Життя є накопичення ушкоджень.

Автор цитати:
Отець Абсолют (з катрену від 25.8.17.р.)
+2
14:09
873
RSS
14:10
+2
А як поміркувати і подивитися навколо, то вроді, так воно і є.
Життя не обов'язково є накопиченням ушкоджень — бо здобутки накопичуються також. Отже, «ушкодження», «здобутки» і т.ін. — це всього лише вузькі категорії для більш широких визначень.
_шкодую
Отже, Отець Абсолют, м'яко кажучи, неправий. Я би формулював по-іншому:

  • Життя є накопиченням змін.

  • Життя є накопиченням сторонніх впливів.

Десь так _ура _язик _ура _язик _ура
16:27
+3
«Бог» і так діє через тебе і тобою, але спочатку життя перетворюється на суцільне лихо і вже потім, коли «Бог» порозумнішає — на суцільне диво.
17:14
+2
Якщо здобутки (ЗМІНИ) приводять до накопичення ушкоджень, то вони мають знак МІНУС.
17:18
+3
Не забувайте, друже Анатолій, що накопичений мінус завжди переходить у плюс. Якби не так, то і життя було б даремне і непросвітне.
Не завжди. Від надлишку «мінусів» і померти можна _соромлюсь
08:39
+2
На то є друге життя, у якому мінуси точно стануть плюсами. Ви забули правосуддя, з допомогою якого Бог виправляє негативний стан речей.
Доки живий, треба використовувати по-максимуму надані тепер шанси, а не відкладати на майбутнє життя все, що можна й не можна відкладати. Саме тому з Біблії й вилучена інформація про наступні переродження, наскільки це можливо: я давно кажу людям, що зроблено це з метою примушення людини до концентрації на житті теперішньому.
00:59
+2
На жаль, друже Тимуре й друже Олександре, завдяки отриманим ушкодженням протягом життя, в цьому переконується кожен землянин, залишаючи цей світ. На відомому сайті заперечують це і прикладом свого життя хочуть доказати, що вже близькі до стану безсмертя свого фізичного тіла, як ельфи.
08:41
+2
Вони що, не старіють, чи синтезували едемівське яблуко безсмертя? _підморгую

Випадкові Цитати