Світочу 2 роки!

Група розвитку сайту.

Світочу 2 роки!

Сьогодні, 30 вересня, минуло 2 роки від тоді, як в Інтернеті з’явився наш чудовий сайт.

За цей час ми створили хороший ресурс з великою кількістю цікавих матеріалів по тематиці філософії, релігії, саморозвитку, а також чудове місце для спілкування людей, які стали на шлях свідомого духовного розвитку.

Протягом останнього року ми вдосконалили функціонал сайту та значно поповнили нашу колекцію публікацій. Також з’явились нові цікаві та активні користувачі.

Для любителів статистики наводжу дані, які стосуються другого року існування Світоча (в дужках статистика за перший рік для порівняння):

— Нашими користувачами було опубліковано 660 дописів в усіх розділах (297)

— із них 153 публікації є авторськими (67)

— Активність обговорень склала — 5951 коментар. (2706)

В наступному році планується подальше вдосконалення функціоналу сайту, та, надіюся, нам вдасться залучити до спілкування багато нових цікавих людей.

Дякую всім, хто з нами!

Також запрошуємо до спілкування наших постійних читачів, які ще не наважилися зареєструватися і приєднатися до активної частини користувачів сайту. Для нас важливі думки кожної людини, яка перебуває в процесі пошуку гармонії з Всесвітом.

0
311
RSS
01:03
+1
Урааааааааааааа!!!Більше завсідників!!!
Більше публікацій!!!
Більше каментів!!!
07:07
+2
Так. 2 роки спілкування. Розуміння. Доброзичливість. Навчання. Я створив тут півсотні публікацій. Готую 51-шу. Розганяємо туман. Намагаємося знайти дорогу правди. І головне:
ДО ГАРМОНІЇ -РАЗОМ!
21:51
+1
До речі! Одразу не второпав, що треба подивитися — перепрошую _соромлюсь
Однак станом на сьогодні, 3.10.2017 — через 4 дні після 2-річчя Світоча маємо 672 дописів в усіх блогах (+12 за ці дні). А в моєму блозі маємо на сьогодні 347 дописів, з них в період 30.09-3.10.2017 зроблено 3 дописи. Таким чином, станом на день 2-річчя Світоча у мене в блозі нараховувалося 344 дописи проти 660 загалом по Світочу. Отже:
347/672х100=51,6%
344/660х100=52,1%
Таким чином, мої найгірші прогнози справдилися: я розтриндівся настільки потужно, що тепер на моєму рахунку вже більше половини (!!!) всіх дописів на Світочі. А я ж сюди прийшов далеко не першим…
_шкодую
Ні-ні, треба якось заохотити інших активніше дописувати! Бо теперішній стан речей мені категорично не подобається.
_шкодую
22:58
+2
Ні-ні, треба якось заохотити інших активніше дописувати!

Це навряд чи получиться зробити. Не забувайте, що у нас не комерційний проект, тому користувачі публікують матеріали і коментарі на сайті не частіше, ніж це їм дійсно хочеться робити. І це дуже добре!

Ми ні з ким не змагаємося і нікуди не спішимо, а просто приємно проводимо час обмінюючись досвідом та думками. Тим не менше кількість відвідувачів і цікавих дописувачів сайту росте. Як то кажуть «Швидко — це повільно, але без зупинок».

Таким чином, мої найгірші прогнози справдилися: я розтриндівся настільки потужно, що тепер на моєму рахунку вже більше половини (!!!) всіх дописів на Світочі. А я ж сюди прийшов далеко не першим…

Якщо Вам дійсно це подобається робити на нашому сайті, то можете продовжувати в такому ж темпі _сміх
У Вас цікаві та різнопланові публікації, і дуже хороший смак до підбору тем. Тому нічого зайвого немає. Дякую, пане Тимуре, за Ваш великий внесок в розвиток Світоча!
_вибачаюсь Таки подобається! _вибачаюсь