УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

Тимур Литовченко

Тимур Литовченко 8 хвилин тому

+9
Репутація
16173
Рейтинг
В Вашому профілі бачу лише 2 телефони:
— 068 128 4700 (Viber i Telegram)
— 099 342 6404
ФБ, Скайпа і мейл не бачу…
_наляканий
Річ же не в тім, що є загалом!
Річ у тім, що показано в профілі…
_не_знаю
У мене теж є ФБ. Є ще й сімейний Інстаграм… Але я їх не вказав у профілі, бо там лише 255 знаків — максимальний обсяг…
У мене в профілі на «стінці» наявні:
— 2 мобільні телефони (Лайф і Київстар);
— скайп;
— мейл.
Хто захоче — знайде мене і поза Світочем!
Наприклад, через Вайбер…
Не знаю, як ще більше полегшити вихід на мене?!
Здається, проблем з цим нема зараз і не було раніше…
Отож хай інші роблять так само — якщо хочуть, щоб їх легко знаходили…
_не_знаю
Ви теж можете повісити свій мейл і скайп!
Ніхто Вам не забороняє зробити це…
_не_знаю
_сильно_сміюсь Ну а шо… В «Плейбої» красиві естетичні фотки! А сам журнал тягне на каталог з еротичної фотовиставки. _сильно_сміюсь
«Якщо пан з панів — то віддасть волів, якщо пан з хамів — не віддасть!» ©
_вибачаюсь
Про князя Михайла Карачаївського-Вовка була свого часу публікація в тижневику «Політика і культура (ПіК)», де я працював редактором відділу. Щоправда, не по моєму відділу, а саме по «Політиці», яку редагував Орест Сохар.
_соромлюсь
А ще у нас була публікація (аж з 4-х подач!) про те, що Україну можуть взяти під свою руку сучасні Ґабсбурґи.
У 1992-93 роках Рубан кілька разів приїжджав в Україну. Є свідчення, що він зустрічався з Р.К. з ДСУ, редактором газети «Нескорена нація» і підтримує з Романом ділові відносини. Цілком можливо, що газета має фінансову підтримку з боку Рубана.

Перепрошую, а що це за Роман з «Нескореної нації»?..
_наляканий
Це, часом, не Роман Коваль?..
Друже мій, пане Володимире! З певних причин, я обмежений в публічних дискусіях. Ви ж не розповідаєте публічно, в якому навчальному закладі отримали вищу освіту? Не розповідаєте.
_вибачаюсь
Отож прошу зрозуміти мене: щоб аргументовано відповісти Вам, я мушу публічно озвучити свої… скажімо так — уточнені принципи віросповідання. Публічно — в т.ч. в мережі, в т.ч. на Світочі. А в мережі мене, між іншим, пильнують одразу з двох напрямів. І Ви просто не уявляєте, які неприємності чекають не тільки на мене, але й на мою сім'ю в разі публічного озвучування цієї моєї позиції!..
_вибачаюсь
Ні-ні, про капелюшки з фольги не йдеться. Про «заколот світової жидо-масонської закуліси» не йдеться також. І навіть про «рептилоїдів» не йдеться!.. Але я — персона публічна й мушу думати, що кажу. Або, як кажуть в певних колах — «фільтрувати базар». Бо є не вигадані, а цілком реальні небезпеки. То навіщо ж мені шукати зайві пригоди на власний тухес?! Нехай краще кадухес скочить їм на живіт від розчарування, а мій тухес залишиться цілим.
_соромлюсь
Отож я можу захищати християн та/або юдеїв від нападок войовничих атеїстів, агностиків, мусульман, сатаністів і т.ін. Але християнський ревізіонізм — це не моя парафія. Займайтеся цим без мене, будь ласка. Успіхів!..
Помиляєтесь: виставляє. Вище я вже цитував Матв. 5:17:

Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати.

Отже, Сам Ісус стверджує, що прийшов виконати Закон і Пророків. А що записано (цього разу таки записано!!!) в Законі?!

То Мій заповіт, що його ви виконувать будете, поміж Мною й поміж вами, і поміж потомством твоїм по тобі: нехай кожен чоловічої статі буде обрізаний у вас. І будете ви обрізані на тілі крайньої плоті вашої, і стане це знаком заповіту поміж Мною й поміж вами. А кожен чоловічої статі восьмиденний у вас буде обрізаний у всіх ваших поколіннях, як народжений дому, так і куплений за срібло з-поміж чужоплемінних, що він не з потомства твого. Щодо обрізання, нехай буде обрізаний уроджений дому твого й куплений за срібло твоє, і буде Мій заповіт на вашім тілі заповітом вічним. А необрізаний чоловічої статі, що не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то стята буде душа та з народу свого, він зірвав заповіта Мого!

Отже, «необрізаний Христос» — це пряме порушення єврейського Закону в частині Бут. 17:10-14. Таким чином, @leha-volk, на якого Ви посилаєтесь, виставляє Ісуса прямим брехуном. Якщо Ви йому вірите — то є справа Ваша. Вірте й надалі!
_не_знаю

У Євангелії досить багато фарисейських вставок!

О-о-о, почалося: «Пшениця без куколю», — аякже! ОК, читайте «очищені» Євангелія. Тільки без мене, прошу пана!
В такому разі, зупиняємося на тому, що це було сонячне затемнення, що мало місце 14 грудня 47 року до Р.Х. за юліанським календарем і 14 грудня 46 року до Р.Х. за календарем григоріанським:Це відповідає даті 1 тевета 3715 року від створення світу за єврейським календарем, коли був 7-й (передостанній) день тогорічної Хануки:І на завершення — трохи про єврейський місяць Тевет:

Місяць Тевет — десятий місяць в році, починаючи з Нісана. Його назва, як і назви інших місяців, привезена з Вавилонії вигнанцями, які повернулися звідти.
У другому розділі Книги Естер ми читаємо: «… в десятому місяці, місяці Тевет...»
Рош Ходеш [новомісяччя] місяця Тевет відзначається два дні або один день, в залежності від того, повним або неповним був попередній місяць Кіслев. Сам же Тевет ніколи не буває повним; він завжди триває двадцять дев'ять днів, і новомісяччя наступного за ним місяця Шват завжди святкується тільки один день.
Сузір'я місяці Тевет — Гді, Козеріг. Якраз в цьому місяці стада кіз повертаються на зимові пасовища.
Річ у тім, що якщо дощі випали в місцях Мархешван і Кіслев і не випадали в Теветі, — це ознака благословення. У такі роки луки вкриваються густою травою і стада знаходять собі на них рясний корм.

Можливо, ці відомості допоможуть Вашим шуканням.
_чудово _чудово _чудово

P.S. 3715 вік від створення світу — це той самий випадок, коли Рош Ходеш (новомісяччя) місяця Тевет відзначалося 2 дні: 1 день новомісяччя — 30 кіслева 3715 року (6-й день Хануки), 2-й день — 1 тевета 3715 року (7-й день Хануки).
_соромлюсь
Ви збираєте цікаву інформацію про ці дні?.. То ось Вам цікава інформація!
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Друже мій, пане Володимире! Якщо вірите цьому @leha-volk — ОК, без проблем! Читайте разом з них апокрифи, тлумачте Євангеліє від Луки разом з ним і т.ін. Зрештою, не він перший, хто виставляє Ісуса брехуном, не він і останній.
_вибачаюсь
Тільки де вони всі — ті, хто намагався виставити Ісуса брехуном?.. Такі люди зазвичай здобувають славу в межах свого покоління. Але час спливає, покоління змінюються — і про цих людей забувають. А пам'ять про Ісуса живе вже 2000 років. Це значно більше від свого покоління!.. Забудуть колись і про наклепника @leha-volk, я Вас запевняю.
_вибачаюсь
У мене просто нема зараз часу на богословський диспут, бо сьогодні мав не дуже приємну розмову з видавництвом про книги 9-10, які ми їм заборгували… Отож Дзвінкій Сопілкарці є сенс допомагати — бо вона хоче докопатися до істини. А дискутувати з @leha-volk за 10 днів до закриття Світоча?! Та ніякого…
_ні _втомлений _ні _втомлений _ні
P.S. А втім…

Летоисчисление 47 год до Н.Э. по Юлианскому летоисчислению соответствует -46-му астрономическому году.

От якби 47 рік до Р.Х був за юліанським численням (про що я не бачу натяків) — тоді картинка була б іншою… Бо якщо йдеться про 14 грудня 46 року до Р.Х. — тоді виходить:
Отже, 14 грудня 46 року до Р.Х. припало на 1 тевета 3715 року від створення світу за єврейським літочисленням. А це був передостанній день Хануки!!! До того ж, 1 тевета сонце входить у знак Козерога — знов-таки за єврейським календарем!!!
_наляканий _наляканий _наляканий

Але веб-сайт "Затмение. Каталог солнечных затмений" я бачу вперше в житті, я не розбирався, що там і до чого…
_соромлюсь
Все ж таки Ви з ним працюєте довше, ніж я… Перепрошую…

P.P.S. А може, варто проконсультуватися у Вашій асоціації астрологів «Геліос»?! Що вони скажуть?..
Тепер я заплутався… _наляканий Спробую відповісти, як можу.

1. На сайті «Толдот» програма «Конвертер дат» працює З НУЛЕМ:Отже, 3761 рік від створення світу, за єврейським літочисленням — це 0 рік за григоріанським календарем… хоча григоріанського календаря тоді не існувало. А за юліанським календарем був -1 рік…
_стежу
Та юліанський календар зараз є чинним для РПЦ, УПЦ МП та тих православних християн, для яких Христос попервах був обрізаний, а вже потім народився, а потім був знов обрізаний «за старим стилем»…
_стежу
А оскільки притомна частина людства веде датування за григоріанським календарем, то й розробники сайту «Толдот» налаштували «Конвертер дат» на григоріанське літочислення і на наявність року №0. Зрозуміло?..

2. Далі, цитата з сайту "Затмение. Каталог солнечных затмений":

Летоисчисление 47 год до Н.Э. по Юлианскому летоисчислению соответствует -46-му астрономическому году. Исторически Григорианский календарь используется для всех дат, начиная с 15 Октября 1582 года. До этого дня использовался Юлианский календарь, который не включает «нулевой» год. Таким образом, после 1 года до Н.Э. сразу следует 1 год Н.Э. и это чрезвычайно неудобно в математических вычислениях. На нашем сайте в адресации и базе данных используется т.н. астрономическая нумерация лет, она включает нулевой год. При проведении исторических исследований всегда следует помнить, что между исторической и астрономической нумерацией лет до Н.Э. существует разница в один год. 0 астрономический год соответствует 1 году до Н.Э., -1 астрономический год соответствует 2 году до Н.Э. и так далее.

Таким чином, як і в «Конвертері дат» на сайті «Толдот», на Вашому сайті присутній рік №0 — як і має бути в григоріанському календарі… хоча його тоді ще не було!..
_вибачаюсь

3. Ключова цитата з Вашого сайту:

Кольцеобразное солнечное затмение 14 декабря 47 года до Н.Э.

Отже, треба розуміти, що йдеться про «григоріанський» 47 рік до Р.Х. що за базою даних Вашого сайту «Затмение. Каталог солнечных затмений», що за «Конвертером дат» сайту «Толдот». Адже тут ніде не сказано, що це — 47 рік за юліанським календарем! Отже, я розумію, що це дата за григоріанським календарем… Ви ж бо взяли цю дату з сайту, а не з давніх хронік!..

4. Підставимо дату «14 декабря -47 года» в «Конвертер дат» веб-сайту «Толдот» — і виходимо на дату 20 кіслева 3714 року від створення світу за єврейським літочисленням:Ханука починається 25 кіслева, а заходить ввечері 24 кіслева (за 18 хвилин до заходу сонця). Отже, сонячне затемнення, що цікавить Вас, сталося за 5 днів до Хануки 3714 року від створення світу!
_заспокоюю
Для перевірки натиснемо в «Конвертері дат» на клавішу «Показати цю дату в календарі»:Як бачите, на картинці все те саме:
— 47 рік до Р.Х. з бази даних Вашого сайту — це таки 3714 рік від створення світу, за єврейським літочисленням;
— затемнення 14 грудня 47 року до Р.Х. припало на 20 кіслева 3714 року від створення світу;
— Ханука в той рік розпочалася через 5 днів після затемнення, оскільки дата 25 кіслева припала на 19 грудня…
_не_знаю

Щось іще не зрозуміло?..
_язик А ми й без того в постіндустріалі! А попереду — інформаційне суспільство! _язик
А в СРСР був неофеодалізм, якщо чесно…
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 9144