До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Дзвінка Сопілкарка

Дзвінка Сопілкарка 1 день тому

+11
Репутація
4401
Рейтинг
Це ракова пухлина на тілі України і її треба вирізати.

Погоджуюся, але рак не завжди треба лікувати хірургічним шляхом.
віддали ж наші керівники Крим (злі язики кажуть що заради збереження своїх посад) без єдиного пострілу — і катастрофи в Україні не сталося. І від втрати частини розгромленого Донбасу катастрофи також не станеться.

Це все одно ніби ампутувати ногу, бо на пальці бородавка вискочила. Залишиться фантомний біль. І психологічна травма на багато поколінь. Ви про своїх внуків подумали? Як їм після цього жити?
Скільки часу вже минуло після голодомору, а ми все ще не можемо наїстися. Той страх голоду все ще живе в нашій підсвідомості.
А тепер ви пропонуєте добровільно відмовитися від частини своєї землі. Ми століттями переживали поразку за поразкою, а ви пропонуєте просто капітулювати. Нам конче потрібна перемога, яка додасть оптимізму, згуртує, і зробить нас нарешті єдиним народом.
А може не все так погано. Не всі повинні бути воїнами, бо хто ж тоді буде орати й сіяти? А голодна армія не воює.
Проте сили назвати свого помічника Тимошенка Кирилом вже не вистачило: тільки Кіріл..

У мене є дві подруги, яких звуть Олександрами. Обидві українки. Але одну все життя кликали Лесею, а іншу Сашею. То ж і я так до них звертаюся.
Люблять хлопці гамселити один одного. Хай краще так, ніж вбивати на полі бою.
Ну, хоча б українською його вже навчили говорити без надмірних помилок. Цікаво, які техніки для цього застосовують, бо часу для простого зазубрювання в Зеленського небагато.
Взагалі-то, я цей допис виставила, як відповідь на міні-допис пана Володимира. Але тема тварин у нашому житті мабуть актуальніша.
Скоріше всього їжу подавали ті ресторани, які мають у фуд-маркеті свої майданчики. Для них це супер реклама.
А може Доля хотіла, щоб ще одна жінка відчула радість материнства?
Ми настільки хочемо бути незалежними, що не можемо усвідомити потребу в згуртованості. Ось це і є наша головна проблема. Тому ми кожен раз втрачали власну державність. Нас перемагали ті, хто звик іти за наказом вождя.
Але часи змінилися. І світ стає мереживним. Ми по-тихеньку намацуємо цю нову форму існування держави. На Майдані ми її відпрацювали в міні варіанті. Тепер обрали собі президента, який є «цілою командою», а не одною особистістю. Вони обіцяють зробити «дежаву в смартфоні». Якщо це вдасться, то президент стане непотрібним, все відбуватиметься інстинктивно й автоматично. Важливо, щоб у нас була одна ідея, спільне бачення майбутнього, а не одни вождь.
Тема для дискусії дійсно цікава, оскільки я по життю бачив і бачу дуже багато людей, що нажили статки шахрайством, крадіжками, хабарями та використанням службового становища.

От і я про це. Більшість релігій вважають гроші перешкодою для духовного розвитку, особливо християнство. Пам'ятаєте слова Ісуса про вушко голки і шлях багача до раю. То пан Тимур може підказати точну цитату.
Винятком можна вважати протестантів різних течій. Вони кажуть, що людина, яка чесно дотримується всіх Божих правил і отримала Божу благодать, не може бути бідною. Якось так, я точного виразу не пам'ятаю. То було в дикусії з баптистом почуте. Але тоді виходить, що всі чесні й працьовиті протестанти мають бути багатими, а так не є.
Єдине більш-менш правдоподібне пояснення чому певні люди стають багатими, а інші ні, з точки зору езотерики, дав Сергій Лазарев у «Діагностиці карми». Він каже, що духовній людині гроші даються, щоб зменшити рівень ідеалізації духовних цінностей. І поки людина не почала ідеалізувати самі гроші, вона буде багатою. В принципі це перегукується з буддизмом, з його «серединним шляхом».
А яка ваша думка?
Я б теж сказала, але я живу у Львові, а Львів це ще не вся Україна.
Ваше твердження теж категоричне.
Людина може мати стільки грошей, скільки вона може заробити чесною працею у вибраній нею ділянці інтелектуальної чи фізичної праці згідно своїх даних!

І воно суперечить реальності, бо є багато людей, які набули свої статки далеко не чесною працею чи інтелектом.
Це цікава тема для дискусії.
Ну, тібетські монахи вже кілька тисяч років використовують спеціальні звуки для лікування.


Сучасним науковцям треба не випендрюватися, а сидіти в архівах і вишукувати давні методи, які в епоху Просвітництва було визнано забобонами. Тепер це все можна перепровірити за допомогою сучасної техніки.
І кількість грошей, яку вона може заробити, диктується ринком праці!

Гроші як повітря, їх завжди вдосталь. Дихай скільки влізе. Інша річ об'єм легень конкретрої людини. Так і з грошима. Кожен їх має стільки, скільки може потратити без шкоди для себе й оточення.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 2383