УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

Технічна підтримка щодо перенесення діяльності спільноти Світоча в Telegram

Технічна підтримка щодо перенесення діяльності спільноти Світоча в Telegram

Тут можете ставити різні запитання, які стосуються користування Телеграмом.

Нагадаю, що рішення повністю перенести проект «Світоч» в Telegram було прийняте у відповідності з пропозиціями, які були подані в цих 3 публікаціях (1, 2, 3).

Перед тим як ставити запитання, обов'язково ознайомтеся зі спеціально підготовленою для користувачів і читачів Світоча ІНСТРУКЦІЄЮ.

Якщо ж слідуючи за інструкцією Ви вже дійшли до пункту "Групові чати", тоді ставте свої запитання, будь ласка, не тут, а в нашому чаті технічної підтримки в Телеграмі, про який йдеться в тому пункті інструкції.

0
103
RSS
21:52
+2
ОК, дякую! _чудово Займемося.
Як виникнуть запитання — неодмінно задам!
17:02
+2
Друже Доброславе, будьмо!
Я намагаюся зрозуміти, чим схожий Світоч на Телеграм:
1. І тут і там є створення облікового запису (аккаунту), яке завершується реєстрацією .
2. У нас кожен зареєстрований отримує свою сторінку (блог), а на Телеграмі — зареєстрований може утворити свій канал.
3. У нас кожен на своїй сторінці може публікувати допис+ і його коментувати. На Телеграмі кожен на своєму каналі теж може публікувати допис+ і його обговорювати.
4. І тут і там кожному доступне листування між нами.
Що є на Телеграмі іншого?
1. Кожен може накопичувати у «хмарному сховищі» чорнові матеріали і користуватися ними при підготовці публікацій на своєму каналі;
2. Доступні телефонні розмови.
3. Можливо утворення для спільноти Світоча окремого гранд-каналу.

Додайте те, чого я не помітив.
17:48
+3
2. Каналів можна створювати багато і на різні тематики. А потім якщо набридне вести якийсь канал, можна буквально двома кліками передати його повністю іншій людині разом зі всіма підписниками і т.д.

Але найголовніше, що відрізняє сайт від каналу в Телеграмі, це можливість підписуватися. Якщо хтось потрапив на сайт або на Ваш допис з Гугла, то він прочитає його, вийде і забуде. Навряд чи він буде часто повертатися на сайт, навіть якщо він йому сподобався. А в Телеграмі, якщо читач побачив цікавий канал, він на нього підпишеться і буде заходити кожного разу коли з'являтимуться нові матеріали на ньому, тому що отримуватиме сповіщення.
19:48
+2
На СВІТОЧ теж є підписка!
19:59
+3
E-mail підписка — це не ефективно. Дуже мало людей підписуються не неї, так як в багатьох і так електронна скринька сильно забита спамом і багато хто туди взагалі майже ніколи не заглядає. Часи e-mail підписок вже давно минули.
05:36
+2
Я утворив обліковий запис на Т. Як увійти в нього?
15:08
+3
Ви мали опинитися в своєму обліковому записі відразу після реєстрації. Якщо робити все за інструкцією, яку я надав.
Якщо ж Ви не в своєму обліковому записі, тоді при запуску Телеграма побачите поле для вводу номера телефону.

Якщо не розберетеся, тоді пришліть скріншот поточного вигляду вікна Телеграму на Вашому пристрої.
14:50
+3
Пан Анатолій, бачу по-трохи вже освоюється в Телеграмі, навіть коментарі там пише на моєму каналі _посмішка

Звертаюсь до всіх, розкажіть на якому ви зараз етапі освоєння Телеграму? Чи немає ніяких труднощів?
Так, друже Доброславе, я вже створив свій канал на Телеграмі. Називається МАЙОРАН. Але ще не знаю, як утворити на ньому свій перший допис.
20:04
+1
Так там вже є перший допис _цікаво
21:02 (відредаговано)
Це коротеньке привітання. В мене написано: «трансляція». Я натискаю і отримую клавіатуру на своєму смарті. Можу набрати текст. І відіслати. А якщо я хочу перенести якийсь допис із СВІТОЧА на свій телеграм-канал, то як діяти? Допустимо, я можу скопіювати той текст допису у буфер обміну, а потім перенести його на свій канал. Але ж там є світлини! Як же їх перенести?
21:05 (відредаговано)
+1
Перш ніж ставити такі запитання рекомендую перечитати всю інструкцію, там все це описано.

Якщо світлини дуже важливі і вони мають бути в певному порядку всередині довгого тексту, тоді треба створювати допис в Telegra.ph, а на своєму каналі в Телеграмі дати посилання на нього.
Друже Доброславе, я Т Вже опублікував новий допис У ЩО ВІРИТЬ… Може прокоментуєш?
22:49
+1
Розмову з паном Анатолієм продовжив в групі технічної підтримки в самому Телеграмі. Посилання на цю групу є в інструкції в розділі "Групові чати".
23:02
+2
Пане Доброславе, я в Телеграм давно… В в серпні 2019-го приєднався до каналу «Світоч». Зараз на каналі 133 учасники… Бачу останній матеріал від 28 грудня… Але матеріалу друга Анатолія Висоти, про який він пише, не бачу!?
00:12
+3
Вже є.
08:47
+2
Друже Володимире+, прошу заглянути на мій канал на Т і написати там кілька слів: t.me/anatoliana2020/5
Друже Анатолію, зайшов… написав коментар…

Май на увазі, що я в соціальних мережах і в месенджерах під свїм літературним псевдонімом — Viktor Makedonski / Віктор Македонскі
Я вже це помітив. Дякую, друже Володимире.
13:00
+1
Пане Доброславе!

Питання по інструкції…

Я користуюся Телеграм давно… Але і соціальних мережах, і в месенджерах я зареєстрований під моїм літературним псевдонімом Віктор Македонскі / Viktor Makedonski.
На «Народному Оглядачі» я за проханням п. Ігоря зареєструвався під власним прізвищем і писав блоги, відповідно, під своїм прізвищем.
Коли я перейшов на «Світоч», то я теж зареєструвався під своїм прізвищем. І писав і пишу, відповідно, під своїм прізвищем.

А як відкрити канал, щоб він був під моїм прізвищем?
13:28
+1
Треба розрізняти поняття — особистий акаунт і канал. В особистому акаунті можете використовувати як справжнє ім'я так і псевдонім. Це ім'я або псевдонім також використовується для позначення автора коментарів, які Ви залишаєте. Можете залишити псевдонім, можете змінити на справжнє ім'я. Це вже як вважаєте кращим.

А на своєму каналі Ви публікуєте свої дописи. Можете в назві каналу або в його описі вказати як автора каналу своє ім'я або свій псевдонім. Відвідувачі каналу не бачать кому належить канал (тобто не бачать імені, яке використовується для Вашого акаунту), вони лише бачать назву каналу і його опис.
20:08
Опубліковано правила участі у спільноті «Світоч». Прошу ознайомитися bit.do/svitoch та привести свої канали в Телеграмі у відповідність з ними.

Також закликаю інших активних користувачів Світоча починати вести свої канали в Телеграмі та пересилати свої дописи в основний канал проекту.