УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Про сайт

Світоч.in.ua — це унікальне місце в Інтернеті, що призначене для спілкування та обміну досвідом між людьми, які стали на шлях свідомого духовного розвитку.

Зважаючи на велику кількість цікавих публікацій та перекладів Світоч також є «точкою нарощування» якісного україномовного контенту в мережі.

Особливістю даного проекту є відсутність будь-яких релігійних чи ідеологічних обмежень. Ми не ділимо людей на «своїх» та «чужих» в залежності від їхніх поглядів, а раді будь-яким новим користувачам, які відчувають потяг до духовного росту та спілкування на теми, які з цим пов'язані.

Проте всередині сайту користувачі мають можливість створювати групи за інтересами, які можуть бути орієнтовані на певні релігійні чи духовні течії, і дають можливість знайти однодумців та взаємодіяти з ними.

Основною тематикою сайту є саморозвиток, філософія, релігії, проте ми раді і авторським публікаціям користувачів по інших темах, якщо вони містять корисну інформацію, яка допомагає людям знаходити гармонію з навколишнім середовищем.

Наш сайт розрахований на порядних людей. Тому робимо все можливе, щоб забезпечити приємну атмосферу. Для цього адміністрація ретельно слідкує за дотриманням користувачами правил.

Будемо раді, якщо наш проект допоможе Вам на шляху духовного становлення та дасть можливість поділитися своїм досвідом, який буде корисним для інших користувачів.

Також рекомендуємо прочитати «Чому сайт називається „Світоч“ і що значить це слово?»

5993