До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Тимур Литовченко

Тимур Литовченко 1 година тому

+9
Репутація
15647
Рейтинг
Характерно, що в подальшому і сам Художник хотів радикально викреслити цей період творчості зі свого життя. Ольга Чорнобривцева, відповідальний працівник Міністерства культури УРСР, згадує, що при зустрічі з Глущенко 2 жовтня 1977 року він їй сказав, що відібрав у себе 250 картин, які обов'язково спалить, як тільки стане на ноги: «Не хочу, щоб ними коли-небудь и хто-небудь міг спекулювати. Вони не репрезентують Глущенко».

Такі речі треба робити вчасно. Наприклад, Микола Гоголь таки встиг спалити переважну частину 2-го тому «Мертвих душ». Звісно, якісь фрагменти збереглися…
_не_знаюНу що ж — треба підчищати архіви ретельніше, от і все! Але ж основну частину того, що Микола Васильович хотів знищити — він таки знищив!..
_чудово


Чекати треба завтрашнього дня як такого, самого по собі. Все вже запущено в дію, всі фігури виведені на вихідні позиції. Поживемо — побачимо.
_не_знаю
Я завжди вважаю за краще розбиратися з неприємностями по мірі їх надходження, а не вигадувати неприємності заздалегідь.
Якщо кинути погляд на мапу Європи 1940 року, то складається враження, що основною метою Німеччини все ж таки було розібратися з Великою Британією:Тому попри підписані договори, в квітні 1940 року були окуповані Данія та Норвегія — це, вважайте, база для операції з десантування на Велику Британію. В тилу бази лишилася, типу такого, «нейтральна» Швеція і Фінляндія, як союзниця ІІІ Райху. Це не я говорю — це з усією очевидністю випливає з аналізу ситуації на мапі…
_вибачаюсь

А щодо Франції… Її було варто грохнути не тільки тому, щоб не зазіхала на радянські нафтові джерела (Кавказ + Іран, «м'яко» підконтрольний Радянському Союзу), але також тому, щоб французи раптом не вилізли з-за лінії Мажино і не вдерлися через сухопутний кордон в саму Німеччину.
_дідько
Все ж таки протяжний сухопутний кордон + кілька століть франко-німецьких воєн стратеги ІІІ Райху не могли скидати з рахунків…
_вибачаюсь
Хоча можна й припускати, що якби Франція не зазіхала на радянські нафтові джерела, а відсидівшись за лінією Мажино, дозволила б Німеччині десантуватися на Британські острови, то потім Франція «потоваришувала» би з Німеччиною, й вони б узялися за великий світовий переділ британських колоній! Вигідно продати свій нейтралітет — чом би й ні?!
_не_знаю
До речі, зацінуйте, до чого цей фінський співак схожий на нашого Сергія Файфуру!!!немає жодного (!) документа, повторюю — ЖОДНОГО — у якому б говорилося про бойові операції французької армії проти головного ворога, якому оголошена війна — проти Третього Райху!

Отже ті, хто планував ці операції, розуміли, хто насправді є головним ворогом, а кого підштовхують в «корму», щоб він весело й бадьоро підкорював Європу…
Грандіозно!!! _чудово Тепер ціла низка нібито «нестиковок» стає на місце!..
Військові дії планувалося направити проти нафтових районів Кавказу — центрів добування, зберігання і вивозу нафти, зосереджених у трьох пунктах: Баку, Грозний — Майкоп, Батумі.

Агааа!!! _здивований _здивований _здивований
Себто, і в даному разі генеральні битви ІІ Світової війни планувалися з розрахунку, «хто кому обріже нафту»?!
Цікаво, дуже цікаво…

Планування бойових операцій проти СРСР французьке міністерство національної оборони розпочало вже в грудні 1939 року!

Агааа!!! _здивований _здивований _здивований
Себто, після початку Фінської війни!..


Таким чином, ґранди тодішньої Європи все ж збиралися покарати СРСР за цю авантюру?! Ой, як цікаво!..
_чудово _чудово _чудово
дякую, друже, за посилання в коментарі! _чудово
Викладено значно стисліше, ніж це неодноразово робилося на «Лінії Оборони». До того ж, одразу українською мовою! _чудово
рушили в майстерню, яка розташовувалася на дванадцятому поверсі будинку по вул. Хрещатик, 25, в горищному приміщенні висотної будівлі (сам Майстер називав її мансардою, на французький манер).
Хрещатик, 25

В цьому будинку на першому поверсі колись був кінотеатр повторного показу «Дружба», де можна було подивитися добрі стрічки, коли на них спадав ажіотаж.
_чудово
А ще там жив один хлопець, який навчався зі мною в КПІ в паралельній групі. Був у нього вдома лише раз… Таке діло…
_не_знаю
Але найбільше цей будинок запам'ятався мені тим, що колись… році так в 1978-1979 його фасад на 7 листопада прикрашали гігантським портретом товариша Брежнєва.
_стежу
А от що там на горищі була творча майстерня Глущенка — навіть не відав…
Згадайте, що таке контрзалежність! Можливо, Ви просто діяли всупереч батькам?.. _вибачаюсь
До речі, не знаю, правда це чи вимисел… Але ходять чутки, нібито Волт Дізней намалював оцих своїх гномиків + Піноккіо… за ескізами Адольфа Алоїзовича!!!Якщо це так — то це й направду краще! Навіть за його пейзажі. А з натюрмортами — то й загалом не порівняти…
_здивований _здивований _здивований
Ось зразки живопису Адольфа Алоїзовича.
Пейзажі:
Натюрморти:


Звісно, я не надто розуміюся на образотворчому мистецтві, й на Миколу Глущенка навіть близько рівнятися не можу… Тим не менш, не бачу в роботах Гітлера нічого видатного. Хоча тут треба робити скидку на те, що це — роботи початківця, який тільки з часом міг розвинутися у видатного художника. Отож Глущенку видніше.
_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь
На жаль, весь авторитет Тягнибока вивітрився ще ввечері 19.01.2014. Але якщо приєднався до заяви — то й добре… Ярош і той більш авторитетний, хоча й він встиг «накосячити» — але все ж не так, як Олежка Тягни… бок.
_соромлюсь
Як казав мій колишній шеф-редактор: «На безриб'ї й дупа соловейком тьохкає!»
_сміюсь

Ну, а я особисто хоча й не є ніяким громадсько-політичним діячем, свою позицію про «червону лінію» висловив давно й завчасно! На тому й залишаюся…
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 8926