УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

Школа готує нас до життя в тому світі, якого не існує.

Автор цитати:
Альберт Камю
+2
17:01
31
RSS
12:54
+2
Добре, друже Астрономе, а який же світ насправді існує?
13:53
+2
Цікаво, чи ходив Камю до школи!?
Хххха! Теж мені біном Ньютона! ©
_сміюсь

Альбер Камю — Вікіпедія:

Дитина зростала у злиднях. Освіту пощастило здобути тільки завдяки допомозі директора ліцею, який виклопотав для хлопця стипендію.

Альбер Камю — Википедия (мовою оригіналу):

В 1918 году Альбер стал посещать начальную школу, которую окончил с отличием в 1923 году. Обычно сверстники его круга на этом бросали учёбу и шли работать, чтобы помогать семьям, но учитель начальной школы Луи Жермен смог убедить родственников в необходимости для Альбера продолжить образование, подготовил одарённого мальчика к поступлению в лицей и добился назначения стипендии. Впоследствии Камю с благодарностью посвятил учителю Нобелевскую речь. В лицее Альбер глубоко познакомился с французской культурой, много читал. Начал серьёзно заниматься футболом, играл за юношескую команду клуба «Racing Universitaire d'Alger», в дальнейшем утверждал, что спорт и игра в команде повлияли на формирование его отношения к морали и долгу. В 1930 году у Камю был обнаружен туберкулёз, он был вынужден прервать образование и навсегда прекратить занятия спортом (хотя любовь к футболу сохранил на всю жизнь), несколько месяцев провёл в санатории.

Таким чином, Альбер Камю відучився не тільки в початковій школі, але і в ліцеї. Причому був вдячний і вчителеві початкової школи, й вишколу в ліцеї!..
_ні _вибачаюсь _ні
Таким чином, Альбер Камю відучився не тільки в початковій школі, але і в ліцеї. Причому був вдячний і вчителеві початкової школи, й вишколу в ліцеї!..


Цікаве вираження вдячності!
14:16
+1
Гадаю, друг Астроном мав на увазі щось отаке:_сміюсь _сміюсь _сміюсь

Випадкові Цитати