УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

SAN

SAN 3 роки тому

+1
Репутація
16
Рейтинг
15:58
+2
Дякую всім за коментарі. Щиро кажучи, не думала, що мої роздуми отримають стільки відгуків. Приємно, що люди переймаються чимось окрім побутових проблем.
_підморгую _соромлюсь _радий
22:52
+2
Дякую, Ви дуже мотивуєте)))
А мені, насамперед, треба навчитися нормально ставитися до поразок, бо я їх надто болюче сприймаю і потім по пів року відходжу.
21:45
+2
Стосовно навичок — цілком погоджуюся. Важче розібратися з талантами і здібностями. Де межа між браком досвіду і навичок і повною бездарністю.
21:42
+2
Браво. Я, напевно, після рецензії «Низький художній рівень» назавжди б сховала свої творіння до шухляди. Я теж пишу, але лише раз пробувала надіслати на конкурс, нічого не здобула і після цього якось не дуже хочеться. Просто пишу для себе і декого з друзів.
19:33
+2
А до п. Анатолія скажу: Ваша балія просто супер. Я просто містянка і колись бачила, як в селі дітиська дуріли в такій посудині — так захотілося теж. І досі хочеться, особливо в цю спеку.
_ура
19:30
+2
Дякую за такий розширений коментар.
Але все таки хочеться трохи посперечатися.
Стосовно не можливості чи не бажання. Одна справа, коли людина «живе» у мережі, бо вона не має фізичної змоги вийти на вулицю, або зараз десь далеко від рідних-друзів і т.д. А інша справа, коли замість зустрітися із друзями, які живуть за 10 хв від тебе, ми воліємо спостерігати і ділитися через інтернет.
І про те, коли востаннє щось постили і т.д. то було питання швидше до людей, які не усвідомлюють скільки часу проводять за компом.
Стосовно моїх особистих оточень, потреб, цінностей і т.д. — тут Ви багато в чому праві. Я не дуже задоволена моїм оточенням, бо не поділяю масових захоплень, а однодумців дуже важко знайти і тут постає вибір: бути вірним собі і бути самотнім, або іти по втоптаній стежці загальних тенденцій, щоб було про що з людьми поговорити.
А якщо іти ще далі то зараз я дуже розгублена, бо дісталася до критичної точки: те, що мені подобається, чим би я хотіла займатися — не маю до цього особливого хисту. От Вам і цінності, і переконання, і ідентичність. Бо скрізь читаю, що треба займатися тим, що приносить радість. задоволення і т.д. Але це все одно, що Ви б хотіли бути професійним спортсменом-бігуном.
І раптом виявляється, що якщо ти не можеш бути цікавим людям, не можеш бути в чомусь кумиром, то про тебе забувають і немає з ким навіть на каву піти. Доводиться грати піддавки і намагатися бути в тренді. Бо інакше можна іти в монастир і ставати відлюдником.
Вибачте за надмір емоцій, але я зараз намагаюся знайти хоча б якийсь позитив і спробувати зрозуміти, де ж мені «бути на своєму місці».