Куди пропали давні супертехнології?

Куди пропали давні супертехнології?

В підручниках історії написано, що людство виникло зовсім недавно, якихось 50-100 тисяч років тому. І виникло воно тому, якісь дикі мавпи вирішили ходити лише на задніх лапах, а в передні взяли палки. І зараз ми спостерігаємо вершину розвитку тих диких мавп.

В Біблії написано, що нас створив Бог, і з того моменту пройшло ще менше часу, можливо лише 5-10 тисяч років. І згідно Біблії зараз ми теж найрозвиненіші.

Але знахідки археологів суперечать обом твердженням. Вони знаходять поселення, які існували тисячі років тому, але ці поселення збудовані за технологіями, яких ми не маємо навіть зараз.

То може їх збудували не люди? А тоді хто?

В фільм напхали «всього і відразу», ніби хотіли розказати про всі можливі альтернативні теорії походження людства.

Можливо Земля лише лабораторія, в якій, як бактерії у чашці Петрі, вирощують все нові й нові цивілізації. А ті, що не відповідають потрібним показникам, просто знищують. Може і ми наближаємось до моменту тотального знищення?

П.С. У фільмі Еріх фон Денікен зробив грубу помилку (або це при перекладі), ковчег збудував Ной а не Мойсей.

Перегляд відеозапису:
+2
17:59
353
RSS
12:35
+3
А куди подівались стародавні знання, філософія? Веди індусів, записані значно пізніше свого виникнення і записані вже як фрагменти неповних знань. Символ інь-ян на кераміці трипілля, яке користувалось кам'яними знаряддями праці, але мала такий езотеричний символ.
А сварга, а восьмикутна зірка. Катаклізми і вимушене переселення на тисячі кілометрів в незвіданні землі, приводили до втрат вчених, які у ті часи були мабуть єдиними хранителями знань, які перетворились у міфи, лишились у символах, значення яких було втрачено, чи в картинках, як Таро.
От і виходить, що на Землі загинула вже не одна цивілізація. Їх було багато, вони змінювали одна одну тисячі років, а може навіть мільйони, бо є артефакти, які підтверджують взаємодію людей і динозаврів. Чи може то динозаври вимерли не так давно?
17:38
+2
То може суть цивілізації не у технічному розвитку, який її губить при певному досягнутому порозі техніки, за яким вже проглядається неминуча катастрофа для самої планети. Такі цивілізації стирають і все починається спочатку, але деякий плід, що вони приносять у час свого короткго існування, все-таки отримується і сумується — певна когорта високих душ, що є мабуть єдине вартісне цих цивілізацій.
20:49
+3
То може суть цивілізації не у технічному розвитку, який її губить при певному досягнутому порозі техніки, за яким вже проглядається неминуча катастрофа для самої планети.

Проблема не в технічному розвитку, а в стані свідомості, який інколи не встигає за технічним розвитком.
І якщо це відставання досить велике — тоді «катастрофа», якщо ж стан свідомості на рівні, або випереджає технічний розвиток, тоді еко-технології і гармонія між цивілізацією та природою.
21:35
+2
А коли це він був на рівні, не кажучи, випереджав? Хіба такі часи були на Землі?
23:00
+2
А коли це він був на рівні, не кажучи, випереджав? Хіба такі часи були на Землі?

Такі часи скоро настануть, при переході людства на «Зелений рівень».
Тому, думаю, що «кінець світу» відміняється _сміх
Ну і не забувайте, що доступ до технологій нам «дали» тільки в кінці дев'ятнадцятого (а краще сказати, на початку 20-го століття) коли рівень свідомості вже був не «печерним». Ось якби раніше, то так, тоді була би «катастрофа» _розгублений
16:20
+2
Теперішнє людство — це реінкарнація колишньої цивілізації.
03:33
+3
КОГОРТА ВИСОКИХ ДУШ — нетлінний наслідок розвитку цивілізації. Це, Олександре, мабуть, так і є. Людина хоче прожити легше і мусить облаштовувати середовище проживання. А воно опирається цьому і цей опір шліфує-одобрює душу.
18:41
+2
— Ми — Садівники Землі, — сказав Голос. — Ми подорожуємо по Всесвіту, спрямовуючи людей і тварин у безліч різних світів. Мешканці Землі створили про нас легенди, ви вважаєте нас Богами, що живуть на Небесах, розповідаєте про наші палаючі колісниці. Зараз ми розповімо тобі про початок Життя на Землі, щоб ти міг передати ці знання тому, хто прийде після тебе і відправиться у світ, щоб описати все це, тому що настав час, коли люди повинні дізнатися правду про своїх Богів, перш ніж почнеться другий етап.
Лобсанг Рампа «Самітник».

Випадкові Відеозаписи