Промова Марка Цукерберга в Гарварді

Промова Марка Цукерберга в Гарварді

Марк Цукерберг нарешті закінчив Гарвард. Може йому того вже й не дуже треба, але він це зробив. Зробив вже ПІСЛЯ того як став мільярдером і всесвітньо відомою людиною.

На відео його промова на церемонії вручення диполомів. Її вже розтягнули на цитати. Але вона варта того, щоб прослухати її всю, від початку і до кінця. Через якийсь час вона, скоріш за все, попаде в шкільні підручники.

Здається Цукерберг озвучив колосальну зміну у свідомості людства. Він показав можливий напрямок подальшого руху для всієї планети. Може він ідеаліст, але щось є в його словах.

Ми живемо в такий цікавий час.

Перегляд відеозапису:
+2
22:18
412
RSS
Цукерберґ нібито стверджував, що закінчив Гарвард тому, що мамі пообіцяв… _божевільний
Ну так, що там для мами ті його мільярди, якщо синочок все ще без диплому ходить!!! Хто ж його без освіти на роботу візьме? Пропаде з голоду дитя нерозумне без маминого керівництва.
_не_знаю
Мами, вони такі… _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
08:15
+2
Подивився виступ Марка. Молодець! Виглядає, як юнак, а має, мабуть, до 40. Непідробна усмішка. Його Прісціла кольорова і вузькоока. Вірне спостереження: ідея появляється неоформленою. Потреба мети для кожного. Глобальні цілі: голосування онлайн; кожній родині сонячні батареї; перехід з лікування хвороб на їх профілактику; ділитися з іншими не лише грошима, а й часом (1-2 години на тиждень)+. Світ справді міняється до кращого, коли його змінюють такі люди, як Ілон Маск та Марк Цукерберг.
ділитися з іншими не лише грошима, а й часом (1-2 години на тиждень)+

Є такі «банки часу» — чув?..

Випадкові Відеозаписи