До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Тимур Литовченко

Тимур Литовченко 2 години тому

+8
Репутація
13321
Рейтинг
Якщо він працював з топовими особами — він може бути пов'язаний з «конторою». Я тому й повідомляю час свого народження дуже обережно, щоб «де не треба» на мене не склали натальну карту. Бо хтозна, як її використають?..
_соромлюсь
Чи моя обережність є надмірною — як вважаєте?! Може, справді йому написати?! Чи можете Ви спробувати на дозвіллі ректифікувати мій гороскоп, якщо я надам Вам список важливих подій свого життя?!
А можна мені зробити те ж саме?.. Бо цікаво, як збігатимуться дата і час мого народження, яку я знаю від мами, і ректифіковані відомості…
_соромлюсь
І ще… Той добродій у відео продиктував свою адресу. Але він живе в РФ, працював з топовими особами — а це не просто так… Отож я не хочу йому писати про подібні речі. Бо якщо «за парєбріком» в «конторі» зможуть скласти мою натальну карту… Не хочу. Однак я можу й помилятися. А яка Ваша думка: варто тому добродію написати чи все ж не будити лихо, доки тихо?..
Сталлоне — жеребець

_чудово О!!! Дякую, не знав! Кіногероя-боксера, якого зіграв Сильвестр Сталлоне, звуть Роккі Бальбоа, він виступав на рингу під псевдонімом "Італійський жеребець". Якщо «жеребець» — це «сталлоне» італійською, то виходить, що Сталлоне пришпандьорив своєму персонажу… власне прізвище!!! Ото видав!..
_сміюсь
_чудово ОК! Приймається! _чудово
Цей мій матеріал начитав, змонтував як відеоролик та розмістив на Ютубі Нудний Пенс. Посилання додано в матеріал у вигляді UPD. _чудово _чудово _чудово
Існують різні методи «ректифікації» гороскопу — грубо кажучи, встановлення точного часу народження за якимись подіями, відображеними в гороскопі людини.
_здивований
Це зворотна операція, так би мовити. Як зворотними є:
— віднімання щодо складання;
— ділення щодо множення;
— інтегрування щодо дифенерціювання;
— і таке інше…
Колосальна ідея! Ото б задля експерименту мій гороскоп відректифікувати за його системою!.. _стежу
Звернення Яніни Соколової:
Повторюю:
1. власник вілли Марко відкритим текстом в очі повідомив Дієго Гатті: «Адже зрадивши молодій здоровій дружині, ти з легкістю будеш зраджувати і Еліді. Я впевнений, що для тебе не важко повторити цей ганебний вчинок», — що практично означає: «Я бачу всі твої нечисті наміри наскрізь. Тебе викрито»;
2. нормальною (!) реакцією на таке може бути лише пряма дія;
3. мінімальною (!!!) реакцією на таке є негайне полишення вілли з гордо піднятою головою і крижаним: «На все добре»;
4. відсутність навіть мінімальної реакції викриває Дієго Гатті з головою — бо він де-факто підтвердив, що йому дещо потрібно приховати…
Отже — виказав себе!
Ми здатні змінити лише себе…
_ура Наші хлопці і без преЗЕдента самі марш влаштують! _ура
Чоловічі розмови, кажете?! Ну-ну…

— Так, підтверджую, Еліда дуже розумна, вона ерудит, її можна слухати годинами, вона багато знає. Вона добра, бо піклується про тварин. Любить собак, коней. Вона елегантна та слідкує за вбранням.

Як казав Висоцький: «Якщо знаєш, за що кохаєш — це вже не кохання, а добре ставлення!» ©

— І в ліжку? Я навіть боявся б торкнутися її. А що як серцевий напад станеться під час як..., ти розумієш на що я натякаю.

Після таких слів особисто я послав би співрозмовника попід три чорти і полишив би вечірку. Бо на моє переконання, пхати носа в подружню спальню ніхто сторонній не має права.
_сильний
Якщо ж цей Дієго Гатті дозволяє розмовляти з собою в подібному тоні чоловікові, з яким навіть як слід не познайомився… Та він просто придурок!
_шкодую
До речі, у нього «котяче» прізвище… Адже gatto італійською — це «кішка».

Після весілля ти залишишся зі старою відьмою в ліжку.

А от за такі слова колись у старі часи били канделябрами по пиці, а не обурювалися словесно: «Стара відьма? Як ти можеш таке казати! Це ж твоя подруга!»

Вона перенесла інсульт.
<...>
Для жінки з хворобою серця — кохання це небезпечна іграшка.

_соромлюсь Еммм… _соромлюсь
Перепрошую, але інсульт — це «гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК), що спричинює ушкодження тканин мозку і розлади його функцій». Тоді при чім тут «хворе серце»?!
_здивований

Адже зрадивши молодій здоровій дружині, ти з легкістю будеш зраджувати і Еліді. Я впевнений, що для тебе не важко повторити цей ганебний вчинок.

Другий удар канделябром по пиці, а не немічні слова: «Я не згоден з тобою! В мене не має бажання про це говорити». А якщо вестися максимально ввічливо — тоді просто сказати: «Всього найкращого!» — розвернутися на підборах і піти без пояснень. А цей Дієго Гатті щось белькоче, як імпотент.

Висновок: як на мене, з психологічної точки зору ця частина не дотягнута. Господар вілли Марко, фактично, нахамив в обличчя цьому Дієго Гатті — а той проковтнув таке відкрите хамство.
Варіанти:
Дієго Гатті справді закоханий в Еліду Граппа — тоді він щонайменше двічі мав би натовкти мармизу господареві вілли, полишити її та більш ніколи туди не зазирати!
Дієго Гатті лише робить вигляд, що закоханий в Еліду Граппа — тоді ідіотом виглядає Марко! Бо він сказав відкритим текстом: «Адже зрадивши молодій здоровій дружині, ти з легкістю будеш зраджувати і Еліді. Я впевнений, що для тебе не важко повторити цей ганебний вчинок». Фактично, це означає: «Я бачу всі твої нечисті наміри наскрізь. Тебе викрито». А тоді…
= Природним виглядало б обурення Дієго Гатті — бо щоб замаскувати свої нечисті наміри, він просто мав би розіграти обурення!!!
= Але Дієго Гатті белькоче щось невиразне, як імпотент: «Я не згоден з тобою! В мене не має бажання про це говорити». Така млява реакція означає одне: "Ну так, ти маєш рацію, Марко! Я саме таким чином і поведуся після весілля".
_дідько _дідько _дідько
Отже, це саме те місце, де я застосовую свій критерій Станіславського: НЕ ВІРЮ!!!Не вірю ні Марко, ані Дієго Гатті! Обидва поводяться в цьому разі неприродно. Вибачте…
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
Коротше кажучи, треба побудувати т зв. натальну карту конкретної людини, яка відрізняється від тривіального солярного гороскопа так само, як вища математика відрізняється від «рихметики Пупкіна з картинками».
_вибачаюсь
От бачите! _ангел Ergo: НО працює в режимі «Святійшої Інквізиції» — тоді про яке «відкрите обговорення» і про яку «конструктивну критику» там може йтися?! Це ж все одно, що дискутувати, наприклад, з Торквемадою — собі дорожче!..
_дідько
А-а-а, навіть так?! _здивований Дякую, не знав…
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 7992