Майбутнє настало. Трактор, якому не потрібна людина.

RSS
00:01
+3
А що тепер трактористам робити?

Трактористам тепер треба перекваліфіковуватися. Переважна меншість стане налагоджувати роботизовані трактори — наприклад, в к/ф «Interstellar» саме й показана ця ситуація: там фермери всього лише налагоджують трактори. Ну, а переважна меншість… наприклад, навчиться плести макраме. Або сидітиме в ФБ і клепатиме пости. Або піде в учні до якогось чергового Сатья Сай-Баби й шукатиме сенс життя.
В принципі, в світі є багато цікавих занять. Кожен може відшукати щось на свій колір і смак. Мені б от за ті 66 років, що лишилися до 120-річчя, тільки встигнути написати все задумане!..
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
02:06
+3
Втратять роботу не тільки трактористи _сміх Настає час, коли неможливо буде заробити на життя одноманітною і нудною роботою, при якій людина часто деградує. Зате з'явиться багато творчих професій, де постійно треба щось придумувати і вчитись чомусь новому. І ніякі обмеження щодо поширення роботів і штучного інтелекту не допоможуть. Виграють ті країни де не буде ніяких обмежень щодо цього.
06:21
+2
А щоб виготовити трактор, чи треба будуть люди?
Може й ні. Можливо, процес виготовлення стане максимально автоматизованим і роботизованим, отож тракторобудівний завод обслуговуватимуть… ну-у-у, осіб 7-10, наприклад!
Думаю, ви, пане Тимуре, маєте рацію. Колись на ЛАЗі працювали тисячі людей, а на сучасному Електроні — менше двохсот.
14:57
+2
Дзвінко, мабуть же, колишній ЛАЗ і продукції випускав разів у 10 більше. Кажуть, що сучасний львівський автобус ЕЛЕКТРОН є й на електричній тязі. Та й по дизайну він красень.
Є й на електричній тязі, електробус називається. А щодо масовості продукції, то тут справа лише у замовниках. Будуть купляти, то наростити продуктивність не проблема.

Випадкові Відеозаписи