Просто на Покрову - 2017

Просто на Покрову - 2017

Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову — 2017» (14 жовтня 2017 року, субота): 

  • дорога з Києва до Коростеня, тепла зустріч в Коростені;
  • пам'яті Валерія Нечипоренка і Сергія Романчука;
  • пам'яті Миколи Сингаївського;
  • пам'яті Міхи Козимиренка;
  • відвідини меморіальної хати-музею Василя Юхимовича (с. Сингаї);
  • повернення до Коростеня;
  • творчі змагання — «Урок прози» та «Поетичний марафон»;
  • урочистий концерт до Дня захисника України;
  • вшанування лауреатів літературних премій, творчих змагань і конкурсів.
+2
13:22
463
RSS
14:27
+2
Цього року вирішив пооригінальничати і зробив ціле відео _чудово
18:10
+2
З охотою подивився це видиво. Дякую, друже! Вже перший фрагмент — дорогою до Коростеня, показує, яка прекрасна наша осіння Україна. Така гарна давня пісня А ЛЬОН ЦВІТЕ.… То це пісня з Житомирщини? А хто записував це прекрасне видиво? Раджу всім подивитися!
Відео записав я сам на фотоапарат: зараз на всіх сучасних фотоапаратах передбачений режим відеозапису. Отож вмикаєш відеорежим і пишеш…
_вибачаюсь
Саме тому моя мармиза записана вживу лише один раз:

— це коли перед початком «Уроку прози» я зробив кругову панораму. І саме тому там іноді освітлення «кульгає» — бо я переважно сидів там, де сів, і знімав звідти, а ходити мені важко…
_вибачаюсь
До речі, там є останній розділ «P.S.», створений на базі фотографій, де про автора все показано:

Отже, на цей раз я привіз з Коростеня фотоапарат, на картці якого було записано 104 відеофрагменти. Далі 2 дні пішло на те, щоб їх покромсати, зістикувати, дати фотоперебивки, підібрати музику й підкласти під відеоряд… Коротше, на монтаж і закачування готового відео на Ютуб. Ось тобі й результат — 22-хвилинний фільм…
_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь
Щодо пісні «А льон цвіте...», то не така вона вже й «давня»: поет Василь Юхимович і композитор Іван Сльота написали її в 1980 році. Це не завадило цій пісні зажити шаленої популярності: її навіть в ООН виконували!!!
_стежу
В даному разі я використав на відео аудіозапис пісні у виконанні поліського хору «Льонок»:
18:44
+2
А що це за музика така на початку грає?
Ой, не знаю, чесне слово… В якійсь медіа-колекції поцупив, там вона називалася «Український панк-фолк». Фактично, це три різні мелодії, які музики награють одна за одною. Отож я й нарізав з того трека 3 окремі фрагменти: (1) «Дорога на Коростень», (2) «Коровай і чари» та (3) «Урок прози».
P.S. О!!! Пошукав — знайшов: це такий вінницький фолк-панк-гурт «ТІК» ("Тверезість і Культура")…


Тільки у мене запис студійний — більш якісний, а це відео з живого концерту, і звучання трохи гірше…
Уууууууууууу
ТіК уже давно не вінницький а все український. Це доволі відома група. Я люблю їхні веселі пісні.
Нууу, виник цей гурт все ж у Вінниці _соромлюсь
А ось сьогоднішній сюжет про цьогорічне свято від КоростеньТБ:
13:19
+1
ДИВИВСЯ, та не помітив вас з Оленою. А тобі, друже, було б що сказати.
Олена до Коростеня жодного разу не їздила, хоча її й запрошували. Вона переносить дорогу значно гірше від мене, хоча у неї запротезована лише одна нога, а у мене — обидві. Й у неї легша група інвалідності. Тим не менш, восени й навесні, коли на вулиці прохолодно й вогко, вона краще відлежиться вдома під ковдрою, ніж кудись поїде.
Ну, і розмовляти українською вона досі не навчилася. Й хоча в Коростені не бракує російськомовних літераторів, Олені все ж таки буває соромно виступати російською. А розмовна українська фонетика для російськомовної людини — це ж жах: по-перше, те, що російською вимовляється м'яко — українською звучить твердо, по-друге, ці геть несподівані для «російського вуха» переходи від твердості до м'якості й назад…
_вибачаюсь
Ну, а що КоростеньТБ мене навмисно оминуло — то в цьому сумнівів не маю! Ось поглянь сюди:


Оператор навмисно вибудував кадр таким чином, щоб я в нього не потрапив — хоча для цього праворуч камера й захопила величезне порожнє місце! Ясна річ, це дуже непрофесійно. Бо якби камеру трохи розвернути, в неї потрапило би все журі (зі мною включно), натомість зникло би порожнє місце праворуч.
Чому так сталося? Хтозна. Як і що знімати, оператор отримує вказівку від журналіста. Оскільки мене нема й на інших кадрах, підозрюю, що це через милиці: КоростеньТБ не захотіло показати інваліда. Можливо, вони подумали, що образять мене, якщо в кадр потраплю я на милицях. А на «Уроці прози» милиці стояли поруч зі мною.
Мабуть так…
_вибачаюсь

Випадкові Відеозаписи