luba

luba 2 роки тому

+6
Репутація
180
Рейтинг
luba
  • Реєстрація: 5 років тому
Друзі (3)

Анкета

Вік:
40 років

Вподобання

Улюблені фільми:
Траса 60, Заплати іншому, Люцифер, Куратори, Супер копи......
Улюблена музика:
Океан Ельзи, ТІК

Про себе

цікавлюсь психологією, за спеціальністю психолог. Люблю вишивати, спілкуватися...

Стіна користувача

Завантаження...
3 роки тому
#
Любо, ця твоя світлинка краща. Можна її трохи укрупнити, щоб головна КВІТКА була виднішою.
3 роки тому
#
А яка ж це квіточка — в квітах!.. _стежу
4 роки тому
#
Про наболіле!!!
Я дуже часто чула фразу: «потрібні зміни, потрібно змінювати людей на нове покоління». Я ніколи не розуміла до кінця що це означає, а отже не підтримувала. Як можна змінити людей з досвідом на недосвідчених? Сама пригадую як двадцятилітньою пішла на роботу і пройшов рік, а може і трохи більше коли я зрозуміла що саме від мене вимагають і як мені діяти в тій чи ін… ситуації.
На сьогоднішній день я зрозуміла цей вислів, щодо змін. Людей дійсно потрібно змінювати. На місце людей з старим савдепівським мисленням повинні прийти люди з європейським мисленням, і тут потрібно дивитися як на вік, так і на саме мислення людини. Адже інколи спостерігаєш за молодими людьми і дивуєшся звідки вони набралися стільки радянської філософії, коли самі народилися вже при незалежній державі. І тут пригадується вислів: «Зміни починаються з тебе».
5 років тому
#
Яке несподіване порівняння людського життя з коробкою сірникіа. От ставитися до нього несерйозно є справді небезпечним. А от друге мені незрозуміло. Як психолог, поясни це, Любо, мені.
5 років тому
#
Людське життя схожа на коробку сірників: звертатися з нею серйозно — смішно. Звертатися несерйозно — небезпечно. Рюноске Акутагава