Дзвінка Сопілкарка

Дзвінка Сопілкарка 1 рік тому

+11
Репутація
4698
Рейтинг
Здається, розібралася.
У мене є дві комп'ютерні програми: Zet 9 lite i Stellarium 0.19.2, обидві безкоштовні, тож кожен може їх собі скачати й поставити на комп.
Зетка має функцію пошуку астрономічних подій, але вона рахує без нульового року, тому всі дати подій до н.е.мають на 1 рік більше.
Стелларіум показує, як виглядають астрономічні явища на небі в реальності. І вона рахує з нульогвим роком.
Потрібне мені затемнення сонця належить до 70 циклу Сароса і має № 44.
Я знайшла його на сайті NASA, в таблиці, яка містить усі затемнення за 5 тисяч років, з -1999 до 3000 року. Тут точно рахують з нульовим роком.
Отже, 14 грудня 46 року до Р.Х. припало на 1 тевета 3715 року від створення світу за єврейським літочисленням. А це був передостанній день Хануки!!! До того ж, 1 тевета сонце входить у знак Козерога — знов-таки за єврейським календарем!!!

Значить це був день зимового сонцестояння!!!
Моя Зетка цього теж не показує, бо по її розрахунках, Сонце стоїть в 21 градусі Стрільця і до Козерога йому ще 10 днів рухатися.
А може, варто проконсультуватися у Вашій асоціації астрологів «Геліос»?! Що вони скажуть?..

Я так і зроблю. Але спершу хочу назбирати різних фактів.
Брррррррррррр
Я вже геть заплуталася.
Літочислення 47 рік до н.е. за Юліанським літочисленням відповідає -46-му астрономічному року. Історично Григоріанський календар використовується для всіх дат, починаючи з 15 Жовтня 1582 року. До цього дня використовувався Юліанський календар, який не включає «нульовий» рік. Таким чином, після 1 року до н.е. Одночасно слід 1 рік н.е. і це надзвичайно незручно в математичних обчисленнях. На нашому сайті в адресації і базі даних використовується т.зв. астрономічна нумерація років, вона включає нульовий рік. При проведенні історичних досліджень завжди слід пам'ятати, що між історичною і астрономічної нумерацією років до н.е. існує різниця в один рік. 0 астрономічний рік відповідає 1 року до н.е., -1 астрономічний рік відповідає 2 році до н.е. і так далі.

Мене цікавить ось це сонячне затемнення.
Воно попало на час святкування Хануки чи ні?
Гаразд. Аргумент приймається.
Тоді, відразу питання на засипку. В яких числах була Ханука в 46 і 47 роках до нашої ери за григоріанським календарем? Я розумію, що такого календаря ще не існувало, але в мене програма комп'ютерна сама календарі не перераховує. А з мене математик поганий.
— «П'ятірки» за уроки складаються в «п'ятірки» за чверть.
— «П'ятірки» за чверть складаються в «п'ятірки» за рік.
— «П'ятірки» за роки складаються в золоту медаль.

Це вже не бажання, а стратегічний план на 2 п'ятирічки.
Всі діти різні. І дорослішають з різною швидкістю. З кимось можна домовитися і в 2 роки, а з іншим і в 40 неможливо.
До речі! Зверни увагу на дату публікації відеозапису:
25 груд. 2019 р.

Просто ідеологічна робота ПЦУ йде в правильному напрямку.
_сильно_сміюсь _ура _стежу
Всесвіт стежить за нашими дебатами і вчора підкинув мені новенький фільм.
Ну, мабуть, виконуючи директиву Римського клубу, Голівуд постарався схрестити єврейську Хануку і християнське Різдво.
Подвійне Свято
Дубляж російською, українці не такі спритні в перекладанні фільмів.
Ну нє, якщо б мені ця стаття і відео трапилися кілька тижнів тому, я б думала, що підлаштовую свої астрологічні прогнози під висновки науковців. Але ж я написала це до того, як прочитала про доповідь Римського клубу.
Я не впевнена, що жінки знову захочуть носити довгі сукні з корсетами, а чоловіки їздити на конях, але питання екології і повернення до природи точно буде актуальним. Нестримний темп життя трохи пригальмує. Можливо, люди схаменуться і нарешті знищать запаси ядерної зброї.

Я писала лише про відмову від ядерної зброї, а в доповіді говориться про повну відмову від використання ядерної енергії, навіть для мирних потреб, бо є ризик терористичних атак на атомні станції.
Нам з вами неймовірно пощастило жити на зламі епох і на порозі нової світоглядної парадигми. Про це говорить Римський клуб. Про це говорять конфігурації планет.
Можливо, зміниться й література. І головним у сюжеті буде внутрішній конфлікт героя, його вибір, як вчинити.
Але ж почалося 3 тисячі років тому. За якихось 150 років глобально змінити культурні стереотипи не вийде. Навіть зараз найпопулярніший жанр в літературі й кіно — детектив, в основі якого є злочин.
Зверніть увагу, що у багатьох фільмах — зоряні війни або агресія землян щодо інших цивілізацій!

Вся наша, земна, література, а вона є основою для театру й кіно, побудована на агресії. У кожному літературному творі поряд з героєм завжди є антигерой, з яким треба боротися. Це основа нашої культури. Спробуйте назвати хоч кілька романів чи фільмів, де нема жодного негативного героя.
І знадобиться дуже складний процес переосмислення, щоб письменники почали писати цікаві твори без агресії, антагонізму, ненависті й боротьби.
То вже треба до виробника звертатися за такою інформацією.
Для мене важливо, що з'являється все більше виробників сонячних панелей, вони розробляють різні дизайни, конкурують між собою. Відповідно, ціни на побутові сонячні електростанції знижуються, вони стають доступними звичайним селянам.
У нас після кожного буревію десятки сіл тижнями сидять без електрики. А з такими сонячними дахами ця проблема відпаде сама собою.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 2480