Здайся на Господа у твоїх справах, і задуми твої здійсняться.

Автор цитати:
Біблія (Приповідки 16:3)
+1
15:16
307
RSS
15:40
І старанням та самовдосконаленню людини тоді місця не залишається! А навіщо ж вони потрібні якщо можна просто «здатися» :)
Незрозуміло, наприклад, якщо я хочу завтра о 13-00 отримати автомобіль Ferrari 250 GT California Spyder 50th Anniversary 1958 року випуску жовтого кольору (вони випускалися тільки в червоному і чорному), то куди здаватися? ))))

А якщо серйозно, то, наприклад, я працюю і накопичую гроші оскільки задумав придбати якийсь товар, більш того, ще й планую його придбати у певний день(коли буде накопичена відповідна сума), то що і кому треба здавати? Чи здаватися? Якщо товар буде придбаний в інший день, то де ж тоді мої задуми?
16:53
Я би просто перефразував якось по-іншому. Наприклад, «Довірся Богу(Всесвіту) і він тобі підкаже яким шляхом йти до своїх цілей, і чи взагалі до них йти» або якось так. Тут є місце і для Бога і для старань та росту людини.
Згоден. Доповню трохи: «Чи з'являться інші цілі, які тобі справді потрібні!»
Хлопці, ви що, не читали жодної технології виконання бажань? В цій цитаті явна вказівка на останній елемент правильної техніки загадування бажання — відпускання. Треба мріяти, прагнути, але емоційно не прив'язуватися до задуманого. От і все.
20:34
Так, згоден. Емоційна прив’язка до якогось бажання, за законами Всесвіту, повинна блокувати виконання цього бажання.
Точно! Тут як раз на собі побачив, як мої стереотипи стосовно християнства, перешкодили побачити цінне знання в цитаті! Дуже часто людина із-за подібних стереотипів (ярликів, суджень...) не сприймає раціонального зерна.
Дякую усім!
Щасти!
11:08
Ну, по самій цій цитаті, навряд чи можна знайти раціональне зерно. Це вже в процесі обговорення ми щось таке відкопали :)
Просто завжди є інша точка зору.

Випадкові Цитати