УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Bojko

Bojko 1 рік тому

+2
Репутація
11
Рейтинг
Цікава методика. Але чи не залишуться десь сліди від цього негативу (страху, гніву, сорому і ін) десь глибоко. І з часом десь себе не проявлять. Чи принесе ця дія довготривалий ефект?
Недавно натрапив і купив цікаву книгу видавництва Старого Лева «Джидду Крішнамурті „Свобода від знаного“. В нього цікава позиція щодо позбавлення від негативу. Наскільки я зрозумів, щоб позбутися наприклад страху, ми повинні повністю його усвідомити (придивитися на нього, стежити за реакціями які він викликає, але подивитись на нього без бажання втекти, без засудження і придушення, зрозуміти що це лишень думка, яка є відголосом минулого). Це все доволі важко передати, краще прочитати. Деякі речі, я вже мав змогу на собі перевірити і можу від себе сказати, що це діє.
І ще про виписування на папері. Непам'ятаю автора, але була запропонована цікава методика. Кожного ранку записувати весь потік думок на папір. Кілька аркушів. В мене не багато терпіння щодо писання, я так зміг кілька днів. Але зауважив що думки очистились і стали чистішими… Спробуйте…
І додам фразу, яка змінила моє життя:
«Вільний лише той, хто може дозволити собі не брехати».
(Альбер Камю)
Хороша стаття! Здавалося б, все вірно і правильно.
Це допомагає. Але чи це вірна формула для кожного. Недавнє спілкування з творчою особистістю, інтровертом, де я був не «найсвітлішою» стороною, привело мене до розуміння того, що деяким людям треба закритися і «переварити» цей гнів.
Їм треба час на відновлення своїх емоцій, енергії, ресурсу. Тільки після цього вони здатні цей негатив викинути від себе. Інакше, як це мені вони ж пояснили, не можуть.