Синку! Не можна пропускати все через себе, не роби так.

RSS
14:42
+2
23-25.08.2017 були для мене днями персональної жалоби через раптове повідомлення про смерть однієї жінки. Навіть попри свято. Ті, хто заходив до мене на Фейсбук, могли бачити цими днями «шпалерку» на тему «Полеглим у битві з пітьмою» (лише 24 серпня я міняв її на святкову) + жалобну аватарку в темних тонах:

Дружина теж трохи засмутилася. Бо якби ми з Оксаною бодай раз в житті зустрілися… а так!..
У підсумку я й почув від мами цю саму сакраментальну фразу. Вона сказала мені це далеко не вперше. Раніше я якось не надавав цій фразі значення, але тепер мамині слова якось різонули… Пригадавши минуле, раптом зрозумів, що вона час від часу намагалася стримати мене. Бо з її точки зору, я занадто настирливо «фільтрую» через себе найменші дрібниці життя, а так робити не можна — на її думку, звісно.
Й раптом я зрозумів, наскільки суттєвою є ця наша відмінність! Раніше якось не надавав цьому значення, а тепер зрозумів особливо відчутно…
18:26
+2
Так, друже, твоя мати точніше висловила те, що і я казав тобі іншими словами. Я казав, що ти гранично щирий у відносинах. Що ти намагаєшся допомогти кожному. Виходить, що іноді варто бути просто спостерігачем. Особливо тоді, коли не можеш змінити ситуацію.
Я дію, як письменник, а мама мені радить діяти, як би діяла на моєму місці вона сама. Та вона — не я, в тім-то й річ!.. _вибачаюсь _зупиняю _вибачаюсь _зупиняю _вибачаюсь

Випадкові Цитати