До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Анатолій Висота

Анатолій Висота 1 година тому

Моя улюблена пісня МАМИНА СОРОЧКАhttp://www.pisni.org.ua/songs/2160818.html
+22
Репутація
10381
Рейтинг
Може й ще хтось дивився цей футбол?
На заставній світлині ліворуч Данило Сікан і Булеца.
От я розумію, що є симпатія. Це коли від людини надходить позитивне сяйво, яке зеркалиться і тому двоє симпатичні одне одному. Це взаємнн почуття може перерости і в любов. Але в житті людей є й антипатія. Це коли двоє людей стороняться одне від одного, чимось вони нелюбі одне одному. Прирозвитку антипатія переростає в ненависть. А що це таке емпатія?
Дякую за суттєве зауваження. А щодо статті, то тема важлива. Тут такі тонкощі. А для дитини найважливішим є проста батьківська увага.
Прочитав про свято Суккот. В перекладі це КУРЕНІ. Смисл його в тому, щоб нагадати євреям, що колись їхні предки жили в куренях у пустелі. Теперішній курінь влаштовується так, щоб через нього було видно небо і зорі. Якщо в палаці Лібермана в одній з кімнат є розсувна стеля, то неба не побачиш. Мусить бути ще й розсувний дах. Дізнався, що цьогорічне свято Суккот триватиме 7 днів з 10 по 17 жовтня 2019 р…
Півроку тюрми для актриси? Невже відсиділа?
11:43
+3
Можна й так, друже Доброславе. Це я постійно й кажу: українці; порівнюйте своє теперішнє життя із колишнім: як нам жилося 20, 30, 40, 50+ років тому. І не нарікайте.
08:18
+2
Забрати в людей право оцінки іншого неможливо. Можна тільки це постійне оцінювання ігнорувати. Але чи це є правильним?
А у випадку із «тіткою в Канаді» ти проявив обачність і справжню сміливість. Це ще тобре, що та тітка не слала вам листи у Рожнів. Але ж таки хтось з чужих знав про неї?
08:08 (відредаговано)
+4
Молодці англійці. Мають самоповагу, мають гідність. А виявляється, перевірити просто: заплати за щось халявне, коли маєш змогу. Майдан-13, 14 доказав, що багато українців мають гідність і готові суперечити владі, а кращі віддали своє життя і здоров'я. А вибори-19 показали, що серед нас є 73% нетерпеливих халявникіа.
Прочитав одним духом, бо сам був студентом. Так колоритно і правдиво написав ти, друже, Миколо… Всі 5 курсів я був старостою нашої 2-ї групи. За вільнодумство був об'єктом критики на кількох комсомольських зборах. І це всього за участь в подіях коло пам'ятника Шевченку 22 травня 1966 року.
Для злостивої людини всі винні в тому, що їй погано. Але й те, що Олена сказала про віддзеркалення подій теж є правильним.
Легкий вітерець ми справді не помічаємо. Але ж кривдник діє дошкульно, значить зачіпає. Але мені подобається порівняння подарунка із злостивими словами.
І таке буває. Та частіше жертва гвалту мовчить і нікому не розказує, що з нею сталося.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 4708