Винаходи, здатні змінити світ

Винаходи, здатні змінити світ
Винаходи, що змінять світ. Військова амуніція, підземні дороги, 3D-будинки та багато інших винаходів майбутнього. Якщо цікаво, яким буде світ майбутнього й які технології здатні змінити наш світ до невпізнанності — додивіться це відео до кінця!
Перегляд відеозапису:
+1
15:53
484
RSS
15:54
+2
Зазирніть у майбутнє вже сьогодні!
05:20
+1
Ось перегодя візьму й подивлюся.
06:15
+3
Підземні транспортні тунелі мабуть же разів у 10 дорожчі від доріг наземних. Зате зберігають землю для зелені. 3Д- друк будинків. З пінопласту можна, але не надійно. А з залізобетону як?
06:17
+2
Я не можу зрозуміти, чому вітроенергетика в Голандії нерентабельна?
Наскільки я зрозумів, їм надто дорого стає обслуговування вітрогенератору. Я іншого не второпав: припустимо, коли здіймається вітер, дрон злітає, тягне мотузку і таке інше… А хто потім знов намотає мотузку на шків?! І скільки енергії піде на це намотування?! Ну, й чому треба запускати дрон, а не повітряного змія, наприклад…
11:03
+2
А ще ось таке: а що робити, як трос на шківі закінчиться, а вітер і далі віє? І скільки енергії треба, щоб доставити дрон назад в точку 0?
Ну так, я ж кажу: скільки енергії піде на намотування?..
11:07
+2
Я так зрозумів, що вітряки нового покоління цілком рентабельні. І знову ж таки: всі ці винаходи індустріально-технологічної епохи. Нема проривних винаходів, наприклад, таких, що зменшують вагу тіла. Десь про щось схоже написано у ВЕЛЕСОВІЙ КНИЗІ. Хай-но ось знайду…

Випадкові Відеозаписи