Активна меншість визначає напрямок руху, а пасивна більшість ‒ темп руху

+4
07:53
234
RSS
10:06
+2
Колись, у старовину, так і було. Всі слухали старшин, довіряли їх досвіду і мудрості. Але тепер кожен вважає себе мудрим і знаючим куди іти. Тому ми живемо у хаосі броунівського руху.
Ні, зараз те саме.
Це раніше слухали мудрих, а тепер слухають АКТИВНИХ. От і маємо броунівський рух.
20:18
+2
Колись, у старовину, так і було. Всі слухали старшин, довіряли їх досвіду і мудрості

І це не завжди було правильним. Так як те, що є правильним для умов життя старшого покоління часто не є правильним для молодих поколінь. Міняються умови життя, міняється рівень свідомості, навіть особливості фізичного тіла міняються, еволюція триває, тому те що говорять «старшини» в нових умовах є частіше неправильним і неактуальним.

А справжній прогрес починається тільки там, де вже не слухають «старшин» а пробують думати своєю головою і шукати свій шлях.

Звідси і «броунівський рух» без якого будь-який розвиток є неможливим.

А цитата про те, що «пасивна більшість» завжди гальмує на шляху до нового і тягне все назад до минулого. Тому від неї залежить темп руху.
21:28
+1
Це ще добре, коли пасивна більшість просто гальмує. Вона здатна, для самозбереження, і поскручувати голови активній меншості, якщо та буде зачіпати їх кровні інтереси. Зараз активна меншість просто тікає за поребрік.
10:10
+3
Якщо кинути камінь у чисту воду, то від цього по воді розійдеться коло хвиль, якщо кинути камінь у болото, то буде тільки невеличкий всплеск. _не_знаю
Цей камент вартує окремої цитати _чудово
18:48
+2
Люди ієрархічні. Доброслав має рацію.

Випадкові Цитати