У мужчин одна мрія

У мужчин одна мрія

При всьому удаваному розмаїтті, всі мужчини мають, по суті, лише одну мрію: порадувати кохану жінку! Так вважає психолог Олексій Капранов.

Перегляд відеозапису:

www.youtube.com/watch?v=YDLmh683fMk

Починаючи з 4:17, в ще одному відео Капранов говорить про те ж саме, тільки докладніше:

www.youtube.com/watch?v=61EZgY18s5M

+2
00:52
463
RSS
01:20
+2
Мій друг Анатолій Висота написав:

Це написано про відносини майже ДВОХ ПОЛОВИНОК — СВОЇХ ПОЛОВИНОК. В реальному житті таке рідко буває.

Якщо вірити Олексію Капранову, то робити кохану жінку щасливою прагне все ж таки кожен чоловік. Інша річ, хто є коханою жінкою: законна дружина, коханка, ідеальний нафантазований образ тощо… Але це вже трохи інша річ!
_язик
14:42
+2
Не так вже далекою є ця твоя публікація. 2 місяці тому. Капранов соціолог ще той. Він і мені подобається. Розберемо. Отже за Капрановим ПРИЗНАЧЕННЯ ЧОЛОВІКА РАДУВАТИ КОХАНУ ЖІНКУ. І це все? Насправді бажанням чоловіка є отримати зустрічну похвалу СЕБЕ!
Чоловік отримує не тільки похвалу… Він отримує від жінки найголовніше — енергію. А разом з енергією — почуття + бажання + емоції. Ось тобі більш широкий — 55-хвилинний варіант другого відео (якщо судити за сорочкою Капранова):


Але найширший варіант його семінару — це т.зв. «33»: 11 занять по 3 години кожне!
Тож те, що я тут розмістив — це жалюгідна крихта.
_радий
Чоловік отримує не тільки похвалу… Він отримує від жінки найголовніше — енергію

Енергію чоловік отримує не від жінки, а від Бога. Жінка — це чаша, в яку чоловік складає, отримані від Бога дари. Якщо коло чоловіка нема жінки, він не має куди скидати перероблену енергію, канал закупорюється, і в резервуар чоловіка перестає надходити божественна енергія.
Я вже колись наводила як приклад малюнок з дитячої задачки про басейн і дві труби.

Навіть в Біблії десь написано: «Не гоже чоловікові без жінки жити». Чи якось так. Бо без жінки чоловік не може передавати далі енергетичну естафету.
А от жінка без чоловіка жити може. Вона отримує енергію Бога від своїх батьків чи інших старших родичів і передає її далі молодшому поколінню, дітям, навіть якщо вони не її рідні, а всиновлені чи якісь племінники. Звичайно, такий потік енергії не дуже правильний і чистий, але все таки він є.
Енергію чоловік отримує не від жінки, а від Бога.

Хай так. Але розпорядницею енергії все одно є жінка! _язик
Скоріше накопичувачем енергії. Чим більше енергії чоловік віддає-вкладає в жінку, тим більше жінка може передати нащадкам, і тим кращу карму вони обоє формують для наступних поколінь.
18:12
+2
Друже, дякую. Так похвала і є сдовесним оформленням того зустрічного потоку енергії.

Випадкові Відеозаписи