АТЕЇЗМ лікується вимкненням двигуна літака на одну хвилину

RSS
22:13
+2
Хто літав, той розуміє, що значить бути між небом і землею та ще й без парашута.
23:35
+2
Фігня! Навіть спати в літаку можна й нічим не перейматися.
14:56
+2
Так ти ж, Тимуре, літав разів із сто. Літав більше ніж їздив поїздом. Тому для тебе це звично. І от уяви собі, ти дрімаєш і тут відчуваєш, що раптом літак перестав звично двигтіти, в салоні тиша, літак нахилився і падає. Пасажири це зрозуміли і закричали. Ох, як ти швидко забудеш, що тобі снилося.
Доки пасажир летить в літаку, він безпомічний проти катастроф. Якщо сталося описане тобою, то пасажир абсолютно нічого не може вдіяти, окрім як пристібнутися ременем безпеки до крісла! І все.
_не_знаю
Ні, поїздом я все ж таки наїздився більше, не треба! Ти просто не знаєш, до чого я пристосувався у плацкартному вагоні… Це лише тепер я припинив їздити в плацкарті через проблеми з ногами.
18:19
+1
Ой, друже, найперше, мабуть, ТАКИ згадаєш за ОТЧЕ НАШ…
Раджу всім згадувати за ОТЧЕ НАШ (чи інші молитви — це справа смаку) не тільки в критичних обставинах, але і в тривіальних. Тоді критичні… просто не настануть! _сміюсь
Був у мене зовсім недавно такий випадок.
Поверталися ми з Єгипту. Виліт був рано-вранці, тому підйом був десь о 3.30. Всі не виспані, і як тільки повсідалися на крісла в літаку, почали дрімати. Я навіть сам момент відриву від землі не дуже чітко пам'ятаю.
Злітали ми довго, я це вже крізь сон зафіксувала, але значення не надала. Вже коли сіли у Львові й вийшла з аеропорту, подруга мене спитала, чи я не злякалася, коли вимкнулися двигуни в літаку. Я здивувалася і сказала, що нічого не помітила. То подруга мені все докладно розповіла.
За її припущенням, десь на висоті 3 000 м в літаку заглох один двигун, як раз з її боку. Літак перестав набирати висоту, було кілька спроб запустити той заглохлий двигун, але без результату. Тоді вимкнули і другий двигун, і кілька хвилин літак плавно знижувався без двигунів, поки пілоти перезапускали всю систему. На щастя, їм це вдалося, і обидва двигуни запрацювали нормально. Ми долетіли і сіли без додаткових пригод.
Так от, з усіх пасажирів не спала лише моя подруга і наш знайомий, який сидів поряд з нею. Всі решта нічого не відчули.
Ви на «Боїнгу» летіли чи на «Аірбасі»? Літаки спеціально створюються таким чином, щоб планувати з вимкненими двигунами й навіть сідати! Здається, особливо цим вирізняються «Боїнги». Ось відеосимуляція посадки «Boeing 737» з обома (!) вимкненими двигунами:

Певно то Боїнг був, але я втому не спец., тому не буду стверджувати.
18:17
+2
Дзвінко, зовсім недавно, це коли? Прошу опублікувати допис про цю подорож. Не тільки ж я не був у Єгипті.
04:39
+1
Боїнг-737. Я на ньому літав. 50 хв літак може летіти як планер — це з висоти 10 км. Це ж добре, коли попереду аеропорт. А коли посадка на хвилі моря? А коли це взимку? А коли вимкнулась вся електрика? Скільки літаків розбивається і тоне разом з пасажирами? Але що ці запитання, коли життя людини — це небезпечний політ в один кінець, який може обірватися кожної секунди.

Випадкові Цитати