10-вимірний простір

10-вимірний простір

В розмові про теорію струн постала необхідність пояснити, що таке 11-вимірний простір. В наведеному відео пояснюється принаймні, що таке 10-вимірний простір… Звідти до 11-го виміру один лише крок...

Перегляд відеозапису:
+1
00:03
1052
RSS
01:47
+1
До речі, принагідно згадав про 6-вимірний простір Бартіні
06:21
+1
Дякую, Тимуре. До речі, у всіх цих 5-ти і більше просторах всі події вже відбулися. Перечитую зараз ЕНІОЛОГІЮ В. Рогожкіна. Так от цей чоловік навчився лікувати людей від реальних хвороб, заходячи в їхні астральні й ментальні плани. І самі ж хворі із сьогоднішнього дня заходять в своє ПОЛЕ ПОДІЙ, роблять в ньому корекцію, чим виправляюиь своє минуле і завдяки цьому позбавляються від реальної сьогоднішньої проблеми. Це здається суцільною маячнею, якби не тисячі реальних людей, які з допомогою еніокоректорів покращили своє життя. Може, друже, пора й тобі побувати в Ростові-на-Дону?
Ой, ні! Я навіть не Кольченко й не Сєнцов. Тим паче, не Надія Савченко. Моя діяльність, починаючи з 2013 року, підпадає під низку кримінальних статей РФ. Якщо мене в Ростові-на-Дону заарештують і відправлять років на 15-20 на Колиму — хто мене звіти витягатиме?!

Тож обійдуся я без поїздки туди, друже.
13:04
+1
Я й не подумав, Тимуре, що ти небажана персона в РФ. А щодо ЕНІОЛОГІЇ, то книга заслуговує, щоб про неї написати окремо.
То напиши про еніологію!

Випадкові Відеозаписи