Технічна підтримка щодо перенесення діяльності спільноти Світоча в Telegram

Технічна підтримка щодо перенесення діяльності спільноти Світоча в Telegram

Тут можете ставити різні запитання, які стосуються користування Телеграмом.

Нагадаю, що рішення повністю перенести проект «Світоч» в Telegram було прийняте у відповідності з пропозиціями, які були подані в цих 3 публікаціях (1, 2, 3).

Перед тим як ставити запитання, обов'язково ознайомтеся зі спеціально підготовленою для користувачів і читачів Світоча ІНСТРУКЦІЄЮ.

Якщо ж слідуючи за інструкцією Ви вже дійшли до пункту "Групові чати", тоді ставте свої запитання, будь ласка, не тут, а в нашому чаті технічної підтримки в Телеграмі, про який йдеться в тому пункті інструкції.

0
540
RSS
21:52
+2
ОК, дякую! _чудово Займемося.
Як виникнуть запитання — неодмінно задам!
17:02
+2
Друже Доброславе, будьмо!
Я намагаюся зрозуміти, чим схожий Світоч на Телеграм:
1. І тут і там є створення облікового запису (аккаунту), яке завершується реєстрацією .
2. У нас кожен зареєстрований отримує свою сторінку (блог), а на Телеграмі — зареєстрований може утворити свій канал.
3. У нас кожен на своїй сторінці може публікувати допис+ і його коментувати. На Телеграмі кожен на своєму каналі теж може публікувати допис+ і його обговорювати.
4. І тут і там кожному доступне листування між нами.
Що є на Телеграмі іншого?
1. Кожен може накопичувати у «хмарному сховищі» чорнові матеріали і користуватися ними при підготовці публікацій на своєму каналі;
2. Доступні телефонні розмови.
3. Можливо утворення для спільноти Світоча окремого гранд-каналу.

Додайте те, чого я не помітив.
17:48
+3
2. Каналів можна створювати багато і на різні тематики. А потім якщо набридне вести якийсь канал, можна буквально двома кліками передати його повністю іншій людині разом зі всіма підписниками і т.д.

Але найголовніше, що відрізняє сайт від каналу в Телеграмі, це можливість підписуватися. Якщо хтось потрапив на сайт або на Ваш допис з Гугла, то він прочитає його, вийде і забуде. Навряд чи він буде часто повертатися на сайт, навіть якщо він йому сподобався. А в Телеграмі, якщо читач побачив цікавий канал, він на нього підпишеться і буде заходити кожного разу коли з'являтимуться нові матеріали на ньому, тому що отримуватиме сповіщення.
19:48
+2
На СВІТОЧ теж є підписка!
19:59
+3
E-mail підписка — це не ефективно. Дуже мало людей підписуються не неї, так як в багатьох і так електронна скринька сильно забита спамом і багато хто туди взагалі майже ніколи не заглядає. Часи e-mail підписок вже давно минули.
05:36
+2
Я утворив обліковий запис на Т. Як увійти в нього?
15:08
+3
Ви мали опинитися в своєму обліковому записі відразу після реєстрації. Якщо робити все за інструкцією, яку я надав.
Якщо ж Ви не в своєму обліковому записі, тоді при запуску Телеграма побачите поле для вводу номера телефону.

Якщо не розберетеся, тоді пришліть скріншот поточного вигляду вікна Телеграму на Вашому пристрої.
14:50
+3
Пан Анатолій, бачу по-трохи вже освоюється в Телеграмі, навіть коментарі там пише на моєму каналі _посмішка

Звертаюсь до всіх, розкажіть на якому ви зараз етапі освоєння Телеграму? Чи немає ніяких труднощів?
Так, друже Доброславе, я вже створив свій канал на Телеграмі. Називається МАЙОРАН. Але ще не знаю, як утворити на ньому свій перший допис.
20:04
+1
Так там вже є перший допис _цікаво
21:02 (відредаговано)
Це коротеньке привітання. В мене написано: «трансляція». Я натискаю і отримую клавіатуру на своєму смарті. Можу набрати текст. І відіслати. А якщо я хочу перенести якийсь допис із СВІТОЧА на свій телеграм-канал, то як діяти? Допустимо, я можу скопіювати той текст допису у буфер обміну, а потім перенести його на свій канал. Але ж там є світлини! Як же їх перенести?
21:05 (відредаговано)
+1
Перш ніж ставити такі запитання рекомендую перечитати всю інструкцію, там все це описано.

Якщо світлини дуже важливі і вони мають бути в певному порядку всередині довгого тексту, тоді треба створювати допис в Telegra.ph, а на своєму каналі в Телеграмі дати посилання на нього.
Друже Доброславе, я Т Вже опублікував новий допис У ЩО ВІРИТЬ… Може прокоментуєш?
22:49
+1
Розмову з паном Анатолієм продовжив в групі технічної підтримки в самому Телеграмі. Посилання на цю групу є в інструкції в розділі "Групові чати".
23:02
+2
Пане Доброславе, я в Телеграм давно… В в серпні 2019-го приєднався до каналу «Світоч». Зараз на каналі 133 учасники… Бачу останній матеріал від 28 грудня… Але матеріалу друга Анатолія Висоти, про який він пише, не бачу!?
00:12
+3
Вже є.
08:47
+2
Друже Володимире+, прошу заглянути на мій канал на Т і написати там кілька слів: t.me/anatoliana2020/5
Друже Анатолію, зайшов… написав коментар…

Май на увазі, що я в соціальних мережах і в месенджерах під свїм літературним псевдонімом — Viktor Makedonski / Віктор Македонскі
Я вже це помітив. Дякую, друже Володимире.
13:00
+1
Пане Доброславе!

Питання по інструкції…

Я користуюся Телеграм давно… Але і соціальних мережах, і в месенджерах я зареєстрований під моїм літературним псевдонімом Віктор Македонскі / Viktor Makedonski.
На «Народному Оглядачі» я за проханням п. Ігоря зареєструвався під власним прізвищем і писав блоги, відповідно, під своїм прізвищем.
Коли я перейшов на «Світоч», то я теж зареєструвався під своїм прізвищем. І писав і пишу, відповідно, під своїм прізвищем.

А як відкрити канал, щоб він був під моїм прізвищем?
13:28
+1
Треба розрізняти поняття — особистий акаунт і канал. В особистому акаунті можете використовувати як справжнє ім'я так і псевдонім. Це ім'я або псевдонім також використовується для позначення автора коментарів, які Ви залишаєте. Можете залишити псевдонім, можете змінити на справжнє ім'я. Це вже як вважаєте кращим.

А на своєму каналі Ви публікуєте свої дописи. Можете в назві каналу або в його описі вказати як автора каналу своє ім'я або свій псевдонім. Відвідувачі каналу не бачать кому належить канал (тобто не бачать імені, яке використовується для Вашого акаунту), вони лише бачать назву каналу і його опис.
20:08
Опубліковано правила участі у спільноті «Світоч». Прошу ознайомитися bit.do/svitoch та привести свої канали в Телеграмі у відповідність з ними.

Також закликаю інших активних користувачів Світоча починати вести свої канали в Телеграмі та пересилати свої дописи в основний канал проекту.
13:50
+3
Добридень!

Питаннячко маю…
А повідомленнями з друзями на «Світочі» можна буде обмінюватися після 1 лютого?
14:50
+2
Ні, не можна буде, так як планую закрити повністю авторизацію на сайті.
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
09:25
+2
Шановний Модератор!

Якщо я правильно прочитав нові правила, то з каналів дописів учасників Світоча на канал Світоча будуть перенаправлятися тільки дописи, які відбирає Модератор за своїми критеріями?
10:21
+3
Не за своїми критеріями, а тими, які прописані в правилах. А саме:

Допис повинен бути українською мовою

Так як метою проекту «Світоч» є духовний розвиток людей, публікації обов'язково повинні мати відношення до тем психології, саморозвитку, філософії, релігії, духовних пошуків.

На канал Світоча не пересилаються дописи політичної тематики, а також інших тематик, які не мають відношення до духовних пошуків, або які можуть викликати жорсткі суперечки, образи і т.п.


Такі правила потрібні для того, щоб канал Світоча не перетворився в барахолку «Все про все» (як це сталося з сайтом Світоча), а відповідав своєму призначенню.
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
09:14
+2
В майбутньому можна буде в Телеграмі створити окремий канал для публікацій на політичні теми і т.д. Або груповий чат для обговорень на тему політики та інших тем. Але змішувати це все в «одну кашу» точно не варто. Люди в Телеграмі не підписуються на канали де «Про все на світі», а підписуються на тематичні, щоб отримувати тільки ту інформацію, яка їх цікавить.
Коментар видалено
Коментар видалено
21:32 (відредаговано)
+1
До речі, на мобільних пристроях в Телеграмі є така річ як «Миттєвий перегляд» (Instant View). Це коли Ви створили публікацію на іншому сервісі, наприклад, Telegra.ph, дали посилання на неї в Телеграм, і читачу не потрібно переходити за посиланням в браузер на сайт, щоб прочитати цю публікацію, а достатньо нажати кнопку «Миттєвий перегляд»і прямо в Телеграмі швидко відобразиться ця публікація в повному обсязі.Це дуже зручно і таке працює не тільки з публікаціями в Telegra.ph
Можна користуватись іншими сервісами для публікації великих дописів. Головне щоб Телеграм підтримував «Миттєвий перегляд» для публікацій на цих сервісах.

Серед таких сервісів для великих публікацій (як альтернативу Telegra.ph) я би виділив в першу чергу Teletype.in та відомий багатьом Medium.com. З цим другим у мене подружитися не получилося, він мені не сподобався, хоча багатьом подобається.

А ось Teletype.in хороший сервіс. Там є ті зручності яких немає в Telegra.ph. Наприклад, публікаціями на цьому сервісі можна зручно керувати прямо на сайті (а не через бота, як в Telegra.ph). Також є можливість збільшувати/зменшувати картинки і ще багато функціоналу, який може пізніше згодитися. Тому тим кому не сподобався Telegra.ph рекомендую спробувати Teletype.in. Я теж буду ним користуватись для більших публікацій.

Можете в ньому авторизовуватись через Telegram (тобто не прийдеться окремо реєструватися).
Можете в ньому авторизовуватись через Telegram (тобто не прийдеться окремо реєструватися).


І як це робиться?
23:04
+2
На teletype.in/ нажати «Увійти» і далі в блоці «Увійти через» вибрати Telegram. Відкриється вікно де треба ввести номер телефону який прив'язаний до Вашого акаунту в Телеграмі. Далі в самому Телеграмі прийде запит на підтвердження. Підтвердити його нажавши кнопку «Confirm» і в браузері, якщо автоматично нікуди не перекинуло зі сторінки авторизації, то просто оновити сторінку.
Дякую!

Днями буду перевіряти всі варіанти, щоб вибрати найкращий.
21:34
+1
Сервіс, Teletype.in оновився, і тепер в ньому з'явились такі чудові можливості як:

— автоматичне збереження змін кожних 15 секунд
Дуже корисна річ, тому що на Світочі або в Telegra.ph я, наприклад, інколи втрачав написані дописи чи коментарі через те, що щось заглючило при публікації кінцевого варіанту.

— Можливість самому вказувати, яке посилання використовувати для статті.
Наприклад, замість стандартної адреси сторінки teletype.in/@anatoliana/BJuLwqSGI можна було би використати teletype.in/@anatoliana/litera-m, що виглядало би значно краще.

— Можна змінити картинку, заголовок і опис для шерінгу в соціальних мережах
Тобто як буде виглядати публікація на Teletype якщо будете нею ділитися в соціальних мережах. Наприклад, коли в Телеграмі даєте посилання на статтю в Телетайпі, ці налаштування визначають яка підтягнеться картинка, яка назва буде відображатися, який опис. Для тих, хто зрозумів в чому суть, думаю це буде дуже корисна річ.

Також додались деякі інші корисні можливості. Все детально розписано тут.

Так що наразі вважаю Teletype.in майже ідеальним варіантом для публікації великих дописів (в тому числі з безліччю картинок) і подальшою публікацією на своїх каналах в Телеграмі з посиланням на повний варіант публікації в Телетайпі.
09:12
+3
Забрав можливість публікувати всі типи дописів. Але ще на 2 тижні (на всякий випадок) залишаю можливість авторизовуватись на сайті, коментувати, переписуватись особистими повідомленнями.

Через 2 тижні сайт буде повністю «замороженим», тобто буде доступним тільки для перегляду.
ОК, дякую! _чудово
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
18:07
Шановні коментатори!

Прочитайте, будь ласка, дуже уважно тему цього допису. Саме так! Ця сторінка присвячена саме технічним питанням щодо переходу проекту Світоч на Телеграм.

У всіх, хто дійсно хотів обговорити доцільність перенесення проекту на Телеграм, протягом дуже довгого часу була така можливість в спеціальних темах, в яких я висловив цю пропозицію і де був готовий уважно вислухати всі думки. Всі, хто хотіли сказати свою думку, зробили це там.

А тут, на сторінці технічної підтримки, точно не варто публікувати коментарі, які не мають до теми жодного відношення. Тому все зайве видаляю з цієї сторінки, щоб не перетворити таку важливу річ, як технічну підтримку в ще одну «флудилку».
Коментар видалено
12:12 (відредаговано)
Ось як на сьогоднішній ранок виглядає написання коментарів до блогів… Конкретно до блогу Анатолія Висоти.

Зайшов на канал «Світоча», блог А. Висоти…

Переходжу в Телетайп на повну версію блогу… Щоб ознайомитися і написати коментар…

Чекаю, поки Телетайт отримає відповідь від Фейсбук…

Чекаю, поки Телетайп отримає відповідь від Яндекс…

Нарешті можу написати коментар, що і роблю…

Коментар написаний, треба відправляти…

При спробі відправити коментар від мене вимагають…
***
Щоб написати одне слово коментаря я витратив купу часу. Для того, щоб ознайомитися з іншим матеріалом і написати коментар, мені потрібно повернутися назад… І повторити шлях (описаний вище) для написання нового коментаря.
І т.д. і т.п.
Після написання трьох коментарів навіть у фаната бажання пропаде!
От тому я й не переходжу на Телеграм.