Про галактику Чумацький Шлях

Про галактику Чумацький Шлях
Наша галактика Чумацький Шлях — це холодний безмовний гігант діаметром 30'000 парсеків (близько 100'000 світлових років) і завтовшки близько 1000 світлових років. Тільки нещодавно вчені дізналися, що з нею стикаються дві інші галактики. Це гобелен яскравих зірок і пил, що закриває все. Це місце крайнощів, де зірки можуть ліниво плисти в спіральних рукавах або звідки вони вилітають зі швидкістю мільйонів кілометрів на годину… А в центрі Чумацького Шляху до того ж є… загадкова «перемичка» з зірок!..
Перегляд відеозапису:
+2
22:44
880
RSS
22:51
+2
Це ну дуже нагадує якусь кришку! Цікаво, куди вона веде?.. _здивований
А мені це нагадало містичний танець суфійських дервішів.

І крутиться в ту саму сторону.
От питання, звідки в 15 столітті дервіші знали, в яку сторону закручена наша галактика?
Це зважаючи на те, з якого боку поглянути… Бо з іншого — «дзеркального» боку Чумацький Шлях виявиться закрученим в інший бік.
Що ж до дервішів. то кружляють вони проти годинникової стрілки — себто, в «земному» напрямі, а не в «небесному». На відомому всім сайті якось бачив статтю, спеціально присвяченому питанню, хто в який бік обертається під час різноманітних обрядових дійств.
Я колись читала, що вдавнину, в язичницькі часи наші предки хороводи закручували: чоловіки — за годинниковою стрілкою, тобто за рухом сонця, а жінки — проти годинникової стрілки.
Тому мене танець дервішів і здивував. І все одно він заворожує. Куди там балеринам з їхніми 32 фуете.

Дервіші крутяться для того, аби увійти в транс.
Балерини в транс не входять.
_сильно_сміюсь
08:32
+2
Справді нагадує. Призначення кришки щось ЗАКРИВАТИ.

Випадкові Відеозаписи