До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Тимур Литовченко

Тимур Литовченко 5 годин назад

+8
Репутація
11070
Рейтинг
І між іншим, грамота ця (ровесниця Батуринської різанини) була знайдена ще в 2016 році — себто, 3 роки тому!..
Закінчення спробую перекласти сьогодні.
А якщо там нема такої категорії?

Чи означає це, що у мене нема чернеток?
Підкажіть, будь ласка, як дізнатися, чи не застрягло у мене щось в чернетках?! Бо я тут перетасовував матеріали по теках, і у мене виникло враження, що матеріалів поменшало на 1 шт. Придивився — а там кнопка «Перемістити в чернетки» знаходиться зовсім поруч з кнопкою «Зберегти»… А раптом я кнопки поплутав і замість збереження в нову теку перемістив матеріал в чернетки?!
_наляканий
Від Спейсера я очікую не тільки коментарів, але й матеріалів. Але він поки що лінується. Хоч я його знаю, старого!.. _пиячимо
Так, це, мабуть, певна форма анархізму.

Щось мені підказує, що такий от «чистий» анархізм в принципі недосяжний, як і «кришталево-чистий» комунізм… Хоч батько Махно спробував, але ж більшовицький «дракон» його таки переміг…Та й загалом, чим далі, тим більше я переконуюся, що отой клятий капіталізм нехай через пень-колоду, але побудує пристойну світову державу рівних можливостей швидше, ніж комуністи й анархісти. До того все йде… І про це я замислився, ще прочитавши «Кораблетрощу ДЖОНАТАНА» Жуля Верна.

Той, хто очікував, хай погуглить сам, який відсоток громадян успішних держав не є релігійними.

Це зараз відсоток нерелігійних громадян зріс неймовірно. Але в минулому держави засновувалися саме вірянами.

Ага. Ти правий, бракує. Лише в тому сенсі бракує, в якому юдеїв чи христіян, мусульман чи індуїстів, отим державам у певний час бракувало.

Древні держави утворювали язичники — але ж у них були свої «червоні» язичницькі культи! Найдавніші держави утворювалися на територіях племінних союзів — і знов-таки, ці племена вклонялися силам природи, тотемам і т.ін… А все це — найпримітивніші релігії «фіолетового» рівня.
_вибачаюсь
Так, базовою є «бежева», суто матеріалістична парадигма. Але вона відповідає племенам в додержавний період!
Полювання на мамонта
От тоді всі були матеріалістами, це точно!..
_сміюсь
Тільки держав тоді не було, отака бідося…
А християнство заклало психологічну бомбу у підсвідомість всіх вірян: «Бог мене так любить, що через смерть свого Сина вже відкупив усі мої гріхи. Тому я можу робити все, що заманеться, кари за це уже не буде. Достатньо лише виконувати ритуали і сповідатися. Який би рахунок мені не виставили після смерті, я сміло скажу: „Заплачено“».

Це вульгарне трактування християнства, що суперечить Новому Заповіту. Ніхто не винен пересічним християнам, що вони не бажають вдосконалюватися й духовно зростати, але вдовольняються вульгарними спрощеннями.
Але там все одно було домішане християнство.

А що таке християнство?! Це суміш перекладів юдейських першоджерел з гностицизмом, піфагорейством і різномастим язичництвом — ось що воно таке!
_вибачаюсь
Отже, подібні речі стаються з будь-якими сумішами: коли щось добре схрестити з чимсь іншим і теж добрим — результат буде не кращим, а гіршим…
Японська терористична секта Аум Сінрікьо доктринально поєднувала християнство та буддизм. До речі, оте "аум" походить від знаменитої мантри "ом"
Та й наше "Біле братство ЮСМАЛОС" густо замішане на індуїзмі.
Нормальний атеїзм — не ідеологія. Це світогляд.

Тоді виходить, що «нормальний» атеїзм — це світогляд настільки незначної кількості людей, що ніякої держави (або хоч би племені) з них не виходило за всю історію людства!
_язик
Але так само і юдаїзм — це не релігія, а етична система!
І буддизм = це не релігія, а філософічна система.
Просто в часи їхнього зародження людська свідомість була настільки недосконалою, що без релігійної форми ні етичну систему юдаїзму, ані філософічну систему буддизму люди б не сприйняли в масовому порядку.
_вибачаюсь
А в персональному порядку пацифістів та миротворців можна відшукати в будь-якій релігії. Різниця лише в тому, що адептів будь-якої релігії вистачає на утворення держави, тоді як «нормальних» атеїстів завжди для цього бракує. Тому «нормальні» атеїсти виглядають білими й пухнастими у порівнянні з «нормальними» представниками релігій.
І знов про любов… _цікаво
Радянське збочення атеїзму не пропонувати.

А чому?! _здивований Так нечесно!
Атеїзм теж різним буває, в радянському ж випадку він посів місце державної релігії. Я просто не пригадую інших атеїстичних держав в історії. Навіть Перша Французька республіка висунула на цю позицію специфічний культ природи — теж своєрідну релігію. Призвідниками війни не виступають приватні персони, вони є лише «детонаторами» воєн. А воюють завжди держави. Отож ти й не можеш пригадати іншу атеїстичну державу — призвідницю війни… бо в звичайних державах завжди сповідується якась релігія! А ти одразу: «СРСР не пропонувати...»
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 6995