Еволюція людської свідомості

Еволюція людської свідомості

Цікавий відеоролик, який зображає процес розвитку-еволюції людської свідомості від моменту коли ця свідомість тільки зароджується і до моменту коли відбувається злиття з Богом (Абсолютом).

На самому початку руху з'являється ілюзія дуальності, яка веде до мислення через крайності (добро/зло, чорне/біле). Весь світ починає ділитися на «я — та все інше». Це веде до того, що людина відділяє себе від Бога і прикладає великих зусиль щоб наблизитись до нього. Хтось це робить через поклоніння, хтось через задобрювання Бога своїми хорошими справами, хтось ще якось по-іншому. В результаті це ні до чого не приводить і з часом людині приходиться розширювати свою свідомість до того рівня, при якому зможе побачити Бога в собі та в усьому навкруги. І тоді ілюзія дуальності зникає, і людина знову стає єдиною з Богом, тобто стає Богом.

На ролику це виглядає як повернення до початкового стану. Але на цьому останньому етапі вже є активна Свідомість, тоді як на початковому етапі була тільки «спляча» свідомість.

Перегляд відеозапису:
+1
22:16
366
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Випадкові Відеозаписи