Євген Понасенков про війну 1812 року

Євген Понасенков про війну 1812 року

Євген Понасенков в передачі телеканалу «Совершенно секретно» розкриває секрети війни 1812 року, підкріплюючи свої слова посиланнями на конкретні публікації… й навіть картою Бородинської битви, виданої ще в 1817 році!

Після його слів зовсім по-іншому дивишся навіть на «традиційну» карту тієї битви:


Перегляд відеозапису:
+2
17:11
535
RSS
17:13
+2
Це про те, як росіяни розгортали, проводили й вигравали інформаційні війни в минулому. Якщо друг Анатолій підняв тему — спробую трохи розвинути її.
18:47
+2
Дякую, друже, прослухав усе. Оце і є промивання мізків, коли поразку у 1812 р. москвини перевернули на перемогу над французами. І я колись вчив на пам'ять:
Скажи-ка, дядя, ведь не даром…
Найцікавіше, що в історії Росії є рівно дві Вітчизняні (себто, справедливо-визвольні) війни:
— Вітчизняна війна 1812 року;
— Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років.

Обидві, типу, переможні.
А при найближчому розгляді все це виявляється наглою брехнею.
_стежу
В 1812 році ніякої «народної дубини» не було, ніхто Наполеона з Росії не виганяв — він сам пішов, побачивши, що цар Олександр готовий битися до останніх пудів «гарматного м'яса», але мирного договору не укладати. Російська армія була розбита й або драпала від французів, або робила все, щоб з ними не зіткнутися в бою. Москву спалили самі ж росіяни. Разом зі своїми пораненими вояками… Російські поміщики пили разом з «полоненими» французами шампанське за здоров'я імператора Наполеона. Партизан Денис Давидов перевдягався «по-мужицькому», аби його не застрелили свої ж.
_стежу
Що ж до 1941-1945 років, то це "історія про те, як Йосип Віссаріонович посварився з Адольфом Алоїзовичем", що увінчалася… так-так, «пірровою» перемогою СРСР за потужної підтримки союзників. Так-так, саме «пірровою» — себто, купленою надмірно високою ціною. Бо за товариша Брежнєва подейкували про 20 млн втрат з боку СРСР, потім в епоху Перебудови — про 27 млн, потім знов зменшили цю цифру до 20 млн… а тепер раптом заговорили про 41 млн!!! А можливо і про 50 млн… Такі колосальні втрати людських ресурсів на вуха не налазять!!! А висновок простий: тупо завалити супротивника «гарматним м'ясом» — отаке «мистецтво війни» по-російськи!..
_стежу

Випадкові Відеозаписи