Яра

Яра 9 місяців тому

+3
Репутація
293
Рейтинг
Я уявляю, які то були складні часи для тодішньої молоді, але ви вистояли, бо є справжніми патріотами своєї Батьківщини, справжніми синами та доньками.
Дуже цікава розповідь, молодість-це прекрасно, у кожного своє пройдене багатогранне життя., своя доля, цікаво кожного послухати. А от цікаво, чи багато хто змінився за пройдені роки? А були такі випускники тату, яких ти впізнав не відразу?
У мене на долонях нема літери М, видно не дано, а от у тебе — таточку вона — є, і ти у нас — талановита та обдарована людина. Я тобою пишаюся.
Про Нормандську зустріч — цього слід було очікувати, що не домовляться ні про що. Кожна сторона стоїть на своєму. Поживемо та побачимо, як воно далі буде. Чи витримає наш президент натиск з боку Пу?
Так, страшні речі витворяли тоді німці, але зараз в наш час московити не кращі. Маємо страшного сусіда, під назвою — Росія.
Допис-уві сні як ми розстанемося все було зображено буквально.Нонсенс!!!
В юності зустрічалася з хлопцем, майбутнім танкістом, на пару років був за мене молодшим, але приснилося, що я з ним розстануся, то так і вийшло. То віщі сни — це правда.
Дуже важке було у селах в ті часи колгоспне життя. І бабусю Груню я пам'ятаю, як прекрасну людину, хоч і важке було у неї життя, а доброту свою вона не втратила.
Перший раз бачу такі гриби.
Чудова пора року, світить по — осінньому сонечко, вітер притих, а навколо різнобарв'я жовтого, червоного та зеленого листя.
Чудова стаття, і слова прекрасні. Треба ці поради взяти на замітку.
Марафон не дивилися, але з прочитаного у статті зробила для себе висновки, що Президент не відповідав на деякі гострі питання, і взагалі хотів бути схожим на Президента РФ.
Дуже гарна оповідь. Я наче сама туди перенеслася подумки. Ладування відіграє важливу роль для України.
Салім-молодець, робить таку гарну справу, і багато чого досяг в цьому житті. Якби у нас було більше людей, таких як Салім, то це було б чудово. І в реінкарнацію я також вірю.
Чудова стаття, я рада, що таки відбуваються хороші зміни в нашому селі. Це село я полюбила змалечку, я його й тепер люблю. І дуже добре, що багато чого робиться для людей, це приємно.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 89