Окрім вищої освіти, потрібно мати хоча б середню кмітливість і, як мінімум, початкове виховання.

Автор цитати:
Приписується одному з радянських космонавтів
Схожі Цитати:
0
11:17
421
RSS
11:34
+1
Цікаву легенду розповідають про походження цієї «премудрості». Нібито якийсь з екіпажів радянської космічної станції «Салют» заникав на орбіті фляжку з коньяком і повідомив про це наступному екіпажу — тим, хто прилетів на орбіту їм на зміну.
_дідько
Змінники все зрозуміли, фляжку знайшли… але випити до дна не змогли. Адже через невагомість на орбіті рідина з пляшки не виливалася повністю: цьому протидіяло поверхневе натяжіння. Таким чином, вони виссали все, що могли, ротами і шприцами — проте всередині лишалося ще близько 20% від початкового вмісту коньяку…
_дідько
Нічого не зробиш: фляжку знов залишили на «Салюті» і знов усе повідомили наступному екіпажу… щоб подражнити їх. Яким же був подив космонавтів, коли третя зміна випила весь коньяк насухо! Як це вдалося?! Космонавти розробили цілу хитру техніку: один знімав з фляжки кришечку, вставляв горлянку в рот, тоді товариш давав йому не дуже сильного потиличника — і космонавт з пляшкою в роті летів уперед, тоді як коньяк під впливом інерції відставав від польоту пляшки… й опинявся в ротовій порожнині космонавта!
_дідько
Розповівши про цю технологію, командир екіпажу нібито і зробив цей знаменитий висновок: «Окрім вищої освіти, потрібно мати хоча б середню кмітливість і, як мінімум, початкове виховання».
12:08
+1
Коли кортить випити, ще й не таке придумаєш.
_сильно_сміюсь Точно!!! _сильно_сміюсь

Випадкові Цитати