Марс: підпілля

Марс: підпілля

Документальний фільм про мрію, яка не збулася.


Інженер аерокосмонавтики і Президент Марсіанського Товариства, Роберт Зубрін мріє про відправку людей на Марс в найближчі десять років.

Маючи в активі революційний план, Mars Direct, Зубрін розповідає про те, як ми можемо використовувати сьогоднішні технології та ресурси Марса для того, щоб уможливити його колонізацію.
Але чи зможе він перемогти бюрократів і скептиків з NASA і нарешті здійснити задумане?

За словами Роберта Зубріна земляни могли полетіти на Марс ще у 80-х роках минулого століття. Ми вже 30 років могли б жити на ДВОХ ПЛАНЕТАХ.

Перегляд відеозапису:
+2
23:22
409
RSS
01:50
+2
Понад годину — ого! Треба переглянути згодом… _чудово
06:48
+2
Зверніть увагу на те, що не вказують на характеристики Марса. На відмінностях його від Землі. Нема магнітного поля? А воно відводить від планети жорстке випромінювання Сонця, яке знищує все живе. Це задум відволікання людей від проблем Землі!
Це задум відволікання людей від проблем Землі!

Є така формула: «Проблему неможливо вирішити на тому рівні, на якому вона виникла. Для її вирішення треба піднятися на один рівень вище.»
Для того щоб вирішити всі земні проблеми, треба подивитися на всю Землю збоку чи зверху (кому як зручніше дивитися _підморгую ). От і виходить, наші прблеми ми зможемо розв'язати лише тоді, коли на Місяці чи Марсі виникне стаціонарне поселення. Тоді стане очевидним, що Земля — це зовсім малесенька кулька, і смітити, сваритися чи тим більше битися — це собі ж на шкоду. Такий собі глобальний фідбек.
12:50
+2
А дані такі. На поверхні Марса тиск атмосфери відповідає земному тиску атмосфери на висоті 30 км. Це 1/110 частина. Там 95% вуглекислого газу. Середня температура на поверхні -43 градуси С. А на Землі +15 град. С. На екваторі вдень до +30 град., а вночі до -80 град.
18:34
+2
Додам, що кут нахилу екватора до площини орбіти навколо Сонця для Землі і Марса майже однаковий: відповідно 24 і 25 градусів. Є пори року. Взимку на полюсі Марса є біла шапка, але вона не з води, а з вуглекислого газу!

Випадкові Відеозаписи