До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
luba
+5

luba

luba
Друзі (3)
  • Рейтинг: 59
  • Останній візит: 14 годин назад
  • Реєстрація: 1 рік назад

Анкета

Вік:
36 років

Вподобання

Улюблені фільми:
Траса 60, Заплати іншому, Люцифер, Укратори, Супер копи......
Улюблена музика:
Океан Ельзи, ТІК

Про себе

цікавлюсь психологією, за спеціальністю психолог. Люблю вишивати, спілкуватися...

Стіна користувача

Завантаження...
27 днів назад
#
Про наболіле!!!
Я дуже часто чула фразу: «потрібні зміни, потрібно змінювати людей на нове покоління». Я ніколи не розуміла до кінця що це означає, а отже не підтримувала. Як можна змінити людей з досвідом на недосвідчених? Сама пригадую як двадцятилітньою пішла на роботу і пройшов рік, а може і трохи більше коли я зрозуміла що саме від мене вимагають і як мені діяти в тій чи ін… ситуації.
На сьогоднішній день я зрозуміла цей вислів, щодо змін. Людей дійсно потрібно змінювати. На місце людей з старим савдепівським мисленням повинні прийти люди з європейським мисленням, і тут потрібно дивитися як на вік, так і на саме мислення людини. Адже інколи спостерігаєш за молодими людьми і дивуєшся звідки вони набралися стільки радянської філософії, коли самі народилися вже при незалежній державі. І тут пригадується вислів: «Зміни починаються з тебе».
Завантаження...
1 рік назад
#
Яке несподіване порівняння людського життя з коробкою сірникіа. От ставитися до нього несерйозно є справді небезпечним. А от друге мені незрозуміло. Як психолог, поясни це, Любо, мені.
Завантаження...
1 рік назад
#
Людське життя схожа на коробку сірників: звертатися з нею серйозно — смішно. Звертатися несерйозно — небезпечно. Рюноске Акутагава

Завантаження...
1 рік назад
#
Яка чудова аватарка
Завантаження...
1 рік назад
#
Вітаю на Світочі!
Завантаження...