Для того, щоб стати мрією однієї людини, потрібно спочатку ці мрії дізнатися, піти за ними, а потім принести і подарувати їх тій людині мрією для якої ти хочеш бути :)

Автор цитати:
astronom1987
+2
10:12
164
RSS
13:03
+2
Див. феєрію Олександра Гріна «Червоні вітрила»: саме таким чином капітан Грей одружився з Ассоль!..
13:18
+2
Я так розумію, щоб стати мрією однієї людини (мабуть, ІНШОЇ людини) треба чимось їй дуже сподобатися . Чи так, друже Астрономе?
18:56
+1
Якщо Ви хочете стати мрією якоїсь людини, то принесіть реалізації її мрій в її життя. Якщо людина мріє про повне взаєморозуміння з кимось, але від оточуючих бачить лише темряву і ненависть, то навчившись розуміти людину і в процесі взаємодії дати це взаєморозуміння, то тоді Ви стаєте реалізацією її мрії. Те про що вона мріяла матеріалізувалось.
Якщо людина раптом просто так отримає свою мрію, у неї зникне сенс життя, бо не буде про що МРІЯТИ. І почнеться затяжна депресія. Ви цього хотіли добитися?
Не знаю, не знаю… У мене по закінченні чергового опусу вже є плани на інші 3-5 опусів. І проблема зовсім не в тому, що нема, про що писати. Проблема в тому, на якій темі зупинити свій вибір!..
вже є плани на інші 3-5 опусів

У вас є ПЛАНИ, а не мрії. Це принципова різниця.
А в чому полягає реалізація планів, як не в досягненні мрії та/або її «обживанні»?!
_добре
Припустимо, я мріяв стати письменником? Мріяв. І став.
Але ж досягнувши мрії (ставши письменником), я не втратив сенс життя?! Не втратив. Навпаки, тут тільки й почалося найцікавіше — процес реалізації творчих планів, «обживання» мрії.
_стежу
Тоді в чому підступ?.. Чи це вже не життя, а… я не знаю, жалюгідне існування в обіймах з виданими книжками, купою літературних «слонів», в процесі спілкування з читачами тощо?..
20:30 (відредаговано)
+1
Ви, пане Тимуре, належите до того щасливого 1% людей, які вміють перетворювати Мрію на Мету і прокладати до Мети дорогу. Решта цього не вміють робити. У них Мрія ніколи не стане Метою і ніколи не реалізуюється. Але вона допомагає їм жити і не втрачати сенсу життя. Таким людям не можна дарувати реалізацію Мрії.
Згадайте тих щасливчиків, які вигравали великі джек-поти. Жоден з них не став щасливим. Одиницям з них вдалося на ті шалені гроші купити щось корисне, а більшість втрачала все через кілька місяців. Багато з них божеволіли або закінчували життя самогубством.
19:00
+1
Я думаю, що від втілення мрій не зникає сенс життя, якщо мрії праведні в очах Господа. Просто певна реалізація правдених в очах Господа мрій робить людину щасливою і відкриває простір для потужніших мрій і способів їх досягнення.

Випадкові Цитати