Оновлення ПЗ сайту, файловий менеджер, чорний список

Група розвитку сайту.

Оновлення ПЗ сайту, файловий менеджер, чорний список

Сьогодні, 17 жовтня, було оновлено програмне забезпечення сайту. Результатом цього стала поява кількох нових функцій.

Вставляння посилань

Тепер при створенні нових дописів якщо у редакторі натиснути кнопку “Вставити посилання” можна побачити список 500 останніх посилань даного типу контенту.

Після вибору в списку потрібного матеріалу інші поля форми заповнюються. автоматично. Підставляється посилання на вибраний матеріал та текст для посилання.

Даний функціонал корисний, наприклад, у випадках коли Ви створюєте новий допис як відповідь на допис іншого користувача і додаєте посилання на цей допис, або коли розбиваєте великий матеріал на кілька публікацій і в кожну з них вставляєте перехресні посилання, щоб пов’язати частини.

Файловий менеджер

Якщо Вам у новий допис потрібно додати зображення, яке Ви використовували раніше, тепер немає потреби його повторно шукати та завантажувати. Просто натисніть кнопку “Зображення” та перейдіть у вкладку “Вибрати”. Там будуть зображення, які Ви завантажували на сайт раніше.

Проте слід мати на увазі, що відображатися там будуть тільки зображення, які були завантажені на сайті починаючи з сьогоднішнього дня.

При видаленні зображень в редакторі тепер буде з’являтися віконце де буде уточнюватися чи потрібно зображення видалити повністю з серверу чи ні.

Якщо це зображення було додане тільки в поточній публікації, тоді можете сміливо видаляти зображення з серверу, щоб воно там не займало місце. Якщо ж це зображення використовується в кількох публікаціях, тоді тут необхідно вибрати “Скасувати”, тому що при видаленні зображення з серверу воно зникне і в інших публікаціях.

Чорний список

Деякий час назад я обіцяв появу функціоналу, при якому автор дописів зміг би обмежувати доступ різних груп користувачів до коментування цих дописів. На жаль, поки що не получається реалізувати це в такому вигляді як я планував. Але з’явилась можливість додавати інших користувачів в чорний список.

Для цього потрібно перейти на сторінку профілю користувача, якого хочете заблокувати, та в боковому меню натиснути кнопку “Додати в чорний список”.

Користувач, який доданий в чорний список, не зможе переглядати профіль користувача, який його туди додав, а також коментувати його дописи та відповідати на його коментарі.

При спробі додати коментар буде виводитись повідомлення

Думаю, що цей функціонал буде рідко використовуватись на нашому сайті, тому що у нас панує доброзичлива атмосфера між користувачами. Але тим не менше, в деяких випадках краще додати іншого користувача в чорний список замість того, щоб покидати спілкування на сайті тільки через те, що Вам не подобаються коментарі на Ваші публікації деяких користувачів.

Якщо ж коментарі або публікації іншого користувача порушують “Правила сайту” Вам про це слід повідомити в розділі “Зворотній зв’язок”.

Серед інших змін:

Виправлення роботи кнопок редактора, який використовується при створенні публікацій, в браузері Хром. Раніше була проблема з тим, що деякі кнопки форматування тексту не працювали в цьому браузері, або працювали “через раз”.

Нові кнопки, які дозволяють поширювати публікації в соціальних мережах та на інших сайтах. Тепер вибір став набагато більшим.

Тимчасово вимкнена можливість створення нових груп. Це пов’язано з необхідністю допрацювати функціонал груп. Думаю, це буде не дуже помітно для користувачів сайту, оскільки можливість створювати групи майже не використовувалась.

Якщо натрапите на якісь помилки в роботі сайту, прошу негайно повідомити тут в коментарях.

На майбутнє заплановано ще багато нововведень. Дякую всім за увагу до нашого сайту!

0
470
RSS
09:11
+1
Дякую за інфу! Як це все працюватиме — побачимо…
02:36
+1
Офф-топ.
_сміюсь
Я тут спробував понишпорити по стрічці активності Світоча. Виявив, що можу зайти тільки на передостанню — 81-шу закладку з матеріалами №№1201-1215. Але при спробі переходу на 82-гу закладку з матеріалом №1216 у мене вигулькнула «сторінка 404». Мені просто цікаво, що це за «кімната Синьої Бороди» куди пересічним юзерам не можна зазирати?!
_стежу _стежу _стежу
21:32
+2
Не знаю чому так. Можливо колись виправлю, але це буде не скоро, так як в моєму списку завдань пов'язаних зі Світочем, це завдання по важливості зараз на останньому двадцятому місці. _цікаво
05:43
+2
Схоже, що ця проблема вирішилась сама собою _цікаво
21:50
+2
ОК, тоді я точно виловив ще один глюк! Щодо кольору, то раніше в тексті матеріалів можна було змінювати як колір шрифту, так і колір тла абзацу. Але тепер тло зберігається білим незалежно від того, яким я виставив колір тла в тексті…
_шкодую
Хотілось би, щоб Ви це полагодили, бо раніше я мав звичку «саджати» врізи текстових матеріалів на кольорові плашки, однак тепер, коли колір тла не зберігається, я такої можливості не маю — хоча й намагався.
_шкодую
Причому цей глюк з'явився саме після останнього розширення функціоналу Світоча.
_втомлений
01:58
+2
Повідомив про глюк розробникам системи на якій створений сайт. Думаю, найближчим часом виправлять.
З останньою публікацією вийшло цікаво:
Голем хоче жити (1)
Голем хоче жити (2)
Голем хоче жити (3)
Жовте тло на епіграфі я намагався робити тричі. В першій публікації тло зберігалося стабільно. В другій публікації тло збереглося спочатку лише в другому рядку (на імені автора), але при повторному збереженні (коли я вписував гіперпосилання на третю частину) тло побіліло скрізь. В третій публікації кольорове тло не зберігалося від початку.
Отака фігня, малята ©
Чи можна додати функцію збільшення картинок в дописах, щоб краще роздивитися деталі?
Таку як тут, наприклад
02:29
+2
Відповів тут
23:17
+2
Оновив ПЗ сайту. Якщо будуть якісь проблеми після цього прошу повідомити.

З'явилась можливість зберігати дописи в чернетки. Це пригодиться якщо під час створення допису мусите десь відлучитись і плануєте завершити пізніше, або просто пишете довгий текст прямо на сайті і хочете зберегти, щоб з частиною яка вже написана, нічого не сталось.

Після збереження допису в чернетки список чернеток можна побачити перейшовши на відповідну сторінку з меню користувача.

Супер!!! Це саме те, чого тут бракувало _чудово
16:15
+1
Ну от, перший раз не збереглося:

Але при другому натисканні БЕЗ ЖОДНИХ ЗМІН ТЕКСТУ все збереглося…
_здивований
Мейлом продублював, щоб крупно було!
19:24
+2
Скільки часу пройшло від початку створення публікації до першої спроби додати в Чернетку?
2-3 години
Якщо час створення матеріалу великий, то аналогічна картина і з прямою публікацією на сайті.
21:24
+2
Мабуть проблема через сесії, які видаляються через 40 хвилин. Словом, якщо зберігати в чернетку або публікувати протягом 40 хв. від початку створення матеріалу, то проблеми не має бути.
ОК, зрозумів. Головна відмінність в тому, що коли ця байда виникає при прямій публікації, то повторна спроба опублікувати текст спрацьовує без проблем, натомість для повторного розміщення в чернетках зміст доводиться копіювати в буфер обміну, вирубати сеанс Світоча, потім все вписувати в форму наново — і вже тоді можна зберегти чернетку… Бо якщо просто «Зберегти чернетку» клікати повторно — це як мертвому припарки…
02:23
+2
Сьогодні оновилося ПЗ сайту наслідком чого стали невеликі зміни в дизайні сайту.
Я нарахував 3 зміни _соромлюсь
Скажіть, будь ласка, чому додані мною статті відображаються в розділі «Свіже на сайті» двічі?! Водночас, самі публікації не дублюються… _стежу

01:25
+2
Уточніть, що Ви робили з цими статтями перед тим як їх опублікувати. Можливо зберігали в чернетки або редагували вже після опублікування?
Так, буквально з язика зняли: справді, редагував обидві після публікації. В статті про поради Литвака (другій) додав примітку, а в першій — змінив перший маркований список на нумерований + повиділяв дещо кольором, курсивом і п/ж.
_стежу
21:14
+2
Буде виправлено при наступному оновленні ПЗ сайту. Можливо десь протягом місяця. Поки що буду раз в день підчищати стрічку активності.
ОК. А тепер майте на увазі ще дещо. Сьогодні я вирішив розкласти по течках свої «МініДописи», зробив 3 теки і поклав у «Всяке» 2 дописи про Євробачення — як новий (про невідому премію), так і старий (про ЄБ-2018). То цей — старий допис, вже неодноразово обговорений, програма записала в «Свіже на сайті».
_стежу
Як будете підчищати розділ — майте на увазі!
14:59
+2
Виправив. Тепер не має бути проблем з дублюванням записів в стрічці активності.
А можна повернути кнопку «Написати коментар» в сам низ, під коментарі, як було раніще, бо коли коментів багато, доводиться туди-сюди по сторінці скакати, щоб новий коментар написати.
Так, люди плутаються, я бачив. Замість камента під статтю ліплять новий камент під останній наявний. Неуважний наш народ, що поробиш!.. _не_знаю
23:05
+3
Додав в завдання. Постараюсь зробити щоб і зверху і внизу була. Але пізніше.
02:11
+2
Сьогодні було оновлено програмне забезпечення сайту.
При створенні публікацій в редакторі тепер є можливість також додавати смайли та приховувати вміст в спойлері.
Також була вирішена проблема з додаванням заливки до тексту.
Ура!!!
06:53
+3
Поновив поштову розсилку останніх дописів та полагодив автоматичну перепублікацію дописів на сторінку Світоча в Фейсбук. На жаль, деякий час з цим були проблеми.
22:03
+2
Тепер Світоч є і у Твіттері. Також додав на сайті віджет для підписки на нашу сторінку в Твіттері.
13:17
+1
Дякую, друже Доброславе.