Бандуристи в метро

Бандуристи в метро

Нині вони роблять те саме, що і в сиву давнину… Тільки тепер місцем їхньої дислокації нерідко стає… цілком сучасний столичний метрополітен!.. Відеоролики розташовані в зворотньому хронологічному порядку за датою вивішування на Ютуб.

+1
01:08
526
RSS
01:08
+1
Моя відповідь на зауваження друга Анатолія
07:19
+1
Гарна відповідь. І співають бандуристи гарно. А чому на вулицях і в метро? Бо УКРАЇНСЬКЕ НЕ ДОПУСКАЮТЬ на радіо й телебачення. Це ж видно неозброєним оком. Натомість тільки дай покачати права русскоязичних. Колоніальна спадщина.
Ну чому ж?! Виступають бандуристи і на радіо, й на телебаченні, й концертують. А на вулицях, в метро і в переходах співають та грають також гітаристи, баяністи і скрипалі. А же флейтисти і пан-флейтисти. І цілі оркестри…Їх повно! Всяких різних!!! В тому числі бандуристів…
19:26
+1
І що ж тут українського?
Але їх також на ТБ і радіо не пускають! І зовсім не тому, що вони грають НЕукраїнську музику. Отже, критерій допуску/НЕдопуску на ТБ і радіо якийсь інший. Хіба ні?..
07:23
+1
На вказаній Тимуром коференціїї БУТТЯ УКРАЇНЦІВ дійшли висновку: співаєш українські пісні — ЗДОРОВІШАЄШ. Я й на собі це помічаю. А ви?

Випадкові Відеозаписи