Перпендикулярний вибір

Перпендикулярний вибір

В цьому відео цікаве зовсім не «поточне» питання, взяте в якості інформаційного приводу. На мою думку, Станіслав Бєлковський дуже дохідливо розповів про світоглядну трансформацію сучасного людства — звісно ж, насамперед це стосується цивілізованого світу. Тож і маємо висування політичних лідерів нового типу (Дональд Трамп) і несподівані, здавалось би, політичні рішення (Брекзит).

Перегляд відеозапису:
+2
12:34
276
RSS
12:38
+2
Мені особисто здається, що цей відеоролик Станіслава Бєлковського перегукується з матеріалами Валерія Пекаря"Нові економічні відносини і вершки для першопрохідців" та "Еволюція національної ідентичності з погляду спіральної динаміки".
13:05
+3
Ну, я все-таки вважаю Трампа теж «людиною з минулого». Просто так получилось що на виборах в США був вибір тільки з двох «людей з минулого».
Думаю, що «людина з минулого» прийшла до влади в США для того, щоб «посунути» зі світової політичної арени ще таких же «людей з минулого» і «системи, які родом з минулого». В першу чергу, звичайно маю на увазі Росію і КНДР. Зло краще знищувати руками зла. Після того, як зробить свою справу, замість нього прийдуть інші, зовсім інші. І ті вже будуть дійсно «людьми з майбутнього».
Але поки що Бєлковський констатував зміну самих принципових засад вибору («перпендикулярний» вибір). НМД — це зроблено вірно…
15:00
+2
Я бачу ще глибше: йде повернення від змішування народів, інтернаціоналізації, глобалізму до виокремлення Національного. Для України це корисно, бо ми на початку руху.
Теж варіант…

Випадкові Відеозаписи