Олена Редько

Олена Редько 2 роки тому

+3
Репутація
48
Рейтинг
Легка і в той же час наштовхує на роздуми! Чи все то добро, як нам те здається? Чи зробить нам добре, те до чого ми прагнемо!? І яке зло (добро) зробить нам добре (зле)!?
Дякую)
Цікаво, я особисто, знаю що є перевтілення душі. Одна з основних задач на землі проходження завдань душі, рух до Божестної досконалості, виправлення непройдених уроків минулих життів, набуття нового досвіду, набуття енергії Творця!
Дані випадки, лише підтверджують моє особисте бачення.
Мені цікаво зосередити свою увагу на законах Творця, за якими ми живемо, але не знаєм, а найсумніше, те що багато хто і не хоче ЗНАТИ. Бо ЗНАННЯ це відповідальність!
Чесно кажучи, не дуже фіксують для себе політичні події! Тому було цікаво почитати, не можу погодитися, що рік був спокійний, навіть з наведених фактів в статті. На мою думку, ми просто звикли, так звикли! Людина звикає до всього навіть до війни, тому навіть гострі моменти сприймає спокійна (а подекуди байдуже).
Щиро радію за позитивні досягнення українців! Хотілося, щоб змінилася національна свідомість наших людей, але взяти відповідальність вповній мірі, нажаль, ми не готові! Бо бачу, як нами знову і знову маніпулюють з екранів телеканалів і більшість ведеться.
Але, я все, все більше спостерігаю усвідомленних людей, яким не байдуже, як і чому ми так живемо. Деякі, навіть, починають діяти: не сміттять, сортують сміття, наводять лад в сім'ях, відроджують традиції, працюють на результат, а не для вигоди...., Живуть, що я можу для..!
Так це дрібниці, але велику складається з маленького!
Працюємо, разом ми сила!
Хай всім буде радість в 2019 і кожен усвідомить, хто він, для чого він саме тут, і принесе користь собі і людям!!!
Люблю вас ви найкращі!
Дякую, допомогли, чекаю на своє призначення
Дякую, насправді, корисно! Я частенько, ловила себе на тому, що не пам'ятаю, як вранці, збиралася, все на автопілоті.
Звісно це корисна функція організму, але коли все життя автопілот негативу, це сумно!
Висновок: потрібно прикрашати своє життя нестандартними (для вас) вчинками, які виходять за межі вашої зони комфорту, бо це новий досвід для вашого розвитку!
Бажаю вам бути в моменті життя і радіти життю, щоб потім не шкодувати, що прожили на автопілоті.
Дякую.
На мою думку, асоціації більше спрацьовують з дорослими. А діти безпосередні, малюнок йде з підсвідомості, відобржаючи бачення світу, як відображення бачення батьків.
Анатолій Висота, цікаве спостереження.
Пам'ятаю про Ваше прохання. Люба приїде, попрошу, щоб намалювала. Самій цікаво подивитися на результат.
Дякую. З Новим роком!
14:15 (відредаговано)
+3
Поділюся своїм досвідом! Я в Вашому товаристві новенька, тому почну з того, що знаю ми тут не випадково! Йдучи на Землю ми обираємо, які уроки ми маємо пройти за життя! Також обираємо, вчителів і інструменти, місце проживання, знакові події і т.д!
Одразу скажу з мамою відносини, м'яко кажучи, були не дуже, з дитинства!
Тепер по темі.
Як тільки ми вирішили, що нас не любили, не додали, не довчили, забрали, ми стаємо в позицію жертви, яка не несе відповідальності за своє життя.
Вирішення проблеми приходить, через УСВІДОМЛЕННЯ, що наші батьки, найперше, мама це найкращий варіант для пробудження всього спектру почуттів, які необхідні для проходження житевого шляху!
Зняття всіх притензій приходить через ПРОЩЕННЯ! Просити пробачення у батьків за нашу зарозумілість, агресію, осуд їх дій, приниження їх значення в нашому житті і таке інше. І подякувати, що навчали, як могли, штовхали до досконалості, що любили як вміли, головне дали життя! Якби не вони, ми б не були тими ким є зараз!
Пишу це, бо стояла перед мамою на колінах і просила пробачення, Чи змінилася мама? Глобально ні, але це її шлях і я ЛЮБЛЮ її такою, як вона є! Ми не маємо права вчити батьків, лише маємо їх ЛЮБИТИ, не зважаючи ні на що, бо ми не ЗНАЄМО ВЕЛИКОГО ЗАМИСЛУ БОГА.
Бажаю Вам йти до досконалості через РАДІСТЬ!
13:34 (відредаговано)
+3
.
20:36 (відредаговано)
+2
.
А от я бачу, що ви, пане Тимуре з виду прямо молодець, а от пан Доброслав, вибачте, то мов біблейський старійшина.
Дякую, пане Тимуре. Мабуть гра на тулумбасі це суто для чоловіків?
Стаття мені подобається. То це справді тулумбас такий великий? А для чого він треба?
Шановне товариство, користуйтеся можливістю щось дізнатися про Ліван, розпитуйте дочку Ірину. Їй є що розповісти… Дякую, Дзвінко, тобі за добре слово. Як там твій вояж по Карпатах? Ти вже вернулася живою-здоровою? Це пишу я — Анатолій Висота, із сторінки дочки Ірини.
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 19