УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Анатолій Коноваленко

Анатолій Коноваленко 3 роки тому

+2
Репутація
163
Рейтинг
Тимуре! Щиро дякую! Ти справжній друг! _чудово
Є такий мультфільм «Чарівні окуляри»:

Аналогічним способом визначити святих людей навряд чи вдасться! _посмішка
Гарне запитання, пане Анатолію! Як науковець, що зробив певний внесок в розвиток сучасної хімії, Ви могли б і самі відповісти на нього. Навіть скориставшись своїм матеріалістичним досвідом пізнання і здоровим ґлуздом.
Включаємо звичайну матеріалістичну логіку. Середній астрофізик живе на землі 70 років, із яких він може спостерігати за зіркою десь років із сорок. Тривалість життя зірок настільки велика (до десятків мільярдів років (знову ж це гіпотеза)), що астрофізики за відведений їм час життя, навіть за допомогою найсучасніших найчутливіших приладів навряд чи зможуть зафіксувати якісь тенденції зменшення, чи збільшення випромінення навіть нашого Сонця, щоб зробити обґрунтовані висновки. Тобто усі «наукові» теорії, стосовно еволюції зірок є нічим іншим, як лише гіпотезами, які не мають під собою ніяких реальних фактів.
Те ж стосується і гіпотез стосовно внутрішньої будови та функціювання зірок.
В 2014 році у Північній Кореї повідомляли, що нібито, 17-річний космонавт Хунг Іл Хон зміг приземлитись на поверхню Сонця і повернутись на Землю. _сильно_сміюсь _браво
Усім відомо, що температура поверхні Сонця 5700 градусів за Цельсієм, а відстань до світила становить 149 мільйонів кілометрів. Але Північну Корею це не зупинило, адже вона розповіла навіть про подробиці польоту: політ здійснили вночі, коли, на їхню думку, температура Сонця значно менша, ніж у день, а час польоту склав всього лиш 18 годин.
«Наукові» гіпотези учених стосовно космосу практично нічим не відрізняються від цього повідомлення з Північної Кореї.
Сподіваюся, що з духовної сторони це питання розкриє сама Марія (я їй сказав про обговорення, що відбуваються на Світочі).
У Садгуру з попереднього відео був інший шлях, ніж у Марії. (У кожного — свій шлях!) Але в кінці у всіх одне — матеріальний світ в усвідомленні духовного шукача займає своє місце, і повірте мені, — воно далеко не головне!
Ще додам трохи:
Якщо працювати над розвитком свого духовного зору, то, зрештою, питання, типу — «Хто переді мною?», відпадуть самі по собі не тільки по відношенню Марії, а й по відношенню до ВСІХ!
Це трохи пояснюється на початку цього відео:

А також на початку цієї статті: Гаятри и Саи Гаятри Мантры
Цитата з неї: «Брахман проявляє себе з одного боку у вигляді неживого всесвіту, а з іншого — у формі незліченних центрів свідомості або душ.»
Хто спілкувався з Марією, той мабуть звернув увагу на те, що вона часто згадує про себе у третій особі. Це тому, що той шматок м'яса, який дехто, за тривимірною земною звичкою, асоціює з Марією, насправді є тільки тілесною оболонкою Духу. Ці відео не про тілесну оболонку, а про Дух, тому про особисті якості цієї оболонки і не йшлося.
Вибачаюсь, не розібрався, прошу Модератора перенести. Я б перепостив це в розділі відео, але не знаю як цей допис видалити. Наперед вдячний.
За вашою логікою, то і такі люди, як Гітлер цілком природно знищують людей! Я ВИРАЗИВСЯ ВІРНО.! Вплив магів на реальність неприродній, тому що відбувається не через творення реальності в єдності з Творцем, а через точкове втручання в енергетичну структуру Всесвіту, це як передавити судину на руці, щоб вона заніміла. Тобто маг не творить нову досконалу руку, а лише намагається маніпулювати вже діючим творінням, і вбільшості випадків із зовсім неблагородною метою.
Порівняно з іншими, енергія еґреґорів буде мати все менше і менше значення, Так, що я пропоную зосереджувати свої зусилля на саморозвитку. Тим паче, що еґреґор сьогодні може бути потужним (наприклад християнство), а завтра його може і не бути зовсім. І щоб не стрибати по фракціях (тобто по еґреґорах) краще опиратися на щось більш стале і ні від кого незалежне, тобто на власні енергетичні можливості…
І та, і та! Коли люди підтримували майдан і йшли маршем в 1 мільйон чоловік — це соціальна енергія, а коли кидалися відбивати наступ беркутовців, або захоплювали кінотеатр “Зоряний” тут діяв еґреґор натовпу. Хоча грань дуже тонка. Треба ще подумати над цим…
Чудове запитання!
Соціальна енергія, це дещо інше. Це не минула енергія зібрана в еґереґор, а безпосередня енергія живих людей, які добровільно її надають певному об'єднанню через свою підтримку його ідей та участі у його роботі. Тобто енергія надається тут і тепер! І людина повинна підтримувати це об'єднання також тут і тепер. Тобто, як тільки ці ідеї перестали подобатись людині, так образу ж об’єднання перестало отримувати її енергію. Тут також є певні неприродні методи утримання, як то зомбування, або погрози звільнити з роботи, або, як роблять деякі партії — прийом на роботу своїх членів, та плата їм заробітньої платні. Але зрештою голова партії розуміє, що це дуже дорого, і «кидає» своїх членів, одразу ж після виборів. _сміюсь Треба якось дослідити це питання.
Дякую Анатолію! Виправив. Я просто не звернув на це увагу, тому що головна думка статті, що еґреґори уже все! Вони виконали свою місію! А коли мавр зробив свою справу, то мавр може йти.
Про цю казку згадував Михайло Казінік:
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 145