До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
Дзвінка Сопілкарка

Дзвінка Сопілкарка 10 годин назад

+9
Репутація
3476
Рейтинг
А ваші коментарі читати так само цікаво, як і пана Тимура. Пишіть частіше ось так розлого.
Але там все одно було домішане християнство.
Ні в буддизмі ні в індуїзмі, з якого буддизм вийшов, жодне вірування і дотримання ритуалів не звільняє від наслідків за вчинки. Там навіть боги підпадають під закон Карми.
А християнство заклало психологічну бомбу у підсвідомість всіх вірян: «Бог мене так любить, що через смерть свого Сина вже відкупив усі мої гріхи. Тому я можу робити все, що заманеться, кари за це уже не буде. Достатньо лише виконувати ритуали і сповідатися. Який би рахунок мені не виставили після смерті, я сміло скажу: „Заплачено“».
Намагалася згадати хоч одного терориста-буддиста і не змогла. Чи їх в принципі не було? Серед індуїстів їх теж не густо, здається.
Скоріше навпаки. Боягуз на полі бою вдома почне надмірно демонструвати свою силу і перетвориться на домашнього тирана. Це йому потрібно для компенсації комплексу неповноцінності.
Правильно.
Є таке визначення: Найкраще працює та фірма, де рядовий працівник не пам'ятає, як виглядає директор. І директор може на місяць піти у відпустку чи загул, а фірма буде працювати.
Колись була така контора, КРУ називалася, Контрольно-ревізійне управління. На знаю, чи є щось таке зараз. В її обов'язки входило перевіряти раціональність використання державних коштів. І всі держустанови дуже боялися тих перевірок. То треба, щоб Нафтогаз перевірили.
Пам'ятаю, коли в мене на роботі була перевірка, то цілий місяць, поки тривала перевірка, всі працівники повинні були на годину довше залишатися на роботі. У нас на папері було 8 годин робочих, а реально 7 виходило, бо ми обідню перерву не використовували.
У Висоцького вийшло краще ніж в автора статті. Там такий сумбур.
Я ще перед тим кілька фільмів про мамонтів подивилася, бо ті волохаті слони теж почали раптом зникати десь в той сам час, близько 40 тисяч років тому.
Та якось дивні у мене думки крутилися.
Що була собі Африка, як великий генетичний котел, з якого десь пів мільйона років тому вихлюпнулися неандертальці і розбрелися по Євразії. Частина з них обігнула Середземне, Чорне і Каспійське моря з півдня, піднялася трохи на північ і повернула на захід, у Європу. До Європи вони дійшли десь 400 тисяч років тому. А там було холодно і мало сонячного світла, певно Північний полюс на той час був біля берегів Англії, а вся Європа вкрита тундрою, по якій гасали стада мамонтів та іншої великої живності.
Ще виходячи з Африки неандертальці були чорні, волохаті й не дуже спритні, але за 100 тисяч років блукання своє власне хутро вони розгубли і в Європу прийшли уже зовсім лисі. Але замість власного хутра дорогою вони навчилися робити одяг зі шкур впольованих звірів і оволоділи вогнем.
Через брак сонячного світла і вітаміну D у Європі неандертальці швидко посвітлішали і з чорношкірих кучерявих брюнетів стали рудобородими блондинами з прямим волоссям. А полюючи на мамонтів стали широкоплечими й дуже сильними.

І жінки у них були пишногруді блондинки з блакитними очима та широкими стегнами. І так неандертальці любили своїх жінок, що навчилися вирізати статуї, щоб увічнити красу своїх коханих.

І жили вони собі спокійненько 350 тисяч років, мамонтів ловили, каміння тесали, печери розписували, на зірки ночами дивилися, астрологію придумували, поки не стався якийсь катаклізм: Потоп всесвітній, вулкан вибухнув, астероїд впав чи просто матінка-Земля позіхнула і полюси з'їхали — то не принципово. І клімат змінився, великі повільні мамонти вимерли, на їхнє місце прийшли стада прудких оленів, косуль, сайгаків та коней. І коротконогі широкоплечі неандертальці вимерли, а їхні діти почали бігати за стадами оленів і виросли високими й довгоногими і придумали списи легенькі з довгими наконечниками, щоб кидати в здобич з великої відстані.

І дівчата у них теж стали худими й довгоногими, щоб за хлопцями бігати.

І стали тих догоногих людей називати кроманьйонцями.
А потім минуло ще 40 тисяч років і кроманьйонці полетіли в космос.
Якщо чесно, я про Жванецького вже давно нічого не чула, думала, що певно помер. А тут такий сюрприз.
А українська нація народилася на Майдані і росте собі по-тихеньку. Вже на ніжки спинатися почала й тьопає що раз то впевненіше. Ще трошки і ввійде у стадію «Я-сам».
Я чула про таку версію. Вона перегукується з іншою: динозаври мали дожити хоча б до початку середньовіччя, бо ВСІ європейські і більшість азійських народів мають легенди й казки про драконів. І слово «дракон» є в багатьох топонімах і прізвища такі теж бувають.
Цінна стаття. Тут купа підказок-родзинок.
6. Антисоціальні й протиправні вчинки і злочини: від дрібних порушень порядку в школі й на виробництві аж до тяжких злочинів з перенесенням своєї діяльності в мафіозне середовище.

На це варто звертати увагу в школі або ще в садочку. Якщо дитина починає регулярно робити пустощі, порушувати правила, то вона почувається знеціненою. Вчитель може якось позитивно виділити такого учня, дати йому відповідальне завдання, і через 10-20 років на одного зека буде менше.
Я не проти участі в політиці. Але цим мають займатися професіонали високого класу, які досягли межі в своїй професії, і для реалізації своїх ідей їм потрібна державна влада — але як інструмент, а не як мета. Потрібна так, як потрібен фізику синхрофазотрон.

Може тому Порошенку вдалося зробити так багато? В бізнесі він досяг вершини, шоб розвиватися далі, йому була потрібна влада.
Не щастить українцям на мудрих «фараонів».
Не правильна тактика.
Згадався бородатий анекдот.
Напала орда на якесь багате місто і примусила данину платити. Містяни заплатили. Орда відступила. Тоді хан писилає розвідника:
— Піди подивися, що люди в місті роблять.
Розвідник повернувся і каже:
— Сидять і плачуть.
Хан розвернув орду і знову пішов на місто. Люди заплатили данину вдруге. Хан посилає розвідника:
— Піди подивися, що люди в місті роблять.
Розвідник повернувся і каже:
— Сидять і плачуть.
Хан знову повертає орду і примушує місто заплатити данину третій раз. Хан посилає розвідника:
— Піди подивися, що люди в місті роблять.
Розвідник повернувся і каже:
— Танцюють і співають.
Тоді хан каже:
— Можна йти далі. В цьому місті вже нічого не має.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 2028