УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Анатолій Висота

Анатолій Висота 1 рік тому

Моя улюблена пісня МАМИНА СОРОЧКАhttp://www.pisni.org.ua/songs/2160818.html
+27
Репутація
13496
Рейтинг
На ТЕЛЕГРАМІ кожен з нас має (матиме) канал. І кожен підпишеться на канал іншого. А далі будемо виносити на розсуд товариства цікаві дописи. І обговорювати їх. Для мене цифра у 1000 відвідувань допису нічого не значить, коли нема хоч одного коментаря .
Із парку Шеченка Києвом до Лаври. Заглянемо в Арсенал до Тимура. Потім посидимо десь у траві на кручі.
Запросимо ще Олену Кілячус, а також Сергія Гончаренка із Сум. Давай зустрінемося 22 травня 2020 року у парку коло Шевченка. А на коли, й у які дні КИЇВСЬКИЙ АРСЕНАЛ-20 буде?
Треба вже зараз готуватися до зустрічі у травні 2020 року.
Друже Доброславе, а насправді спільнота СВІТОЧА є!.. Що нас усіх об'єднує? Україноцентризм! Це означає, що коли є вибір, ми віддаємо перевагу українському . Якось я прочитав у Марії Матіос, що у селі Розтоки поруч з ними жила родина євреїв, з якої осталася лише мати й дочка. І ось на знак вдячності євреї запросили українців на СВЯТО ПЕРЕБЕРІЇ. На святі їх пригощали варениками трикутної форми, які називали «вуха Амрана?». Це на згадку про вавілонського сатрапа. Вже сам факт, що євреї їдять ці «вуха» говорить про глибину тисячоліть. Я тоді ж звернув увагу на форму українських вареників. Це форма човника. А чому так?
Друже Володимире, з багатьма тезами твоїми я погоджуюся. А практичне життя людини хіба не пов'язане із життям духовним? Хочби питанням вільного часу. А чи знаєте ви, що колгоспниці-мучениці, наробившись, йшли увечері з поля і співали? Це їх і рятувало!
Я зараз готую допис для Т-Світоча. Шкода, що при 140 підписників цього каналу до допису будуть коментарі, надіюсь, хоч мій і друга Доброслава.
Приємно, коли зустрічаються друзі. А дехто прийшов на зустріч, як і ювіляр, у вишиванках. Многая літа пану Антону!
Так вийшло, що цей допис є одним із останніх на СВІТОЧІ. Тому й обговорення долі світочан триває в коментах тут.
Щодо утримання сайту на плаву. Звичайно ми не знаємо, скільки енергії, коштів та іншого тобі, друже, потребувалося для цього. Однак останні 2-3 роки ми збирали кошти на це утримання. І дивувалися ще як мало треба (десь 1т гр. на рік!) для того щоб користуватися таким якісним сайтом, як СВІТОЧ. Особливо в порівнянні із НО, де щомісячно лунають заклики про допомогу. За все спасибі тобі, друже Доброславе! Може на ТЕЛЕГРАМІ до нас приєднаються й інші світочани.
Хай буде!
Друже Доброславе, щодо ТЕЛЕТАЙПУ. Здається, що це недавня розробка. Час — місяці. Супровід — російськомовний. Розробники — якісь «Женя» та Dziuba. Аудиторія — Російськомовні з СНД. Відгукнулися на зміни в ТЕЛЕТАЙПІ лише з десяток користувачів(!). Чи нема ризику, що до ТЕЛЕТАЙПУ причетна Московія?
Щодо ТЕЛЕТАЙПУ. Поки що його можливості ще далеко-далеко від класичного СВІТОЧА. Коли вставляєш допис із буфера — вставляється навіть з картинками. А хтось пробував набирати текст напряму? Перші кілька речень — це був просто жах…
Друже, проблема переходу ще глибша. Це мізерія авторів і коментаторів. Не в кількості відвідувань допису є його цінність для спільноти україноцентристів, а в зацікавленості, яку можна виразити числом коментаторів і коментарів. Ви впевнені, що на новій платформі уже відібраний допис матиме десяток коментаторів, які напишуть із 30-50 коментарів?
Разом із в'язницею теж 10 років. Але це не Тарасова солдатчина…

← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 5795