А Земля плоска

А Земля плоска

Будова Землі і фізичні закони, що діють на неї доводять, що Земля ніяк не може бути кулею, що обертається. Це було вже не раз доведено, але ці докази вперто замовчуються і замість правди нам підносять сфабриковану, зручну для ляльководів модель Землі.
Перегляд відеозапису:
+2
23:11
762
RSS
23:32
+2
Урааааа!!! Терміново починаємо споруджувати Огорожу довкола Землі, щоб ніхто раптом не зірвався і не впав за її край!!!
_браво _сильно_сміюсь _браво _сильно_сміюсь _браво
Не треба. Її вже давно поставили. Це — Антарктида. _ура
Отже, в такому разі Південного полюсу не існує?! А куди ж в такому разі Амундсен дістався, а за ним і Скотт?!
00:01
+2
Ну ОК, припустимо, що в NASA сидять суцільні масони… Але ж Космічна ера розпочалася з польоту Гагаріна! То що, в СРСР теж скрізь масони сиділи?!
_здивований
Цілком може бути.
05:47
+2
Ці люди, мабуть, не чули про Ератосфена. А він навіть встановив був розміри земної кулі. Наближається сонцестояння у червні-17 і я збираюся повторити дослід Ератосфена.
О!!! А я все чекав, щоб ти згадав про твою ж публікацію і ще й послався на неї…
_ура
14:30
+2
Прихильників плоскої землі можна було б запитати, чи знають вони про астрономію? Чи знають вони про спаленого Джордано Бруно? Про Галілея, який врятувався, відрікшись від побаченого в телескоп? На це відповіді давала колись моя баба Федора: а ти сам був там (у космосі+) і сам усе бачив? Ні! То нащо ж віриш брехунам? Гадаю, що такі вигадки поширюються для того, щоб підірвати довіру до науки, до розуму. Виставити людину нікчемною і не здатною до розширюваного і поглиблюваного ПІЗНАННЯ. І таким чином утвердити незаперечний авторитет священних текстів (Біблії зокрема), які описують Землю плоскою.
Я не впевнена, що в Біблії десь точно сказано, що Земля плоска.
Просто все на світі рухається по колу. І ідеї також. В античності вважали Землю круглою, в середні віки — плоскою, в епоху Відродження — знову круглою, а зараз ми вертаємося до плоскої Землі. Яка зрештою різниця, голвне, щоб «зручно спати було і ковдра не сповзала». _язик
Я не впевнена, що в Біблії десь точно сказано, що Земля плоска.

Дякую, Дзвінко! В Біблії справді ніде не сказано, що Земля є плоскою — просто Біблію таким чином прочитують. Себто, це інтерпретація біблійного тексту.
21:58
+2
Дзвінко, в Біблії панує геоцентризм: всі світила задля Землі і ходять по небу. Ніде не сказано, що Земля обертається навколо своєї осі як куля. А різниця все ж є: жити в реалі чи в ілюзії.
Якщо маленьким дітям «дитсадівського» віку дати на прочитання дорослий роман на кшталт «Графа Монте-Крісто» Дюма чи «Собора» Гончара, то діти, найшвидше, не сприймуть, а тому не зрозуміють роману. Дітям тому й читають казочки…
Те саме і з Біблією: вона була розрахована на прочитання не тонким прошарком освічених жерців, але всіма чоловіками єврейського народу! А оскільки за початкову домашню освіту, за домашнє навчання грамоті дітей у євреїв споконвічно відповідає жінка — то й жінки також. От тому Біблія від початку була «масовою» книгою й оперувала поняттями на рівні масової свідомості.
Додала ще одне відео про дивні об'єкти в небі, схожі на відкриті люки, ремонтні люльки і зварювальні роботи на небесній сфері.
Є таке, бачив _чудово Відео зараз перегляну.
UPD. Ага! Це воно і є _сміюсь _танцюю _сміюсь
22:06
+2
Ніхто з вас не відійшов від «плоского» судження-розуміння Землі
Котику! Якщо Ви забезпечите мене швидкісним літаком, я легко доведу, що геоїд за формою близький до кулі. Але оскільки Ви не маєте швидкісного літака, то можете собі думати, що Земля є пласкою. На здоров'ячко!
_язик
P.S. Гадаю, Шнобелівська премія Вам забезпечена!
_язик
Та ні, Земля-то куля, але ми живемо не на її поверхні, а всередині.
Земля, в якій я живу
Кожен має СВОЮ Землю
05:15
+2
Вікторе, а яке ж твоє розуміння форми і змісту Землі?
12:46
+2
Коли я скажу «моє» розуміння воно також буде «плоске», — та вірне-правильне в певній «плоскості» і таких плоскостей із своїми плоскими судженнями-розуміннями безліч.
Всьому можливо вірно давати пояснення з точки зору об"єму-тору не виключаючи безмежних можливостей
21:58
+1
22:09
+1
О! Розмістили тут… _сміюсь

Випадкові Відеозаписи