Безвіз для України (пояснювальний відеоролик ЄС)

Безвіз для України (пояснювальний відеоролик ЄС)

Рада ЄС затвердила безвіз для України

УНІАН

Після набуття чинності документ звільнить від віз українських власників біометричних паспортів під час поїздок до ЄС.

Рада Європейського Союзу остаточно затвердила рішення про надання громадянам України безвізового режиму.

Законодавчий акт Європейського парламенту та Ради було затверджено без обговорення згідно з порядком денним. У ньому йдеться про «звільнення від віз громадян ЄС під час поїздок в Україну і українських власників біометричних паспортів під час поїздок до ЄС».

Як передає власний кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалене сьогодні у Брюсселі в рамках засідання непрофільної Ради ЄС — з питань сільського господарства та рибальства (УНІАН: якщо проти ухвалення рішення не виступає жодна держава Євросоюзу, питання виносять для технічного затвердження на засідання непрофільної Ради ЄС, що пришвидшує процедуру. Зокрема безвізовий режим для громадян Грузії розглядали міністри з питань енергетики країн ЄС, а для громадян Молдови – міністри транспорту).

Рада ЄС анонсувала введення безвізу для України, опублікувавши пояснювальне відео.


Документ президенти Європарламенту та Ради ЄС мають підписати у ЄП 17 травня. Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів.

Президент України Петро Порошенко раніше заявив, що очікує на набуття чинності безвізового режиму з ЄС для українців 11 червня.

Як повідомляв УНІАН, 6 квітня Європарламент підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим. Днем раніше відбулося обговорення питання безвізу, під час якого було констатовано, що Україна у виконанні вимог для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом «навіть перевершила очікування» у плані втілення реформ.

26 квітня Комітет постійних представників країн — членів Європейського Союзу (COREPER) також підтримав це рішення.

28 лютого завершилися міжінституційні переговори між Європарламентом, Радою ЄС і Єврокомісією щодо ухвалення рішення з візової лібералізації для України. Це рішення було підтверджене COREPER та Комітетом Європарламенту з питань гро
мадянських свобод.

Перегляд відеозапису:
+1
11:56
430
RSS
11:58
+2
Оскільки «марафон» із надання безвізового режиму для українців з боку ЄС добігає кінця, Рада ЄС анонсувала введення безвізу для України, опублікувавши спеціально створене пояснювальне відео.
13:07
+2
17 травня 2017 р. — це вже менше тижня. Ми з дружиною маємо звичайні закордонні паспорти, термін дії яких завершується в червні 2018 р. Хай-но спаде гарячка в отриманні біометричних паспортів, тоді матимемо й такі. І в Європі таки побуваємо! А які у вас плани?
Поживемо — побачимо
А тепер запасаємся попкорном і чекаємо провокацій з боку північного сусіда. По астрологічних дани це середина червня — початок липня.
Тю, блін! За моїми прикидками, вся ця бодяга з Донбасом і/або Кримом — ще років на 15-20, не менше. Тому попкорну кожному з нас треба запасати віз і ще маленький возик. Краще кулемет чистити і мачете гострити.

Випадкові Відеозаписи