До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Анатолій Висота

Анатолій Висота 3 години тому

Моя улюблена пісня МАМИНА СОРОЧКАhttp://www.pisni.org.ua/songs/2160818.html
+24
Репутація
11194
Рейтинг
Мені змалечку приємні запахи деревію, полину, кануперу і васильків. А вам, друзі?
Дякую, друже Тимуре. Отож за 5 днів десь 4500 гр. За рік можна назбирати. То ти винолюб та ще й рекордсмен!
17:34 (відредаговано)
+2
Як не з'їсти, то хоч понадкушувати. Це заздрісна помста тих, хто не може облаштувати свою країну.
Так. Є хороші поради. Варто читати.
Конфліктологія, інформаційна гігієна. Це все круги на воді, наслідок і супровід земного принципу піраміди живого: сильніший і спритніший поїдає слабшого.
Гарно написав, друже Миколо. Ніби разом з тобою побував там. А скільки то все коштує?
Ти маєш рацію, Тимуре: Аз єсмь.
Дмитре, дякую за коментар. Гарний аватар. Азм єсть із давньоукраїнської означає: Я Є!
Місця Сили справді мають високу енергетику: маятник в руці починає коливатися, а також рамка в руках починає підійматися.
20:02 (відредаговано)
+2
Добра стаття. Важливі слова емоційна грамотність. А ще важливими для життя є ОБІЙМИ. Це науково доказала Вірджинія Сатир. Мабуть варто про це розмістити свій давній допис.
Цікаво, що ж буде в наступній частині? Мабуть, Дієго Гатті («кішки») втече від своєї бабусі-балерини?
Ніколи не подумав би, що Растреллі — це «граблі»! Отут повна множина. Чи, Оленко, в італійській мові є однина для слів: граблі, вила, коноплі+?
09:19 (відредаговано)
+3
Насправді той дідок таки викликав дощ, але не молитвою, а зміною себе і середовища. Це щось схоже на ладування.
І цю частину, Оленко, я прочитав з охотою. Є звичайно, загальнолюдські норми поведінки. І саме до них звертається Тимур, коли робить зауваження. Але що ми знаємо про італійське життя? Там навіть за собаку треба платити податок. Ювіляру 80, атмосфера свята, випив кілька келихів — і це пояснює його різкі вислови. Дієго треба приховати, що він злочинець, і тому він не йде на скандал.
Це були не жарти. Пахло арештами і Сибіром. На той час я був одним з КЕРІВНИКІВ РУХУ ОБУХІВЩИНИ. Вранці по телефону дзвінок: Вам із дома нє виходіть. Ага, так я й не вийду! Зібрав усі папери: списки, протоколи+ у товстенну сіру папку. Поїхав у Красне і в батьків у плотні закопав у землю. 20 серпня ми зібрали правління РУХУ ОБУХІВЩИНИ. Прийшло більше 30 осіб. То ми провели збори на літньому майданчику. Домовилися триматися на зв'язку і чекати кличу їхати в Київ на захист Верховної Ради. В Обухові ми реально чекали арештів.
Ідея К. щодо «демосів» хороша:
-люди персонально знають одне одного і зв'язані спільною справою;
— є керівна 5-ка+
Та біда в тому, що все, що сам же К. пропонує, він сам же сушить і заморожує. Оцей його принцип людина-гравець нежиттєздатний. Всяке зіткнення з реальним життям тут же дає збій.
Та це ж дуже гарна аналітична стаття! Вітаю, друже Тимуре! Ти справді реагуєш на всілякі суспільні збурення. Навіть в далекій Московії. Горизонтальні суспільні кластери у 100-150 осіб. Так це ж схоже на демоси Каганця…
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 5017