Коли чогось нема, це не означає, що його не буде.

RSS
14:53
+1
Багато чого ще нема, наприклад, доступного, дешевого й безпечного джерела енергії. Доступного кожній людині, де б вона не перебувала, і до того ж повсякчасно. Ще нема, але буде, бо в цьому є потреба.
14:54
+2
Чого, на вашу думку, теж ще нема?
У мене ще нема Нобелівської премії, наприклад. І онуків ще нема _язик _язик _язик
15:57
+3
Багато чого немає, але краще хай не буде. Появиться одне, а потім йому у противагу інше і не будеш знати, що краще: тоді коли не було, чи тоді — коли появилось.
Вищі сили не дадуть тобі нічого зайвого — саме лише необхідне для розвитку! Навіть якщо людина йде тупиковим шляхом, все одно їй «насиплють» рівно стільки надлишків, скільки необхідно для деградації.
_язик
20:43
+2
Друже, коли в тебе ще нема онуків, а ти їх ХОЧЕШ, значить будуть.
А при чім тут бажання?! _здивований
Якщо проаналізувати твій посил:

Коли чогось нема, це не означає, що його не буде.

— то жодного (!!!) слова про будь-яке бажання там немає _здивований
20:49
+2
Тимуре, Нобелівська премія, якої в тебе ще нема, буде, коли цього ніби й не дуже хочеш. Може, наприклад, в галузі енергетики або кулінарії (оздоровлюючого харчування), а не літератури. Залишилося лиш придумати й упровадити щось дуже оригінальне й соціально значиме.
коли цього ніби й не дуже хочеш

Знов ти про бажання?! _здивований
09:30
+2
Дивись, яка фігня виходить, друже Анатолію… _жартую
Спочатку ти кажеш про щось: «Коли чогось нема, це не означає, що його не буде», — цитата абсолютно в буддистському дусі, з якою можна лише погодитись. І навіть шалено аплодувати тобі за такий вияв мудрості.
_браво _танцюю _браво _танцюю _браво
Як раптом на наступному кроці ти вперто й послідовно (двічі поспіль!!!) залучаєш нову категорію — «бажання». І весь буддизм летить попід три чорти, бо «бажання» — це ті цвяхи, які намертво приковують людське ego до матеріального світу!!! Ну що це за фігня, друже мій?!
_здивований _здивований _здивований
13:05
+2
Друже Тимуре, це мудрість не моя, а з твору Умберто Еко. Я згоден з тим, що ВСЕ, про що колись помислили, втілюється. Отже те, чого зараз нема, колись настане. А наша думка про те, що настане, впливає на ШВИДКІСТЬ ВТІЛЕННЯ. Отже онуків ти матимеш. І Нобелівську премію матимеш. Подумай, на що ти її витратиш. Попереду в тебе, друже, ще багато втілень.

Випадкові Цитати