Рептилоїди серед нас

Рептилоїди серед нас

Я не є прихильником всесвітнньої змови, але багато про неї чула, читала, дивилася фільмів. Пан Анатолій спитав, тож цей короткий сюжет моя йому відповідь.

Є така версія, що у космосі домінуючим видом є розумні рептилії, інтелектуально розвинені нащадки динозаврів. Вони літають у космосі з планети на планету, захоплюючи ресурси і витісняючи слабких в технічному плані аборигенів. На нашій планеті рептилоїди вимерли ще на стадії динозаврів, і це дало нам шанс розвинутися аж до польотів у космос. А може правильною є версія пана Тимура? І наші предки були пацюками для рептилоїдів на їхній рідній планеті в системі Сіріуса (в це вірить плем'я догонів). А на Землю нас завезли випадково чи спеціально (для роботи у копальнях, як написано на шумерських глиняних табличках).

Свої версії залишайте в коментарях.

Перегляд відеозапису:
+2
22:34
1369
RSS
23:00
+1
Один з моїх улюблених моментів в "Космічних яйцях" — на 1:00 _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

23:09
+1
А ще наги… _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь06:21
+2
Якщо щось є, то це комусь треба. У людських відносинах є явне і таємне, тобто приховане. Є, на жаль, такі речі, як хитрість, як лицемірство. Вони застосовуються для досягнення таємної мети. Це ж проявляється і у відносинах між державами. Дії РФ проти України, проти інших держав є тому прикладами. Чи може ви це заперечуєте? Крім земної є й інші цивілізації. Не всі з них доброзичливі у стосунках між собою. Так, це тяжко визнати, що можливе ЗОВНІШНЄ УПРАВЛІННЯ. Перечитуючи Добру Новину від Ів., я помітив, що Хрестос прямо говорить про КНЯЗЯ СВІТУ ЦЬОГО. А за фільми, Дзвінко й Тимуре, дякую вам. Подивлюся при нагоді.
06:52
+2
Можна жартувати з космічними яйцями, а можна уважно подивитися фільм Дзвінки. Мене вразив один з охоронців Обами саме ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ.
22:15
+1
Так рептилоїди є всередині нас — все є в структурі ДНК — лише проявляється по різному

Випадкові Відеозаписи