Сфера Дайсона

Сфера Дайсона

Це може бути ознакою позаземної цивілізації. Або… природним явищем, механізм якого людство ще повинно зрозуміти!..

Перегляд відеозапису:
+2
00:33
508
RSS
00:34
+2
В Космосі ще багацько загадок
13:34
+2
Хай-но подивлюся і це відео.
18:39
+2
Це є технократичне фантазування. А техніка і технології — це тупик розвитку. Свідомість править світом. Де прогнози розвитку цього напряму? Пригадую, що в «4-х квітках» це, здається, зачеплене Тимуром Литовченком.
Можливими є різні напрями розвитку цивілізації — в т.ч. технократичний. До речі, наша цивілізація тяжіє до нього… А шкода! Треба терміново підтягувати духовний розвиток, доки не пізно…
21:26
+2
Розвиток техніки є невід'ємною складовою росту свідомості людей. Одне супроводжується іншим, а не суперечить одне другому.

Перепрошую, що знову повертаюся до спіральної динаміки, але думаю, що максимального свого рівня розвитку техніка досягне, коли людство перебуватиме на жовтому рівні розвитку.

На ще вищих рівнях уже почнуть проявлятися надможливості людини (телепатія і т.п) і необхідність у техніці почне зменшуватися.
Було б добре, якби так сталося. Бо Землю ми таки запаскудили значною мірою, на жаль
21:44
+2
Але перед тим, як важливість технологій зменшиться, людство пройде через етап (Зелений рівень), коли технології будуть гармонійно співіснувати з Природою. І цей етап уже не за горами.

Випадкові Відеозаписи