Життя без їди. Приклади переходу.

Що таке праноїдство? Чи можливе неїдство, міф чи реальність? Особистий досвід праноїда.


Перегляд відеозапису:
+2
00:42
541
RSS
Зараз дивлюся ці відео. Так склалося, що я спочатку переглянув три відео з коментарів, а вже потім перейшов до перших двох — основних. Таке відчуття, що на них дві різні людини. На двох перших — людина що впевнено йде Шляхом і показує дорогу іншим, а на тих трьох, особливо на останньому (в Таїланді) це самовпевнений синьйор-помідор! Автор потрапив на «зупинку» зі статті Доброслава!
Шизуха косить наші ряди!)))))))
Загалом рекомендую усім два перших відео!
Ну, і, звісно ж, дякую Віктору!
13:03
+3
Найважливіше зі сказаних слів те, що Костянтин не прагнув залишити харчуватись твердою їжею. Розвиток, трансформація тіла відбувається гармонійно, коли пріоритети вибрані.
Костянтин прийшов до розуміння, що таке дихання. Звичайно, спочатку потрібно пізнати, потім вчити, тому що відчуття важності косить всіх. У тварин нема такого відчуття, все вони роблять в абсолютній самовіддачі. Добре помітив Анатолій…
Так, тому він повернувся vk.com/konstantinym
Та пам«ятаймо: „Все що робиться то на краще“.
svitoch.in.ua/89-vibratsiyi-lyudstva-i-planety.html#comment_754
Задля впевненішого крокування від однієї стадії власного розвитку до іншої, задля закріплення результату в тій чи іншій мірі необхідно використовувати практику сорока діб:

Всі ми живемо в матеріальному світі. Минають дні, місяці, роки, а «віз» і нині там. Час минає, а деколи здається, що насправді нічого не змінилось. В деякому сенсі так і є. А все тому, що з дитинства ми діємо за складеними стереотипами і навіть не маємо часу спинитись і зосередити відчуття на тому що є дійсно важливе для душевного та духовного розвитку окремо взятої особистості. Саме тому виявляємося сприйнятливими до будь яких нав’язувань ззовні. Все від безпосереднього спілкування між людьми до телебачення та Інтернету насправді зачиняє нам доступ до уявлення про стан справжнього внутрішнього світу кожного з нас – нашу Душу, або в кращому випадку можемо знати, чи уявляти собі щось непевне. Задля того щоб впевнитись і намалювати собі ясну картину свого істинного Я у всі часи існувала практика відлюдництва і аскетизму, особливим завданням якої було виявлення істинних завдань і мети прагнення втіленої сутності. Саме сорок діб необхідно Душі для повної адаптації в тонкому світі при виході з матеріального, стільки ж потрібно в матеріальному світі втіленій сутності для відчуття істинних бажань Душі, а отже сприйняття і відчуття її вібрацій.
Умови виконання практики: бути на самоті, прагнути єднання з природою (система тенгрі), вегетаріанство та сироїдіння, щоденні фіззарядки з розтяжками на власний розсуд, молитовний стан (медитації), обходитись без годинника, мобільного телефону, телевізора тощо.
ar25.org/article/praktyka-soroka-dib.html
06:54
Це якщо брати психологічний аспект. А ще не побачив в нього теорії-практики ефірних потоків. А без відчуття-сприйняття висхідного (земного) та низхідного (космічного) потоків, та роботи на їх поєднання у внутрішнє Сонце і його відчуття-сприйняття — на фізиці та психології далеко не поїдеш.
Саме енергетичні аспекти добре викладає Дмитро Лапшинов.
www.youtube.com/playlist?list=PLRy_jHTrWzJ8VzqGId9f4T4kK-VZxQKf4
РаДіймо — СонцеДіймо!

Привіт всім хто йде істинною стежиною Світла й Радості.

Вітання Шукачам!

Вітання Носіям!

Небесної Істини!

— Вітання Сходу!

Духовний славень східних аріїв

Мої любі читачі, знову радий вітати Вас. Привіт всім хто йде істинною стежиною Світла й Радості. В одній із моїх минулих публікацій ми розглянули систему Тенгрі, за допомогою якої ми спроможні найтісніше налагодити контакт людини з світом природи нашої матінки Землі. І зупинялися на нашому особливому призначенні – спромогтися стати справжніми посередниками між Небом і Землею. Вивчивши і відчувши вплив стихій природи на себе і на Землю ми підійшли до виконання першої частини нашого завдання – з’єднатись з стихіями і Землею в тісний контакт. А також навівши порядок в Храмі Господа – своєму тілі, за допомогою таких практик, як «Привітання сонцю» та сироїдіння, ми дійсно за своєю природою починаємо тяготіти до покращення провідності і сприйняття ефірних потоків Землі і Неба і трансформуючи їх крізь себе наближуємося до цілі очищення Землі від негативу, а за допомогою дихальної практики «Анулома- вілома», являючись повноцінними провідниками, спроможні ще й підсилювати і поєднувати енергію Землі та Космосу. І тоді змога користуватися частиною цієї енергії дається нам як бонус ефіросприйняття – ефірозасвоєння. Починаючи з візуалізації (уяви), поступово приходить відчуття і гармонізація руху енергій в людській сутності: відчуваємо, як би в нас на вдиху знизу вихром вливається гарячий земний потік, а зверху вихреподібно нашаровується прохолодний космічний, іпосередині нашої сутності вони зливаються і дають світло, вивільняючись одним трансформованим власним потоком, котрий вихром виходячи з нашої середини живить Істиною все навколо. Тому що ми люди і є однією з спроможних до трансформації енергій Істин Буття і гайда тоді творити наше минуле і майбутнє в якості співтворця, оскільки ми стаємо спроможними, в розвитку, виходити за рамки часу і простору. В людині фактично земний і небесний початки поєднуючись запліднюють Зерно Істини з якого проростає нова Безмежність – наш власний вихороподібний потік і від кожного з нас залежить його сила.

Мої любі читачі, це і є основи небесно-магічної церкви, де храмом є не кам’яна будівля, а людське тіло з якого ми здатні виростити Нове Зерно Ра.

Радіємо разом,

Моя триєдина

Гарячо-холодна

Арійська родина,

За тіло,

За Душу,

За Світло Єдине,

За Єдність народів

В цім Світлі Однім.

Брати мої й сестри,

Усі Ми Такі.

Об’єднавшись в єдиному світлі і Душею і тілом поступово трансформуємося в Боголюдей, адже наша природа єдина: Плоть, Душа, Дух, — Всесвіту. Істина перед нами і починається з нас.
ar25.org/article/pryvitannya.html
06:19
+1
Шукач, котрий у своєму пошуку дійшов, як йому здавалося б, до логічного завершення того що йому треба знати; опиняється на порозі того, що йому необхідно відчути, перед продовженням розвитку його теоретичних знань.

Система алтайської народності тенгрі дозволяє налагодити цикли нашого тіла і почати людині гармонійно взаємодіяти з стихіями природи, не затрачуючи при цьому багато часу і зусиль. Наше завдання навчитися щоденно контактувати з чотирма стихіями, чотирма відчуттями, що надають енергію тілу, очищують його від шкідливих впливів соціуму і гармонійно вписують людину в циклічність стихій природи. Для цього щоденно потрібно виконувати сім нескладних вправ: три вправи по регулюванню і налаштуванню тіла і чотири вправи по відновленню контакту із стихіями. Порада: виконуючи вправи, обов’язково концентруватись на своїх внутрішніх відчуттях, так як це не фіззарядка, яку можна робити механічно, це по суті медитативні вправи, які підсилюють та гармонізують контакт тіла зі світом природи, знайомлять його з новими відчуттями, виводячи на новий вищий рівень вібрацій, а також готують людину до ефіросприйняття.

Ранок. Ви тільки прокинулись і ще лежите в постелі. Не потрібно відразу різко підриватись, краще заведіть будильник на хвилин п'ятнадцять раніше, щоб у Вас був час як слід прокинутись. Пам’ятайте, що ваше тіло це не робот і не механізм – воно живе. Наша мета навчитись все робити свідомо, тільки тоді тіло почне жити свідомо – прокинеться з вічно напівсонного стану і заживе повноцінно. Спочатку тіло повинно відчути життя усіма своїми клітинами, для цього хвилин п’ять потрібно розтирати тіло долонями з наростаючою інтенсивністю, відчуваючи як всі клітини пробуджуються і насолоджуючись цим відчуттям – радійте новому дню. Потім потягніться кілька разів і не поспішаючи піднімайтесь.
Тепер можна починати контакт з стихіями ранку, а це волога – суть якої в поєднанні стихій повітря і води. Піднявшись відчиніть вікно, впустіть в приміщення свіже повітря хоча б на кілька хвилин. Потім вмийтесь водою кімнатної температури, яку підготуйте з вечора. Спочатку вмийте лице і руки, потім облийте все тіло. Вмиватись потрібно так, щоб якнайповніше втягнути в себе відчуття вологи – відчувайте як клітини вашого тіла розправляються, оживають, молодіють від насичення вологою. Потім станьте прямо, розправте плечі і зробіть рівно 21 швидкий і глибокий вдих – видих, при цьому відчувши і зосередившись на космічному потоці, який іде при читанні «Живого слова» зверху вниз, котрий входячи в голову в сьому чакру, проходить посеред хребта, виходить через нижню першу чакру і йде в Землю – людина фактично як провідник між небом і землею, і тільки відчувши цей потік ми будемо здатні його свідомо посилити. Більше він відчувається на видиху. Прочитайте «Живе слово».
З наближенням півдня стихії вологи змінюються стихіями тепла: починається простір повітря і вогню. Організм вже повинен налаштуватись до цих стихій. Тут ми концентруємо увагу і відчуваємо потік, який йде вже від Землі та заходячи в нижню першу чакру в області промежини, проходить попереду хребта і виходить через верхню сьому чакру, більше він відчувається на вдиху. Потім кілька разів неглибоко і дуже повільно вдихніть і видихніть. Якщо дозволяє обстановка можна зробити легкий масаж голови, для цього п’ять хвилин робіть легкі лоскочучі рухи по всій поверхні голови.
Приблизно з години дня починайте впускати в організм тепло – підсилювати вплив стихії вогню на тіло. Для цього знову ж таки рівно 21 раз швидко вдихніть – видихніть, при цьому концентруючись на земному потоці, бажано при цьому дивитись на сонце, або на лампу чи полум’я свічки. Спробуйте на протязі п’яти хвилин впускати світло собі в ліве око: так Ви отримаєте потужне енергетичне підживлення, якщо сильне світло — прищурте око, дивіться крізь вії, періодично моргаючи.
Ближче до шостої години вечора необхідно поступово знімати відчуття тепла. Стихія вогню ще домінує над всім живим, але вступає в силу вже і друга стихія – стихія Землі, яка несе в собі передчуття майбутнього холоду ночі. Задля цього проведіть розминку ступній ніг, адже через ноги організм сприймає сухість і тепло землі, для цього кілька разів покрутіть ступні в суглобах і розімніть їх руками, при можливості походіть босяком по землі.
За годину до сну потрібно провести короткий інтенсивний масаж ступній, по можливості походити босяком по землі, або кімнаті. Сконцентруйтеся на відчуттях сухості і прохолоди, які через ступні надходять в тіло і наповнюють його. Дихати при цьому треба спокійно і неглибоко. Краще робити це в темноті – ідеальна підготовка до ночі.
Безпосередньо перед сном, прочитавши «Живе слово», концентруючись при цьому на космічному потоці, кілька хвилин посидіти на краю ліжка. Пам’ятаєте, як Ви зранку вмикали тіло? Тепер треба «вимкнути» його перед сном. Для цього здійсніть легкі почергові заспокійливі похлопування по тілу. Промасуйте основу черепу, відчуваючи при цьому, як прохолодний енергетичний потік ллється зверху на вашу потилицю, охолоджуючи і заспокоюючи в тілі всі відчуття. Перед сном налаштуйте себе на прохолоду і сухість. Прохолода – ідеальний стан для сну. Навіть якщо в кімнаті жарко створюйте всередині організму стан прохолоди. Поступово тіло звикне до цих станів і буде без контролю зі сторони свідомості гармонійно взаємодіяти із стихіями, навіть під час сну.
Робімо ці вправи радісно, насолоджуймося процесом, граймося з стихіями, адже ми повноцінні істоти на цій Землі і всі стихії готові допомагати нам, якщо ми віднесемось до них з відчуттям Радості.

Матінка Земля також Творець, вона здатна приймати різні образи і проявляти різні свої властивості, зокрема такі як мироточення ікон, а також приходити до дітей своїх в снах. Частішають сигнали від неї на порозі глобальних змін та катаклізмів. Там де «Живе слово» можете читати молитви Бого-родиці. Головне щоб дійсно вірили в це. Дух в нас від Творця Всесвіту, Тіло від матінки Землі і тільки при такій взаємодії народжується Боголюдина при посередництві Душі — дитини двох Творців, якій необхідно подорослішати, щоби оправдати сподівання батьків наших.
Перечитайте мої статті можливо тоді відкриється технологія Переходуhttp://ar25.org/blog/viktor-yurchenko
В кожного вона має бути своя (технологія) — в чомусь неповторна.
Також, мною перевірений нескладний йогівський комплекс вправ «Привітання сонцю», виконувати його слід зранку, який також здатен гармонійно поєднатись з «Живим словом» і системою тенгрі.

Де викладена своя особлива практика та філософія йогів — наших духовних побратимів. Тому уважно послухайте і подивіться весь ролик. В будь якому випадку не зашкодить для загального розвитку.
Головне чого потрібно пам«ятати, вивчаючи будь яку теорію це те що вчасно слід спинятись і переходити до практики (від знань до відчуттів). «Спочатку витягни колоду зі свого ока і тоді краще будеш бачити як дістати трісочку з ока ближнього твого», — почніть з себе і ви помітите, як люди і світ гармонійно змінюються навколо Вас в кращу сторону.
ar25.org/article/systema-tengri-zdatna-garmoniyno-dopovnyty-zhyve-slovo.html
23:19
+2
Ось що я хочу запитати в Костянтина:
1. Ти дихаєш? (Так)
2. Ти видихаєш вуглекислий газ СО2? (так)
3. Звідки береться вуглець, коли нема їжі?

Випадкові Відеозаписи