УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

Володимир Федько

Володимир Федько 10 хвилин тому

+5
Репутація
3655
Рейтинг
Дякую за увагу, друже Анатолію!

1. Виправив!

2. В червні 1992 року УНП і Українська Народно-Демократична партія об'єднались в Українську Національну Консервативну Партію (УНКП). В наслідок об'єднання УНП саморозпустилась.

3. Григорій Приходько помер у 2015. Але останні роки він хворів, жив у селі, політикою майже не займався.
У мене 4 номери мобільних; Вайбер, Телеграм, Фейсбук, скайп і мейл… _хитрий
7. Переговори з дитиною


Згадую випадок з власних стосунків з донькою…

Оскільки я часто фотографував роботи художників і скульпторів, то з багатьма у мене склалися дружні стосунки. Практично кожен митець мав свою бібліотеку з чудовими книгами по мистецтву. Закордонні видання були не тільки рідкісні в нашій країні, але й коштували шалені гроші! Наприклад, альбом по імпресіонізму коштував до 200 рублів, а альбом Сальвадора Далі до 300 рублів. Більшість же книжок коштували від 30 до 80 рублів.

Я намагався познайомити доньку із світом образотворчого мистецтва і художники давали мені на пару-трійку днів книги додому.

Доньці було років 5… Я їй розказав, що книги чужі, дуже дорогі, і з ними треба поводитися акуратно: перед переглядом помити руки, стіл застелити великою чистою серветкою, на яку і класти книгу, сторінки гортати акуратно.

Донька засвоїла ці правила і чітко їх дотримувалася.

Одного разу я приніс додому декілька журналів «Плейбой» і поклав на свою полицю в книжковій шафі. Доньці, безумовно, я їх не показав.

Повечеряв, попив кави, заходжу в кімнату… Донька сидить за журнальним столиком і гортає «Плейбой».

— Ю.! Що ти робиш?
У доньки здивований погляд…
— Тату, я руки помила і серветку розстелила!

Я не став акцентувати на перегляді… Дочекався поки вона не додивилася журнал. а інші не дав, сказавши, що мені треба з журналами попрацювати.
Добридень!

Питаннячко маю…
А повідомленнями з друзями на «Світочі» можна буде обмінюватися після 1 лютого?
Блог і так нормально виглядає.


В журналі гарні фото Олелько II, Й. Терелі з Папою Римським, Петра Рубана…
Пошук в Інеті не дав нічого!

Планую пошукати на Петрівці, там часто бувають старі журнали.
Додав фотографію і підпис:

Жовтень 1991-го. Друг Степан Олеськів, син друга Василя Олеськіва, і я на площі Жовтневої Революції (нині Майдан Незалежності) за декілька днів до прильоту Петра Рубана в Київ.
На жаль, я передав одному знайомому збирачу преси і «самвидаву» велику підбірку журналів «Монархія і Україна», які мені в ті роки пересилав Петро Рубан. А із збирачем ми розійшлися у поглядах і зараз я і не хочу, і не можу, до нього звертатися.

Тому і не проілюстрував блог.
Друже мій, пане Володимире! З певних причин, я обмежений в публічних дискусіях. Ви ж не розповідаєте публічно, в якому навчальному закладі отримали вищу освіту? Не розповідаєте.


Коли мене запитують, який університет я закінчував: Кембрідж чи Гарвард!? — я скромно опускаю очі і відповідаю: «Обидва!»

О, почалося!
Отже, «необрізаний Христос» — це пряме порушення єврейського Закону в частині Бут.


А до чого тут "єврейські закони"!?
Ісус не був євреєм.
Друже мій, пане Тимуре!

Ніхто не виставляє Ісуса «брехуном»!

У Євангелії досить багато фарисейських вставок! Треба уважно читати тексти, порівнювати і аналізувати!
Та юліанський календар зараз є чинним для РПЦ, УПЦ МП та тих православних християн, для яких Христос попервах був обрізаний, а вже потім народився, а потім був знов обрізаний «за старим стилем»…


Ісус Христос не був обрізаний!

«1. Он Сам свидетельствует об этом. «Ученики Его сказали Ему: Обрезание полезно или нет? Он сказал им: Если бы оно было полезно, их отец зачал бы их в матери обрезанными. Но истинное обрезание в духе обнаружило полную пользу» (Евангелие от Фомы, стих 58).

Какая сосредоточенная энергия мысли. В немногих словах:

Размежевание от иудеев, обрезывающихся. «Они»: другие, не мы (не Мои ученики), чужие. (При жизни Христа евреи, со своей стороны, называли Его «га-ноцри»: чужеземец, инородец. Галилеянин говорил им: потому не слушаете слово Мое, что вы не от Бога. Иудеи же отвечали: потому не слушаем, что ты не принадлежишь к нам по крови. – Ин 8:47,48.)

Некоторые скажут: но ведь это всего лишь апокриф. Евангелие от Фомы не является каноническим.

Формально – да, не является. Фактически же его неоднократно цитирует св. Климент Александрийский (II в.), основоположник Александрийской богословской школы. Причем опирается на Евангелие от Фомы как, именно, на христианский священный текст

Впрочем, и канонические книги Нового завета пестрят указаниями: Христос не был обрезан. Апостольская проповедь: «Если вы обрезываетесь, не будет вам никакой пользы от Христа» (Гал 5:2)! Если бы лишен был Христос крайней плоти, то на такое исповедание немедленно следовало бы в ответ: как это не будет обрезывающимся пользы от Христа, если Он – сам обрезан?!

Если бы Он был сам обрезан, в апостольской проповеди либо не было бы столь категоричного заявления, либо она содержала бы, после него, также и ответ на это возражение-вопрос. Однако вместо последнего видим только призыв обрезываться лишь «обрезанием нерукотворным – совлечением тела грехов [с] плоти – обрезанием Христовым» (Кол 2:11).

Итак, «обрезание Христово» было «обрезанием нерукотворным», то есть рукотворно, по плоти, Христос не был обрезан. И поэтому не должны обрезываться последователи Христа.

Обрезание упомянуто в книгах Нового завета 49 раз. Семижды семь. Причем каждый раз обрезание по плоти либо вменяется ни во что в деле спасения души, либо даже и осуждается как вредное для этого дела. Семь, надо сказать, есть в русской Северной Традиции число догмата, канона, основополагающего установления, аксиомы.

Имеющие привычку читать св. Писание невнимательно возразят: и все-таки в Евангелии от Луки говорится насчет обрезания Христа. Посмотрим, что на самом деле там сказано: «По прошествии восьми дней, когда надлежало обрезать [Младенца], дали Ему имя Иисус, нареченное Ангелом прежде зачатия Его во чреве» (Лк 2:21).

Не сказано, что обрезали. Сказано только лишь: надлежало!
***

Стаття велика, тому я дав тільки основні тези і, щоб не помилитися при перекладі цитувань із священних книг, я не став перекладати.

Джерело:
cont.ws/@leha-volk/171843
Друже Анатолію!

Хочу тобі повідомити, що розшукав інформацію про лист, який ти підписував у 1967 році, і який нібито відвозив у Москву Криворучко!

"… Українська громадськість прореагувала на події 22 травня 1967 року Заявою Генеральному секретареві ЦК КПРС т. Брежнєву, першому секретареві ЦК КПУ т. Шелесту, міністрові охорони громадського порядку т. Головченкові.
Заява закінчувалася так:
«Ми вимагаємо: 1. Щоб були покарані ті чини міліції, які дали розпорядження про напад на невинних громадян. 2. Щоб ті чини міліції принесли публічне вибачення людям. 3. Щоб були гарантії, що надалі люди, які збиратимуться до монумента Кобзареві вшановувати його пам'ять, не зазнавали утисків і переслідування.»
Під заявою підписи шістдесяти чотирьох громадян.
«Заяву до Брежнєва» поштою не відсилали, а возив її у Москву Григорії Криворучко.
Він розповідав, що укранські письменники на з'їзді вже знали про події в Києві 22 травня.
А повідомили їх про це з Києва телеграмами Михайлина Коцюбинська, Євген Сверстюк і я.
Михайлина Коцюбинська і Євген Сверстюк телеграфували в журнал «Новый мир», а я – Олесю Гончару у Президію з'їзду письменників.
Олесь Сергієнко дописав на заяві, що публічне вибаення властей чекатимемо 11 червня 1967 р. біля пам'ятника Шевченкові.
Розповідали, що при ЦК КПУ та при Верховній Раді була створена комісія з розслідування цієї справи."

Повний текст статті тут:
archive.khpg.org/index.php?id=1210624449
От не люблю рахувати гроші в чужих гаманцях, і край! Тим не менш…


Капіталізм — це облік!
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 1292