До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Дзвінка Сопілкарка

Дзвінка Сопілкарка 5 годин назад

+9
Репутація
3192
Рейтинг
Класний мультик.
А чого ж би я цю статтю перепубліковувала на Світоч? Так, проблема значно ширша ніж просто спосіб поховання і християнські ритуали.
Не потрібно бути філологом, аби зрозуміти значення висловлювання «Поставити хрест». Поставити хрест на людині, поставити хрест на кар’єрі, поставити хрест на стосунках – означає «припинити, піддати забуттю, знищити, стерти з лиця землі…». І кругом нас – одні хрести. Ті, хто ставлять хрести перед в’їздом, чи виїздом з міст і сіл навіть не здогадуються, що проводять чорний обряд на вимирання людей у цьому поселенні. Ось і маємо руїну матеріальну, духовну, деградацію у людських природних стосунках, спотворені життєві цінності… А християнський хрест за формою має продовження в Наву (потойбічний світ). У козаків же був інакший, рівносторонній, хрест – Символ-Оберіг, символ Сонця і вогню, різновид Свастя.

А от про хрест на могилі як метод припинення реінкарнації я ще не розглядала. Мене ця думка зачепила.
А ніяк ці думки не припинити. Завжди буде відчуття недосконалості. Колись почула фразу: «Жах. Мені вже 25, а я ще нікому життя не врятувала. Як жити далі?»
На мою думку, це все виникло через пропаганду американської мрії, що кожен може стати мільйонером. І радянська ідеологія теж доклалася, бо «кожна кухарка може країною керувати».
Господь Бог не ЦК КПРС. Він не похвалить за перевиконання плану, і п'ятирічку за три роки у нього не виконаєш.
Втікають найслабші, які не мають ні сил ні бажання воювати на чужій землі за ідею, яку вони не поділяють. А от іденйні ще довго будуть у нас сидіти, воду каламутити. А найталановитіші перейдуть у ПЦУ і будуть підривати її з середини. Тому дійсно не треба усіх без розбору приймати.
Я так кажу, бо маю знайому, яка вийшла заміж за палестинця. Він чудовий чоловік і батько, працює звичайним електриком і задоволений життям в Україні.
Можна купити або зробити самостійно еко-сумку

А можна посилання цей «клінер» закріпити десь на верхній панелі, щоб кожен раз не шукати його в коментарях?
От тут я повністю з вами згідна.
Хай Бог милує.
Якщо вже аж так хочеться заміж за іноземця, можна запропонувати йому переїхати жити в Україну.
Гарні історії, люблю такі, але зі мною ніколи нічого містичного не трапляється. _сумний
Є така формула, як розбагатіти: Придумай, чим ти можеш бути корисним для інших, і будеш мати все, що захочеш.
Знайома історія. Я теж вибиралася кілька разів з глибокої депресії самотужки. Не звикли ще українці ходити до психологів.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 1887