УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

Микола
Микола / МініДописи RSS

Вітаю всіх Світочан з Великоднем! Щастя, здоров'я і всіляких гараздів!

+2
14:28
51
2

Чи є світло у кінці тунелю?

Недавно у ЗМІ появилась інформація про річний заробіток керівника Нафтогазу України Кобєлєва. Сума вражаюча – 342 мільйони гривень. Це з усіма преміями, надбавками, при місячній ставці, як раніше повідомлялось, і якщо це правда, — 2 мільйони гривень. Ділимо 342 мільйони на 12 місяців – виходить 28.5 мільйонів у місяць. Ділимо 28.5 мільйонів на 30 днів – виходить 0.95 мільйона, або 950 тисяч гривень в день. Ділимо на 24 години – виходить 39.58 тисяч гривень, майже 40 тисяч гривень в годину. Тобто, навіть тоді коли Кобєлєв спить – йому щогодини «капає» біля 40 тисяч гривень. Нічого собі!!!

Тепер для співставлення візьмемо пенсіонерів з мінімальною пенсією 1400 гривень, яких не вистачає навіть на оплату комуналки, якщо вони по тих чи інших причинах не змогли оформити субсидію, то виникає питання: «Чи є світло у кінці тунелю?», або інакше — чи потрібний нам такий Президент, у якого у країні твориться такий бардак?

Автор:
Микола
+3
01:27
102
22