Нові економічні відносини і вершки для першопрохідців

Нові економічні відносини і вершки для першопрохідців

Дуже цікаве відео на тему еволюції економічний відносин. Особлива увага привернута новому типу економічних відносин, який приходить на заміну капіталізму.


Перегляд відеозапису:

Нижче додаю слайди з основними моментами доповіді.

+3
03:50
674
RSS
18:29
+3
Чудово!!! Особливо потужними є «надлишкові» 10 хвилин: інша людина докладно прокоментувала й розжувала мені, чим я неусвідомлено займаюся останні роки!!!
19:14
+2
До речі, я цих «10 хвилин» якраз не додивився, коли переглядав це відео. А виявляється, що там про цікаві речі розповідається. Дякую, пане Тимуре, що звернули увагу!

Також постараюсь найближчим часом опублікувати на Світочі ще деякі матеріали Валерія Пекаря пов'язані зі спіральною динамікою.
Ви на них не звернули увагу, бо для Вас важливим є основний виступ.

А я — письменник + інвалід + пенсіонер, тож саме мені треба зорієнтуватися, про що писати, щоб бути… просто актуальним. Валерій Пекар справедливо зазначає: зараз все стрімко котиться до того, аби ліквідувати інтелектуальну власність. Скажімо, мені, як письменникові, хочеться двох взаємно суперечливих речей:

  • з одного боку, через чуже право на інтелектуальну власність я не можу доступитися до багатьох джерел інформації… а як би було добре до них доступитися для продукування нових творів!..

  • з іншого боку, я зацікавлений в дотриманні мого права на інтелектуальну власність, бо через продаж книг, через які оприлюднюються мої твори, видавець сплачує мені гонорари… а це мій заробіток...

Вихід міг би полягати в тому, щоб мені, як в Швейцарії, сплачували якийсь мінімально гарантований соціальний дохід, а я тільки те й робив би, що писав усе нові й нові цікаві історії!
І Бог з тим правом інтелектуальної власності: я ніколи не боявся, що хтось «попиляє» у мене сюжет — бо мої історії настільки оригінальні, що немає такого ідіота, який захотів би їх «попиляти». Бо я можу буквально пройтися по лезу бритви (так критики висловлюються, не я) в таких делікатних питаннях, як міжнаціональні й міжрасові відносини, проблематика Бога, віри й тієї чи іншої релігії, загадки історії тощо. «Попиляти» такий сюжет у мене — це взяти на себе моральні ризики (до чого готовий далеко не кожен). А викинути контраверсійних героїв чи контраверсійні теми не вийде: сюжет буквально розсипається на очах (це теж критики відзначали).
Отже, запропонована доповідачем система несподівано відкриває переді мною шанс на майбутнє. І тепер я зрозумів, чому торік домовився з нашим видавцем на таку роботу, якою в Україні зараз ну просто ніхто не займається! Друг Анатолій Висота трохи в курсі…

Я просто ще від початку звик, що видавцям треба протягом 5-10 років дозріти до того, щоб видати те, що я пишу ось зараз. Десь я вже про це говорив на Світочі… Тепер у мене (слава Богу!) є видавець, який видає мене швидше… Але по самому набуттю популярності нашими книжками я бачу, що читачам все одно треба дозрівати до них тих-таки років 5-10.

Отже, якщо ця грандіозна робота буде завершена, наприклад, десь в 2019 році (на даний час з неї зроблено лише 10%, швидше не вийде), то читачі «розпробують» її лише в 2024-2029 роках. Але воно так буде неодмінно!!!

І тепер я розумію, чому вже ввів у ці тексти певні елементи, значення яких я сам не розумів. Себто, це робилося неусвідомлено. Я просто знав, що треба написати саме так, а не інакше! Без такого елемента вийде типове не те — отож і ввів… А тепер Валерій Пекар перерахував 3 елементи. на яких має базуватися сучасна українська міфолоія. Й я несподівано побачив, що в нашій з дружиною новій роботі два з 3-х елементів… присутні!!! Дивина, та й годі…
Вихід міг би полягати в тому, щоб мені, як в Швейцарії, сплачували якийсь мінімально гарантований соціальний дохід, а я тільки те й робив би, що писав усе нові й нові цікаві історії!

Не знаю, може то в мене лише таке особливе оточення. Серед моїх знайомих є дуже багато людей, які за умови отримання гарантованого базового доходу працювали б набагато більше й ефективніше. Бо зараз вони розриваються між роботою, за яку отримують гроші, і купою громадських справ, які роблять за велінням серця.
Отож не я один такий
19:35
+2
Пекар молодець. Бачте, INTERMARIUM це ідея древнього Пілсудського. Це лекція ще з 2015 р. Якраз тоді, коли цю ідею підхопили на НО.
Її не тільки на НО підхопили
20:16
+2
Додав до публікації слайди з основними моментами доповіді.
Слушно. Але малюнок №8 неповний — обрізався нижній рядок:

21:11
+2
Тимуре, а які саме джерела інформації тебе цікавлять, а ти не можеш до них доступитися?
Деякі книги в електронному вигляді викладені виключно в платний доступ, а продаються в такому форматі, що текстові фрагменти звідти не можна копіювати — а отже, за ідентичність набраних вручну цитат я не можу відповідати… Деякі книги є виключно «в папері». Я не можу продивитися в жодній безкоштовній фільмотеці деякі режисерські версії фільмів. Не вся музика є в безкоштовному доступі. Якщо в буктрейлер я вставлю музику, що перебуває «під копірайтом», то на мій буктрейлер (відеокліп) можуть накласти обмеження на переглядання з певних пристроїв або ж взагалі заблокувати — хоч навіть я вкажу в титрах, чию музику використав. Не допоможе!
Найцікавіші були останні 10 хвилин. Я тепер розумію чому завжди хотіла жити на Ентерпрайзі з Зоряного шляху, а ще мріяла мати власний готель.

Випадкові Відеозаписи