Олена Редько
Олена Редько / МініДописи RSS

Що для мене життя!!!
Це пазл. Так, пазл!
Який ми побачили, колись, на початку, ще коли були в лоні Всесвіту, серед своїх! Тоді, коли прийняли рішення, пройти досвід тут на Землі, чудовій, прекрасній, зеленій! Ми попросили дозвіл, обрали ТІЛО, час на складання пазлу, обрали уроки Долі, обрали Батьків, Друзів, Половинок, Вчителів, тих хто пхає, тих хто направляє, тих хто б'є, хто катує, хто Любить і хто Кохає! Взяли зобов'язання скласти Свій пазл СВОГО ЖИТТЯ!
Але з умовою, що картинку пазлу ми бачимо лише напочатку, і як бонус вкінці, щоб порівняти Як МАЛО БУТИ і що ми НАЖИЛИ! Які орієнтири? Інтуіція і Почуття, які ми проявляє до подій, людей, дій, природи! Підказки, які є на кожному кроці і бачить їх лише та людина, яка живе УСВІДОМЛЕННЕ ЖИТТЯ! Пам'ять стерта на рівні Розумового сприйняття. Пам'ятає лише Душа, яка не дає зорової картинки лише через ОБРАЗИ (картинки), ПОЧУТТЯ і ВІДЧУТТЯ!
Пазл, складає і не складається, в кожного по-різному!
Хтось живе, як всіх, аби не гірше не виділяючись, сірим, буденним життям, пазл і не думає складати не напружується, п'є, гуляє, задовільняє своє Его, не знаючи що ТІЛО не головне...! Хтось шукає ЗНАННЯ, живе дивакувато, вибивається з натовпу, на кого показують пальцем, захоплюються,..., але для неї це не важливо, вона рухається до БОГА, складає свій ПАЗЛ СВОГО ЖИТТЯ! Так, не все виходить, помиляюся, картинка то складається, то руйнується, склалась одна картинка, друга не звідти… Та Бог оберігає, бо вона вчиться, вона Учень!!!
І перші, і другі, і треті, і… йдуть до Божестної мети, але одні через БІЛЬ, інші через РАДІСТЬ.

Автор:
Олена Редько
+3
20:41
268
7