Втрачені шанси

Втрачені шанси

В цьому відео психолог Олексій Капранов зачепив дуже важливу тему: чому люди сумують, коли помирають їхні близькі?! Не він перший підняв цю тему. Наприклад, ще відомий в минулому французький атеїст Лео Таксіль єхидно зауважував, що замість того, аби впадати в розпач на похороні близької людини, християни мають радіти — бо згідно з їхніми уявленнями, душа померлого має потрапити до раю, де всім добре. Якщо ж християни плачуть — отже, або душі померлих йдуть до пекла на вічні муки, або ж раю не існує як такого…

Сам Лео Таксіль схилявся до другого припущення, ясна річ — але то його проблеми. Натомість Олексій Капранов дуже чітко визначив причину розпачу людей в подібних ситуаціях: люди плачуть не через сам факт смерті близьких, а через втрачені для себе шанси на спілкування з тими, хто помирає!

Перегляд відеозапису:
0
14:36
383
RSS
14:39
+1
Повністю погоджуюся з Олексієм Капрановим! До такого ж висновку я й сам дійшов, причому дуже давно. Отже, якби люди частіше використовували мозок для аналізу свого життя — чесне слово, у них би поменшало проблем!..

Випадкові Відеозаписи