- Я виганяю тебе з Раю, - сказав Бог до людини. І заховався в її душі. А людина цього не знала, і збудувала навколо себе Пекло.

RSS
Ця цитата є відповіддю на цю цитату.
21:20
+3
Вигнання з Раю — забуття, вхід в вивернуте сприйняття. Бог — це все що є, а вивернуте сприйняття — це розділення. Але саме завдяки вивернутому сприняттю свідомість ідентифікувала себе, інакше не можна пізнати самість, індивідуальність об"єкту зсередини. Разом з тим ніхто душу не виганяв з Єдності, це так званий експеримент Духу, в якому точка сприйняття відчуває себе відділеною від навколишнього, а отже від першопричини. Таке випробування дає змогу відчути чи визначити чи можливе Творіння без Творця і чи Творець можливий без Творіння. Творець завдяки Творінню пізнає себе і Творіння пізнавши себе — пізнає Творця.
А ось як це відбувалось — відбувається — історія відкриватиметься для людського сприйняття. Цікава історія, яка також є статикою, тому що те що відбулось — минуле), а минуле вже є і нікуди від нас не ділось. отже всередині нас. Всіх людей. Тільки забуття — вивернуте сприйняття не дає змогу згадати чим-ким людина є.
Марія В. 11.11.2015
21:30
+4
Але саме завдяки вивернутому сприйняттю свідомість ідентифікувала себе, інакше не можна пізнати самість, індивідуальність об"єкту зсередини.


Саме так! Я колись не розумів навіщо відбувається занурення у відносний світ розділених форм, якщо в кінці все одно прийдеться прийти до абсолютної реальності (нерозділення). А потім зрозумів, що це єдиний спосіб пізнати Бога (Абсолют). Тільки пізнавши, що таке розділеність можна пізнати, що таке Єдність, коли Все є Одним.
21:46
+4
Так. Ось пізнавши стан розділення, сутність осутнилась і Творіння почалось сприйматись як те, що існує поза сутністю, ось що породило БАЖАННЯ, тобто вигнання, сутність забажала того, що знаходиться за її межами. З цього почав здійснюватись експеримент, який називається наш всесвіт. І творення його поступово і одночасно прийшло до найцікавішої реальності — нашої сонячної системи, і Землі. Радіймо!

Випадкові Цитати