Сучасні молоді люди здебільшого довіряють своє майбутнє дискотекам, ніж Богу.

RSS
15:13
+2
Якщо Всемогутній захоче, то навіть дискотеку використає для досягнення Своїх цілей в сучасному молодіжному середовищі! _сміюсь _чудово _сміюсь
07:43
+1
Смію уявити як це може бути: людина з багатим внутрішнім світом перший раз прийшла на дискотеку, побачила там великий бунт оточуючих по відношенню до цінностей того прекрасного світу і вирішила туди більше ніколи не ходити.
17:55
+3
Кожному — своє!
00:45
+2
Як на мене. то дискотека плете задніх у порівнянні з гаджетами. Танці на пару годин, а потім стомлюєшся, а гаджети — цілодобово, і не нудить.
07:41
+1
Ви всі мабуть до кінця не зрозуміли на що тут натяк. Люди довіряють своє майбутнє яке в них тісно пов'язане із сімейним життям, тобто вибір як вони люблять казати «другої половинки» дискотекам замість того аби налагодити свої стосунки з Богом і таким чином отримати належного супутника життя. Це для порівняння як людина, яка може купити собі номер в дорогому готелі, але натомість шукає якийсь притон для бомжів і ночує там. Тому, що навіть не хоче зазирнути до своєю кишені щоб глянути скільки там грошей є. Тобто людина не заглядає в себе щоб зрозуміти який прекрасний світ в собі може відкрити, а замість того назавжди позбавляється до нього доступу.
Супутницю життя можна зустріти і на роботі, і в театрі, і в бібліотеці, і на дискотеці. А от чи дійде до шлюбу… то вже від Бога.

Бувало так… Зустрічаюся з дівчиною, нібито все гаразд… І раптом розумію, що більше не має бажання її бачити. При цьому жодного негативу щодо неї немає! Просто вирішую більше з нею не зустрічатися!
15:27
+3
Ви розумієте, що від Бога… Але Ви, мабуть зі мною погодитеся, що шукати її на дискотеці це мабуть треба володіти шаленою удачею. На дискотеках не ті цінності використовуються і пропагуються, що потрібні людині в реальному житті. Більше того як людина з багатим внутрішнім світом можу сказати, що дисктотечне життя може всерйоз і надовго позбавити людину тих дорогоцінних скарбів, якими їх наділив Творець. Ось Вам приклад: «Не дайте себе звести, товариство лихе псує добрі звичаї!» (1 до Коринтян 15:33). Хочете замолоду себе скалічити і нічого не досягти в духовному житті, то дискотечна система цінностей і тамте оточення Вам допоможе активно в цьому. Також читайте 1 Псалом. І наостанок цитата із книги Еклезіяста: «Серце мудрих у домі жалоби, а серце безглуздих у домі веселощів.»
(Екклезіяст 7:4)
У дні моєї юності дискотек не було. Були танцмайданчики. І коло розваг було обмеженим. Я ходив у театр, особливо полюбляв балет і драматичний. Але це не заважало іноді сходити на танцмайданчик і відв'язатися в рок-н-роллі чи чарльстоні.
А тепер заради побудови «Скляного мосту» імені Кличка будівельники знесли "Жабу"_шкодую Хоч я й молодший від Вас, але свого часу теж на ній розважався.
А хіба «Жаба» до цього часу функціонувала? Я в тих краях давненько не бував, тому не знаю.

Можливо Кличко і «Зелений театр» відбудує?
«Жаба» не функціонувала, але принаймні існувала. А тепер — все… _шкодую

Випадкові Цитати