Інши люди можуть приймати за божевілля розповіді про надприродні прояви навколишньої реальності яким самі вони свідками не були.

Автор цитати:
astronom1987
0
20:34
233
RSS
_здивований Ну, можуть — і що з того?.. _здивований
07:51
+1
А з того випливає жорстока істина, що варто комусь зустрітися з чимось надмірно надприродним і незрозумілим, як таку людину тут клеймують як божевільну, її намагаються вилікувати психіатри, а вчені замість того аби досліджувати феномен роблять вигляд, що інформація про нього не варта уваги, що це плід хворої уяви очевидця…
Я розумію, але Ви написали (виділено мною):

… приймати за божевілля розповіді про надприродні прояви навколишньої реальності...

То я про інше: навіщо розповідати іншим «про надприродні прояви навколишньої реальності яким самі вони свідками не були»?! Якщо зовсім коротко: навіщо про це язиком ляпати?! Щоб на зайві неприємності нарватися, чи що?..
_здивований
Зрозумійте: пересічні люди — істоти доволі приземлені, їх цікавить життя в межах чотирьох основних інстинктів. Тому сказано в Біблії:

Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас...

Отож Христос ще майже 2000 років попереджав про те саме: будьте обережні з пересічними людьми (подібними до псів і свиней) — бо вас можуть розшматувати!..
_здивований
Тоді що нового в тому, про що Ви написади, шановний друже?!
13:19
+1
Чимало великих фраз і думок люди запозичили і перейняли з Біблії. Просто світочани мають знати про те де криється небезпека. Адже коли з людьми щось таке відбувається, то її ведуть здебільшого не до священика, а до психіатра зі всіма витікаючими наслідками. А цей вислів — це просто мій посильний внесок, щоб загострити увагу світочан на такому гіркому явищі. Чим більше людей на різних сайтах будуть говорити про можливі загрози і способи їх уникнення, думаю ти легше людям далі буде потім жити.
Чимало великих фраз і думок люди запозичили і перейняли з Біблії. Просто світочани мають знати про те де криється небезпека.

А хто винен в тому, що люди не вивчають Біблію?! Хто винен в тому, що люди відкидають Бога й роблять ставку на себе, на свої сили й розум — а все це апріорі обмежене?.. Якщо вони цього хочуть — Бог то дозволить, виходячи з принципу свободи волі. От тільки потім не треба нарікати на те, мовляв, «де був Бог, коли людина творила дурниці»! Бог був поруч — просто людина сама вирішила відкинути Бога!.. Ну, то ніхто людині не дохтур, правда ж?..
_вибачаюсь
14:10
+1
П. Тимуре для того щоб повноцінно відповісти на Ваше запитання буде замало коментарів до моєї цитати. Я пропоную винести це питання в обговорення процитувавши Ваше попереднє повідомлення. Тоді воно на мою думку набере більше уваги і співпрозмовників. Бажаєте, щоб я виніс Ваші слова процитувавши їх в розділ «Обговорення»?
Не думаю, що це доцільно. Обговорення займає багато часу, а я зараз надто зайнятий літературною роботою. І буду зайнятий, очевидно, аж до початку квітня… _соромлюсь
14:25
+1
Якщо Ви не готові до такого обговорення, то чому задаєте такі питання? Ви думаєте, що відповідь на нього можна дати в рамках одного коментаря?
Принаймні я сподівався на це… Але якщо ні — то й ні! Закрили тему.
15:44
+1
:)

Випадкові Цитати