Внески на розвиток Світоча у 2019 році

Група розвитку сайту.

Внески на розвиток Світоча у 2019 році

Користувачів, яким корисний наш сайт та хто має таку можливість, прошу зробити свій фінансовий внесок в забезпечення роботи Світоча в 2019 році.

Для продовження роботи сайту нам потрібно оплатити послугу хостингу (764 грн) та продовження двох доменів (svitoch.in.ua та світоч.in.ua) по 312 грн. Разом — 1388 грн.

З минулого року у нас залишились невикористаними ще 337 грн, тому необхідно дозбирати ще як мінімум 1051 грн.

Свої внески можна перерахувати на картку Приватбанку. Сума на Ваш вибір. Номер карти уточніть, будь ласка, у мене особистим повідомленням.

Різниця між необхідною та зібраною сумою буде або відкладена для використання в наступному році, або, якщо виникне гостра необхідність, за неї будуть придбані платні компоненти, які потрібні для адміністрування та розвитку сайту. Якщо виникне необхідність їх придбати про це проінформую окремо і детально розповім про що йдеться. 

Дякую всім хто зробив свій внесок (як матеріальний, так і роботою над наповненням сайту) в забезпечення роботи та розвитку Світоча!

P.S. Десь в середині березня всім, хто зробили внески, пришлю інформацію про те скільки коштів було зібрано і як вони будуть використані.

0
220
RSS
14:12
+3
Дякую пану Анатолію Висоті!
17:00
+2
Це тобі спасибі, друже Доброславе, що дав нам, світочанам, можливість спілкуватися між собою.
15:40
+2
Мабуть, як і позаторік, домовлюся з Дзвінкою Сопілкаркою: я їй покладу гроші на телефон, вона перерахує на картку Адміністратора.
11:08
+3
Дуже дякую Світлодару!
18:53
+3
Дякую Дзвінкій Сопілкарці!
18:54
+3
Дякую Тимуру Литовченку за внесок і за плідну роботу над наповненням сайту.
15:27
+2
15:29
+2
Десь через 2 тижні всім, хто зробили внески, пришлю інформацію про те скільки коштів було зібрано і як вони будуть використані.

Якщо ще хтось бажає зробити свій внесок, можете робити.
Головне, щоб зібраного вистачило…
00:13
+2
Всім, хто зробив свій внесок, я надіслав інформацію з підсумками.