Модератор
Модератор / Новини RSS

​Отже, в першій частині публікації я виділив основні досягнення в роботі Світоча за 4 роки його існування та розповів про труднощі, які виникають. В другій частині назвав основний шлях, яким на мою думку, дальше має слідувати проект Світоч
0
824
80
​Отже, в першій частині я поділився своїми думками щодо результатів роботи нашого сайту за 4 роки та щодо труднощів, які мають місце. Зараз хотів би розповісти про кроки, які, як я вважаю, є необхідними для подолання цих труднощів
Сьогодні я би хотів підвести підсумки кількох років роботи нашого сайту та обговорити питання його майбутнього.
Сьогодні, 30 вересня, минув один рік від того дня, коли ми запустили цей сайт. У зв’язку з цим хотілось би підбити деякі підсумки.
Останні дні на нашому сайті збільшилась кількість відвідувачів, особливо тих, які потрапляють до нас через соціальні мережі. Проте хотілось би, щоб частина з них залишалась на нашому сайті у якості зареєстрованих користувачів.
Тих, хто зацікавлений в розвитку сайту, та має можливість, прошу зробити фінансові пожертви.
Перед тим як приступити до створення форуму на нашому сайті потрібно визначитися з двома моментами.
На нашому сайті вже є можливість створення різних типів контенту використовуючи при цьому різні форми, які найкраще підходять для того чи іншого випадку. Проте за проханням користувачів хотів би розглянути ще можливість додати на сайт форум.
На сьогодні ми вже маємо повнофункціональний сайт зі всіма можливостями соціальної мережі та зручної публікації матеріалів. Для подальшого руху вперед нам потрібна більша кількість користувачів.